Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji31 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  31 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 31 Ekim günlük burç yorumlarında bugün neler var? 31 Ekim günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 31 Ekim astroloji günlüğü:

  31 Ekim günlük burç

  31 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 31 Ekim günlük burç ve salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (31 EKİM 2023)

  - Advertisement -

  Partnerinizin size karşı olan duygusal yaklaşımlara karşılık, gösterdiğiniz soğuk tavırlardan dolayı, partnerinizi hayal kırıklığına uğratabilirsiniz. Ancak bu yaklaşımlarınızdan dolayı pişmanlık duygusuna kapılabilir, uykusuz zamanlar geçirebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (31 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda uzlaşamadığınız ekip arkadaşlarınıza karşı soğuk tavırlar sergileyebilir, iletişimde olmamak isteyebilir, kariyer hayatınızdaki iletişimleri dengede tutmakta zorlanabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (31 EKİM 2023)

  Hoşlandığınız kişiye karşı olan duygularınızı ifade edebilmek için, bazı dengeleri oturtmak isteyebilirsiniz. Kendinize verdiğiniz bu zaman içinde dileklerinizi gerçekleştirebilir, çocuksu enerjilerde olabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (31 EKİM 2023)

  Hoşlandığınız kişiyle yaşadığınız ayrılık sonucunda bazı farkındalıklara erişebilirsiniz. Aldığınız net ve keskin kararlar tekrardan bir başlangıç yapmak isteyebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (31 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda yaşadığınız hayal kırıklıklarını geride bırakabilirsiniz. Mutlu bir beraberliğe adım atabilir, ciddi bir ilişkiye başlama fırsatını yakalayabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (31 EKİM 2023)

  Maddi konularda eski gücünüze kavuşma isteğiniz artabilir. Kaçırdığınız bazı fırsatları tekrardan değerlendirmek isteyebilir, yakın bir arkadaşınızın fikirlerine ihtiyaç duyabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (31 EKİM 2023)

  Geçmişte yaşamış olduğunuz ilişkinize karşı özlem duyabilir, tekrardan bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Ancak karşınızdaki kişinin tavırlarından çekinebilir, adım atmakta zorlanabilirsiniz.

  AKREP BURCU (31 EKİM 2023)

  Sıfırdan bir başlangıç yapmak istediğiniz ilişkinizde, partnerinizin bazı konularda mücadele etmemesi sizi yorucu ve negatif enerjilerde bırakabilir. Ayrıca sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir süreçten de geçebilirsiniz.

  YAY BURCU (31 EKİM 2023)

  Hoşlandığınız kişiye karşı göstermiş olduğunuz duygusal adımların sonucunda güzel bir ilişkiye başlayabilir, daha önce göstermiş olduğunuz soğuk tavırlardan uzaklaşabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (31 EKİM 2023)

  Kendinize kurmuş olduğunuz yeni hayatta mutlu olsanız da, geçmiş günlerinize özlem duyabilir, eski dostlarınızla bir arada olmak isteyebilirsiniz. Kendinizi psikolojik olarak iyi hissetmeyebilir, duygusal boşluklar hissedebilirsiniz.

  KOVA BURCU (31 EKİM 2023)

  Hoşlandığınız kişiye karşı duygusal bir adım atabilir, küçük bir sürpriz hediye ile kalbini kazanmak isteyebilirsiniz. Atacağınız bu adımla duygusal ve tutku dolu zamanlar yaşayabilirsiniz.

  BALIK BURCU (31 EKİM 2023)

  Partnerinize karşı ikilem içinde olabilirsiniz. Aranızda yaşanılan sorunlara karşılık, kendinizden emin bir tavır sergileyebilir, kendinizi oldukça güçlü hissedebilir, adım atmak istemeyerek, kendinizi inzivaya çekebilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz