Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji31 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  31 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 31 Ağustos salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 31 Ağustos 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  31 Ağustos günlük burç

  31 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (31 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Koçlar, bugün iş yerinizde ve birlikte çalıştıklarınızla kavga etmemeye çalışın. Sinirler biraz gergin olabilir. Ama akşam saatlerinde yakın çevrenize, eşinize, sevgilinize sürpriz yapabilirsiniz. Onlara güzel masalar kurup yemekler verebilirsiniz. Bence değerlendirin.

  BOĞA BURCU (31 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Boğalar, bugün yatırımlarınız, birikimlerinizi toparlayabilme adına iş çevrenizle güzel görüşmeler yapabilir, fikir alış-verişinde bulunabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki gerilim çanları çalıyor. Acaba sorunları büyüten siz olabilir misiniz?

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (31 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili İkizler, aşk hayatınız hareketleniyor. Güzel konuşmalar yapabilir biraz daha mantıklı düşünebilirsiniz. Bencillikten uzak biz olmayı kabul edebilecek misiniz? Çocukları olan İkizler eğitim hayatları için görüşmeler yapabilir, gelecek planlarını tekrar gözden geçirebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (31 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yengeçler, ailevi konularda artık bazı konuşmaların yapılma zamanı. Belki taşınma fikriniz oluşabilir, bunun için adımlar atabilirsiniz ya da geçmişte sizde iz bırakan olayları dile getirerek bilinçaltınızı rahatlatma adına destek almak isteyebilirsiniz. Güzel süreç iyi değerlendirin.

  ASLAN BURCU (31 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Aslanlar, yakın ve sosyal çevrenizle iletişiminiz artıyor. Arada maddi konularda çıkışlarınız olsa da bence güzel bir gün. Kendi öz değerinizi bilerek adım atmanız iyi olacaktır. Kardeşlerden, kuzenlerden haberler gelebilir, onlarla harekete geçebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (31 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Başaklar, maddi konular gündeminizde yer alıyor. Otoriter figürlerle görüşmeler yapabilir belki de zam beklentinizi artık kendilerine iletebilirsiniz. Ancak üslubunuzu düzgün seçmenizde fayda var.  Güzel giden görüşmeyi kriz ortamına çevirmeyin.

  TERAZİ BURCU (31 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Teraziler, bilinçaltınızı rahatlatmak için elinizden geleni yapıyor musunuz? “Ruhum daralıyor, olduğum yerlere sığamıyorum” gibi cümlelerinizi bana iletiyorsunuz sürekli. Hayat vizyonunuzu, felsefenizi biraz geliştirmenin zamanı. Kendinizde birtakım değişikliğe gidin. Emin olun keyif almaya başlayacaksınız.

  AKREP BURCU (31 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Akrepler, borçlar, krediler, ortaklı paralar, miras, nafaka gibi durumlar şu sıra aklınızda tek soru işareti. Bu yüzden sevdiklerinize olur olmadık çıkışlar sergileyebilirsiniz. Olması gerekeni oturup düşünmekte fayda var. Korkularınızla yüzleşerek çözümler üretebilirsiniz.

  YAY BURCU (31 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yaylar, bugün hem iş hem de tüm ikili ilişkileriniz ön plana çıkıyor. Yakın çevrenizle güzel paylaşımlar yapabilirsiniz. Özellikle otoriter figürlerle, sizlerden yaşça büyük ya da olgun kişilerle fikir dayanışması yaparak bazı sorularınıza cevaplar bulabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (31 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Oğlaklar, bugün eşinizin akrabaları ya da kontratlı akraba dediklerimizle biraz gerginlik yaşayabilirsiniz. Bekar olan Oğlaklar odağınızda eğer yurt dışı konuları varsa bu konularda sakin kalmaya özen gösterin. Sağlığınız etkilenebilir.

  KOVA BURCU (31 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Kovalar, aşk konularında, borsa gibi şans oyunlarında gerilmeniz olası olan bir gün. Yurtdışı eğitimi, ithalat ihracat konularında destekleniyorsunuz. Yüksek öğrenim, yabancı kültür araştırmaları yapabilirsiniz ancak maddi durumunuzu göz ardı etmeyin.

  BALIK BURCU (31 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Balıklar, aile ve ebeveynlerle çatışmamaya özen gösterin. Bir taşınma durumu söz konusu ise ya da ev ile ilgili bir karar alınması gerekiyorsa biraz sakince halledin. Fevrilikler görülebilir. Ani çıkışlarınızla çevrenizi kırabilirsiniz. Ortaklı paralar konusunda da ailenizle görüşmeler yapabilirsiniz. Ama dediğim gibi fevri olmayın.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....