Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji1 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  1 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 1 Eylül çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 1 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  1 Eylül günlük burç

  1 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (1 EYLÜL 2021)

  Sevgili Koçlar, bugün sosyal çevreniz ile güzel görüşmeler yaparken, aile ve eşinizle biraz çatırdamalar görülebilir. Özellikle ortaklı birlikte yapacağınız işler, ortaklı kararlarınız var ise temkinli hareket etmekte fayda var.

  BOĞA BURCU (1 EYLÜL 2021)

  Sevgili Boğalar, yakın çevrenizle alakalı gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili görüşmeleri onlarla paylaşabilir, fikir almak isteyebilirsiniz. Birlikte fikirler üretebilir, güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (1 EYLÜL 2021)

  Sevgili İkizler, haftaya biraz maddi kazanımlarınız konusunda gerilimli başlayabilirsiniz. Özellikle çocuklarınızın eğitim masrafları ya da borsa şans oyunları gibi durumlarda krizlerin yaşanması muhtemel.

  YENGEÇ BURCU (1 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yengeçler, sabah saatlerinde kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz bir gün başlıyor. Yakın çevrenizle iletişiminiz etkin olacak. Ancak bazı konularda aldanmalar söz konusu olabilir. Biraz dikkat etmekte fayda var. Ailevi konularda duygusal iniş çıkışlar yaşanabilir.

  ASLAN BURCU (1 EYLÜL 2021)

  Sevgili Aslanlar, özellikle maddi konulara dikkat etmeniz gereken bir gün. Yatırımlarınızı, birikimlerinizi gözden geçirin. Yakın çevrenizle iletişiminiz aktif. Bilinçaltı konularında sizleri zorlayan durumlar söz konusu olabilir bu yüzden. Sakin kalın. Kendinize eziyet etmeyin.

  BAŞAK BURCU (1 EYLÜL 2021)

  Sevgili Başaklar, sosyal ortamınızda parıldamalar söz konusu. Kendinizi güzel bir şekilde ifade edebileceğiniz bir gün. Adeta parlıyorsunuz. Maddi konularınızda aklınıza takılan şeyleri harekete geçerek halledebilirsiniz. Ancak konuşurken bir anda parlamayın.

  TERAZİ BURCU (1 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, iş hayatınızda güzel görüşmeler, konuşmalar yapabileceğiniz bir gün. Bundan kaynaklı ruhunuz biraz daha iyi hissedecek. Ancak konuşmalar sırasında ağzınızda çıkanı kulağınız duymalı.

  AKREP BURCU (1 EYLÜL 2021)

  Sevgili Akrepler, hayallerinizi, umutlarınızı, hayat bakışınızı arkadaşlarınızla paylaşıp onlardan destekler görebileceğiniz bir gün. Ancak bazı konularda kendinizle çelişmeleriniz olabilir. Bence günün güzelliğini değerlendirin bilinçaltınızda kaybolmayın.

  YAY BURCU (1 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yaylar, kredi, borç, ortaklıktan gelen maddi kazanımlarınızla geçecek bir gün. Meslek hayatınızda öne çıktığınız zamanlar. Buradan aldığınız destekle maddi olaylarda kaçırdıklarınızı görmeye çalışın.

  OĞLAK BURCU (1 EYLÜL 2021)

  Sevgili Oğlaklar, gündeminiz ikili ilişkiler bugün. Uzak bir yolculuk seyahat planlayabilir ve bu planları harekete geçirmek isteyebilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı konularınızda iyileşmeler var.

  KOVA BURCU (1 EYLÜL 2021)

  Sevgili Kovalar, gündeminiz iş ortamınız ve rutin işleriniz. Alacağınız destekle ortaklı paralarınız varsa bunlarda iyileştirmeler yapabilirsiniz. İş ortamınızda, çalışma arkadaşlarınızla konuşmalara dikkat edin. Arada bir parlama olabilir. En iyi günün enerjisinin keyfini çıkartın.

  BALIK BURCU (1 EYLÜL 2021)

  Sevgili Balıklar, gün aşk hayatınız ve ikili ilişkilerinize dair görüşmelerle, konuşmalarla geçecek. Aranızdaki bağı kuvvetlendirebilirsiniz. Çocuğu olan Balıklar eğitim hayatlarıyla alakalı gündemleriniz olabilir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....