Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji29 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  29 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 29 Ekim günlük burç yorumlarında bugün neler var? 29 Ekim günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 29 Ekim astroloji günlüğü:

  29 Ekim günlük burç

  29 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 29 Ekim günlük burç ve pazar gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (29 EKİM 2023)

  - Advertisement -

  Yakın bir arkadaşınızla yapacağınız bir seyahat gündeminizde olabilir. Ancak kariyer hayatınızdaki iş yoğunluğundan dolayı bu planınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (28 EKİM 2023)

  Uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir seyahat planını hayata geçirebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (29 EKİM 2023)

  Hoşlandığınız kişiye karşı duygularınızdan emin olmak için kendinizi bir süre geri çekmek isteyebilirsiniz. Alacağınız mantıklı kararlarla kendinize yepyeni bir yol belirleyebilir, güzel heyecanlar yaşayabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (29 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda yapacağınız seyahatlerde istediğiniz başarıları elde edebilirsiniz. Elde edeceğiniz bu başarılarla daha da hırslanarak kariyer hayatınızda parlak bir döneme girebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (29 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda içinize kapandığınız zamanları geride bırakabilirsiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızla görüşebilir, şaşıracağınız haberler duyabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (29 EKİM 2023)

  Sevdiğiniz insanın netleşmesi gerektiği konularda net bir kararla olumlu bir şekilde ilişkinize yön vermek istemesi, ilişkinizdeki eski güzel günlerinize dönmenize neden olabilir, birlikte güzel sohbetler içinde olabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (29 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda ilerleyebilmeniz için almanız gereken bir kurs ya da eğitime başlayabilirsiniz. Alacağınız eğitimlerle yeni bir döneme girebilir, yoğun zamanlar geçirebilirsiniz.

  AKREP BURCU (29 EKİM 2023)

  Ailenizle birlikte yapacağınız uzak bir yol gündeminizde olabilir. Yakın bir akrabanızı ziyaret edebilir, eğlenceli ve mutlu zamanlar geçirebilirsiniz.

  YAY BURCU (28 EKİM 2023)

  Ailenizle birlikte yapacağınız uzak bir yol gündeminizde olabilir. Yakın bir akrabanızı ziyaret edebilir, eğlenceli ve mutlu zamanlar geçirebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (29 EKİM 2023)

  Partnerinizle ebeveynlerinizin hakkında ortak bir karar almak isteyebilirsiniz. Alacağınız kararlarla yeni bir yapılanmaya girebilir, haneniz için bir değişim yaşayabilirsiniz.

  KOVA BURCU (29 EKİM 2023)

  Yurt dışı bağlantılı konularınızda yeni bir döneme girebilirsiniz. Alacağınız kararlarla ani yer değişimleri yaşayabilir, taşınma işlemleriniz gündeminizde olabilir.

  BALIK BURCU (29 EKİM 2023)

  Partnerinizin size karşı göstermiş olduğu soğuk ve umursamaz tavırları, kendinizi negatif hissetmenize neden olabilir. Yaşayacağınız bir farkındalıkla kendi mutluluğunuza odaklanabilir, sıfırlanma enerjilerinde olabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz