Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiMavi Dolunay etkileri, Mavi Dolunay'a özel ritüel ve burçlara etkisi

  Mavi Dolunay etkileri, Mavi Dolunay’a özel ritüel ve burçlara etkisi

  -

  Ekim ayını son olarak 31 Ekim saat 17:49’da Boğa burcunun 8 derecesinde gerçekleşecek olan Dolunay ile kapatıyoruz. Peki, neden Mavi Dolunay deniyor? Mavi Dolunay etkileri nasıl olacak? Mavi dolunaydan etkilenecek burçlar hangileri? Mavi Dolunay ritüeli nasıl yapılır? Karma Astrolog Elif Bozkurter yorumluyor…

  Bir ay içinde iki dolunay pek rastlanan bir şey olmasa da, 2020 yılında ne sıradan oldu ki bu olsun dedirtir cinsten. Çünkü bu dolunay; “Mavi Dolunay…”

  NEDEN MAVİ DOLUNAY?

  İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra ilk kez böyle bir göksel olaya şahitlik edeceğiz. Ve bir daha ki 2039 yılında gerçekleşecek. İsminin mavi olmasının sebebi de olağan dışı olmasından kaynaklanıyor. Çünkü normalde 1 yılda 12 tane dolunay gerçekleşir, 2020’de ise 13 tane dolunay gerçekleşecek!

  MAVİ DOLUNAY ETKİLERİ NASIL OLACAK?

  Mavi Dolunay sonrası bazı ülkeler Türkiye’de dahil özellikle Yunanistan, Fransa, Rusya, Amerika ve İsrail başta olmak üzere savaş veya soğuk savaş olasılığı çıkartabilir.

  mavi dolunayBoğa burcunda olması ve Uranüs Kavuşumu duygularda iniş çıkış, bazılarınızda anneyle problem, maddi olarak zorlanma ve Güneş Akreple karşıtlık ilişki ve ortaklıklarda inatla, sabit fikirlilikle çatışma doğurabilir.

  - Advertisement -

  Gizli saklı olan ne varsa ortaya dökülecek, olmaz dedikleriniz olacak, herkesin çevirdiği dolaplar ortaya çıkacak!

  Dolunay’ın sağlık asteroidine yapmış olduğu kare açı da cabası. Bu dolunay itibariyle
  Kovid-19 sayıları tavan yapar. Hastalık açısından zorlu bir Kasım ayı geçireceğiz şimdiden kendinizi psikolojik olarak hazırlayın!

  MAVİ DOLUNAYDAN ETKİLENECEK BURÇLAR

  • Boğa
  • Aslan
  • Akrep
  • Kova

  MAVİ DOLUNAYIN BURÇLARA ETKİLERİ

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR

  Uzun zamandır beklediğiniz terfi varsa alabilir veya iş hayatınızda bir gelişme, güçlenme olabilir! İşten yana çok şanslısınız sevgili Koçlar! Partnerinize karşı bencil olmayın yoksa beklemediğiniz bir anda partneriniz tepki verebilir ve ilişkiniz tehlikeye girebilir.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR

  Dolunay Boğa Burcun da gerçekleştiği için kendinizi çok gergin ve sıkışmış hissedebilirsiniz! Kariyer alanınızda sizi sevindiren bir gelişme olabilir yalnız bir kadın tanıdığınızın sağlık sorunu duyabilirsiniz..

  İKİZLER YÜKSELEN İKİZLER

  Bilinçaltınızda ki tüm kir pas ortaya çıkacak özellikle panik atak veya anksiyete sorununuz varsa biraz zorlanabilirsiniz.Sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekli ancak aşktan yana şanslısınız..

  YENGEÇ YÜKSELEN YENGEÇ

  Sosyalleşeceğiniz bir süreç ama buz dönemde Korona artışından dolayı daha kontrollü olmanız gerekmektedir. Eşiniz veya sevgilinizle biraz gerilebilirsiniz dikkat!

  ASLAN YÜKSELEN ASLAN

  İş yerinizde ani krizler çıkabilir sizi mutsuz olaylar yaşanabilir aynı şekilde ailenizle de zorlayıcı olaylar yaşayabilirsiniz ancak beklediğiniz hukuksal bir karar varsa istediğiniz haber kapıda ayrıca öğrenim görmek istediğiniz bir konu varsa tam zamanı!

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  Dolunayın en şanslılarından biri Başak Burçları

  Planladığınız bir uzak yol varsa planınızı uygulayabilirsiniz, aşk ve çocuklar alanında yüzünüzü güldürecek gelişmeler var. Ancak almanız gereken borçlarınız varsa biraz daha beklemeniz gerekiyor ve evli olanların sorun yaşamaması için biraz sabırlı ve sakin olmaları gerekmektedir

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Teraziler biraz maddi olarak zorlanacaklar. Hem kişisel kazançlarında hemde bekledikleri paralarda bir gecikme söz konusu! Bu sıkışıklıkta ailenizden destek görebilirsiniz ve evliliğiniz de kriz çıkabilir lütfen dikkatli olun

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Akreplerin özellikle sağlıklarına çok dikkat etmeleri gerekiyor çünkü Dolunay onların sağlık evinde! Bir arkadaşınızın sıkıntıda olduğunu duyabilirsiniz.. Maddi olarak güçleneceğiniz bir dönem!

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  Yayların kendi sağlıkları yerinde ancak çocuklarının sağlığına dikkat etmeleri gerekiyor özellikle tükettikleri yiyeceklerden zehirlenme olasılığı olabilir.

  Eşinizden veya sevgilinizden küçük bir sürpriz alabilirsiniz.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Ailenizle ilgili sizi sevindirecek bir olay olacak!

  İş yerinizde patronunuz veya üstlerinizden biri canınızı sıkacak bazı şeyler söyleyebilir beklediğiniz ödemelerinizde bir aksama olacak bütçenizi ona göre ayarlayın sevgili Oğlaklar

  KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR

  Kovaların da bilinçaltı ve ruhsal durumu karma karışık ancak bu süreçte kardeşlerinden veya yakın akrabalarından destek görecekler. Aşktan yana yüzleri gülüyor!

  Tanıdıkları kadının ameliyat haberini alabilirler

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Balıklar maddi bir krizin içine düşebilirler bekledikleri ödemeler gelmeyince kendi ödemelerini yapamayıp eşleriyle problem yaşayabilirler. Bu stresli dönemlerinde onlara yardım eli arkadaşlarından gelecek ve sosyal ortamlarda şifalanacaklar.

  Dolunay günü ritüeli paylaşacağım sevgili dostlar hepinizin ve bütünün en yüksek hayrına olsun…

   MAVİ DOLUNAY’A ÖZEL RİTÜEL

  Dolunay sonlanma enerjisidir yüklerinizden kurtulup niyetlerinizi yapmanın tam zamanı!

  • Bunun için defne yaprağına ve kabak çekirdeğine ihtiyacınız var. 
  • Tabii ki en önce kurtulmak istediğiniz her ne varsa bunları sıralayıp “Şimdi ve şu anda tüm olumsuzluklardan kurtuluyor, özgürleşiyor, kendimi dileklerimin gerçekleşmesi için olumlu enerjilere açıyorum” dedikten sonra musluğu açıp önce suya dileklerinizi söylüyorsunuz!
  • Daha sonra defne yapraklarına tükenmez kalemle tek tek yazdığınız yaprakları küçük bir cezveye atıp, gene kabak çekirdeklerine tek tek sadece para ile ilgili dilekleriniz örnek: birine para, diğerine ev, diğerine araba gibi gönlünüzden geçen ne varsa yazdığınız çekirdekleri de cezveye atıp 3/5 dakika ocakta yaktıktan sonra cezveyi tüm evde ve evin giriş kapısında gezdiriyorsunuz!
  • En sonda küllenmiş olanları evinizde ki bir saksının dibine gömüyorsunuz!

  mavi dolunay ritüeli

  Herkesin dileklerinin gerçekleşeceği harika bir Dolunay olsun sevgili dostlar…

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz