3 Mayıs 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 3 Mayıs 2022 Salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 3 Mayıs 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

KOÇ BURCU (3 MAYIS 2022) *

Sevgili Koç; iletişim ve yazışmalarınız bugün çok artabilir ama tartışma içinde kalabilirsiniz, özellikle yakın çevre, kardeşlerle problemlere dikkat etmelisiniz.

BOĞA BURCU (3 MAYIS 2022) *

Sevgili Boğa; bugün maddi kaynaklar ve para konularıyla daha çok ilgilenebilirsiniz ama harcamalarınız çok artabilir dikkatli olmalısınız.

İKİZLER BURCU (3 MAYIS 2022) *

Sevgili İkizler; bugün iletişiminiz oldukça yoğun olabilir ama özellikle iş ve kariyerinizle ilgili kişilerle tartışma yaşayabilirsiniz. İletişim diliniz sert olabilir.

YENGEÇ BURCU (3 MAYIS 2022) *

Sevgili Yengeç; bugün duygusal olarak içe çekilebilirsiniz ve duygusal olarak kendinizi ifade ederken zorlanabilirsiniz. Seyahatlerde dikkatli olmalısınız. Ayrıca uzak akraba, eğitim, yurt dışı konularıyla ilgili tartışmalar yaşanabilir.

ASLAN BURCU (3 MAYIS 2022) *

Sevgili Aslan; bugün sosyalleştiğiniz, arkadaşlarınızla daha çok iletişim kurabilirsiniz. Harcamalarınıza ise dikkat etmelisiniz, sosyalleşeyim derken ipin ucu kaçabilir.

BAŞAK BURCU (3 MAYIS 2022) *

Sevgili Başak; iş ve kariyer hayatınızla ilgilenebilirsiniz ve ortaklık ya da partnerle ilgili sorunlar yaşanabilir. Bugün iletişimde tartışma içinde kalmamaya çalışmalısınız.

TERAZİ BURCU (3 MAYIS 2022) *

Sevgili Terazi; bugün yurt dışı, seyahatler, eğitim ya da hukuk konuları gündeminize gelebilir ve bazı sorunlar yaşanabilir. Özellikle sağlık sorunlarına dikkat etmelisiniz.

AKREP BURCU (3 MAYIS 2022) *

Sevgili Akrep; maddi kaynaklar, borçlar, ödemelerle ilgili bazı sorunlar çıkabilir ve harcamalarınız artabilir. Hatta dolandırabilirsiniz, dikkat etmelisiniz.

YAY BURCU (3 MAYIS 2022) *

Sevgili Yay; bugün partner ya da ortaklıkla ilgilenebilirsiniz ama bazı iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Aile içinde problemler de gerçekleşebilir.

OĞLAK BURCU (3 MAYIS 2022) *

Sevgili Oğlak; bugün gündelik işler, evcil hayvanınız, yanınızda çalışanlarla daha çok ilgilenebilirsiniz. Sağlık problemleri yaşanabilir.

KOVA BURCU (3 MAYIS 2022) *

Sevgili Kova; aşk, çocuk ya da hobinizle daha çok ilgilenebilirsiniz ama harcamalarınız çok artabilir. Ayrıca sahneye çıkmak kendinizi göstermek için iyi bir gündesiniz.

BALIK BURCU (3 MAYIS 2022) *

Sevgili Balık; aile ve evinizle bugün daha çok ilgilenebilirsiniz ama tartışma içinde kalabilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza da dikkat etmelisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here