Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji4 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  4 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 4 Nisan 2022 Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 4 Nisan 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (4 NİSAN 2022)

  Sevgili Koç; bugün kendinizi maddi kaynaklarla ilgili güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Ama sosyal çevrenizden dolayı ani para harcamaları yapabilirsiniz ve maddi kazançlarınızla ilgili engellerle karşılaşabilirsiniz. Ani para kaybına ise dikkat etmelisiniz.

  BOĞA BURCU (4 NİSAN 2022)

  Sevgili Boğa; bugün iş hayatınızda kendinizi güvende hissedemeyebilirsiniz ve otoriteyle sorunlar yaşayabilirsiniz. Ani fevri çıkışlar yapmamaya çalışın ve olabilecek sorunlar uzun vadeli bir hale dönüşebilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (4 NİSAN 2022)

  Sevgili İkizler; kendinizi duygusal olarak depresif hissedebilir, içe çekilmek isteyebilirsiniz. Duygularınızı dışarıya yansıtmakta zorlanabilirsiniz. Ayrıca hukuk, eğitim, uzak akraba ya da seyahat konularında engellerle karşılaşabilirsiniz. Psikolojinize dikkat etmelisiniz.

  YENGEÇ BURCU (4 NİSAN 2022)

  Sevgili Yengeç; sosyal çevrenizle ilgilendiğiniz bir gündesiniz ama maddi kaynaklarla ilgili sorunlar yaşanabilir bundan dolayı dikkatli olmalısınız. Ayrıca arkadaş çevrenizde güveniniz bugünlerde sarsılabilir.

  ASLAN BURCU (4 NİSAN 2022)

  Sevgili Aslan; kariyer ve iş hayatınızda ani olaylar içinde kalabilirsiniz ve ortağınızla problemler yaşanabilir. Ayrıca partnerle de bugün anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Ayrılık, engel vb durumlar yaşanabilir bence hemen karar vermemelisiniz.

  BAŞAK BURCU (4 NİSAN 2022)

  Sevgili Başak; seyahat, eğitim, uzak akraba yada hukuk konularıyla ilgilenebilir ve ani kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca çalışma hayatınızda otorite engeliyle karşılaşabilir ve seyahat-eğitim konularında bir planınız varsa ertelenebilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

  TERAZİ BURCU (4 NİSAN 2022)

  Sevgili Terazi; maddi kaynaklar, borçlarla ilgili sorunlar yaşanabilir ve ödemeleriniz artabilir. Ama bir taraftan ise korunuyorsunuz.

  AKREP BURCU (4 NİSAN 2022)

  Sevgili Akrep; partner ya da ortakla bazı sorunlar yaşanabilir ve tartışmalar yaşanabilir. Aşk konusunda yine de korunuyorsunuz.

  YAY BURCU (4 NİSAN 2022)

  Sevgili Yay; çalışma hayatı, yanınızda çalışanlarla ilgilendiğiniz bir gün ve iletişimde engeller ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ev ya da aileden yana güzel fırsatlarınız var.

  OĞLAK BURCU (4 NİSAN 2022)

  Sevgili Oğlak; flört, hobi ya da çocuklardan dolayı harcamalarınız artabilir ve uzun vadede size sorunlar yaratabilir bugün dikkatli olmalısınız.

  KOVA BURCU (4 NİSAN 2022)

  Sevgili Kova; aile yada evinizle ilgili bazı sorunlar yaşanabilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise korunuyorsunuz.

  BALIK BURCU (4 NİSAN 2022)

  Sevgili Balık; yakın çevre, kardeşlerle bugün iletişim sorunları yaşanabilir. Ayrıca trafikte dikkatli olmalısınız. Sağlık olarak ise korunuyorsunuz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz