Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji29 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  29 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  -

  Astroloji adeta hayatımızın her yerinde… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 29 Mart günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları bugün için neler söylüyor? 29 Mart 2024 cuma gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté, sizler için kaleme aldı. İşte 29 Mart 2024 günlük burç yorumları…

  29 Mart 2024 günlük burç

  29 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 29 Mart 2024 cuma gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini FormSante, okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (29 MART 2024)

  Sevgili Koç; bugün içe çekilmek yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Tuhaf gizli kadın düşmanlar karşınıza çıkabilir. Ayrıca duygularınızı bugün daha yoğun hissedebilirsiniz ve dünyadan uzaklaşabilirsiniz bundan dolayı meditasyon yapmak, içsel olarak kendinizi şifalandırmak için iyi bir gündesiniz.

  BOĞA BURCU (29 MART 2024)

  Sevgili Boğa; arkadaşlarınızla zaman geçirmek, onlara anaçlık yapmak, duygularınızı paylaşmak için güzel bir gündesiniz. Ama kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz ve olaylara objektif açıdan bakmakta zorlanabilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (29 MART 2024)

  Sevgili İkizler; kariyer hayatınıza, iş hayatınıza yöneldiğiniz bir gündesiniz. Kariyer hayatınızda duygularınızdan dolayı olayları objektif bakmayabilirsiniz. Ayrıca fazla fedakar davranabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (29 MART 2024)

  Sevgili Yengeç; eğitim, uzak mesafe seyahat, yurt dışı, hukuk-dava konularıyla bugün ilgilenebilirsiniz. Ama kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Aslında şans sizinle ve zor olaylardan geçiyorsanız korunduğunuzu bilin.

  ASLAN BURCU (29 MART 2024)

  Sevgili Aslan; maddi kaynaklar, borçlar, eşin parası, miras, finansla bugün ilgilenebilirsiniz. Harcamalara dikkat etmelisiniz. Ayrıca psikolojik olarak kendinizi çok derinlerde, huzursuz ve hüzünlü hissedebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (29 MART 2024)

  Sevgili Başak; ilişki, evlilik, ortaklık konularına bugün içsel olarak yönelebilirsiniz. Ayrıca ilişki ya da ortaklığınıza bugün kendinizi adamak isteyebilirsiniz. İlişki ya da ortaklıkla ilgili bu sene korunduğunuzu ve karşınıza fırsatlarınızın çıktığının farkına varın. Bu fırsatlar hak edişiniz kadar olacaktır ve 12 sene sonra tekrar bu kadarı gelecektir.

  TERAZİ BURCU (29 MART 2024)

  Sevgili Terazi; çalışma hayatınız, gündelik işlerle, evcil hayvanlarınızla bugün ilgilenebilirsiniz. Kendinizi bu konulara adayabilirsiniz ama içsel olarak huzursuz hissedebilirsiniz. Ayak bölgesi rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz.

  AKREP BURCU (29 MART 2024)

  Sevgili Akrep; aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgilenmek için güzel bir gündesiniz. Kendinizi ruhsal olarak iyi hissettiğiniz bir gündesiniz.

  YAY BURCU (29 MART 2024)

  Sevgili Yay; aile ve evinizle, sevdiklerinizle zaman geçirmek için güzel bir gündesiniz. Duygusal olarak karmaşık hissedebilirsiniz ve bu sizi huzursuz hissettirebilir.

  OĞLAK BURCU (29 MART 2024)

  Sevgili Oğlak; yakın çevre, kardeşler, iletişim, eğitim, seyahatlere bugün yönelebilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi iyi hissettiğiniz bir gündesiniz. Bugün şans ve fırsatlarınızda var, onları değerlendirin.

  KOVA BURCU (29 MART 2024)

  Sevgili Kova; maddi kaynaklar, para, iş hayatınıza yönelebilirsiniz. Harcamalar konusunda bugün müsrif davranabilirsiniz. Sakin kalmalısınız. Ayrıca maddi kaynaklarınızla ilgili kadınlardan gelebilecek yardımlar olabilir.

  BALIK BURCU (29 MART 2024)

  Sevgili Balık; bugün kendinizi duygusal olarak iyi ifade ettiğiniz bir gündesiniz. Ayrıca herkese yardım etmek isteyebilirsiniz ve anaç bir ruh halinde olabilirsiniz. Şifalanmak için de bugünü kullanabilirsiniz. Fiziksel değişim yapmak isteyebilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz