Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji5 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  5 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 5 Ağustos günlük burç yorumlarında bugün neler var? 5 Ağustos günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 5 Ağustos astroloji günlüğü:

  5 Ağustos günlük burç

  5 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 5 Ağustos günlük burç ve cumartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (5 AĞUSTOS 2023)

  - Advertisement -

  Ebeveynlerinizin geleceği hakkında yaşadığınız endişe ve kaygıyı partnerinizle paylaşabilir, çözüm arayışlarına girebilirsiniz. Yapacağınız bazı çalışmalarla olumlu sonuçlar alabilir, yaşadığınız kaygı ve endişeden kurtulabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (5 AĞUSTOS 2023)

  Maddi konularda yaşadığınız zorlukları geride bırakmak için, tasarladığınız konuları, eyleme geçirebilir, hem maddi hem manevi olarak huzura kavuşabilirsiniz. Yaşadığınız olaylardan ders çıkartarak, daha önce yaşadığınız olumsuzlukların önünü kesmek isteyebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (5 AĞUSTOS 2023)

  Hoşlandığınız kişiye karşı olan duygularınızı ifade etmek isteyebilir, 3. Kişilerin enerjisinden kurtulmak isteyebilirsiniz. Üst üste yaşadığınız olumsuzluklar özgüveninizi kırmaya neden olabilir.

  YENGEÇ BURCU (5 AĞUSTOS 2023)

  Sosyal çevrenizde yaşadığınız güzel zamanlar kendinizi yenilemenize, kendinize olan özgüveninizin yerine gelmesine neden olabilir. Olaylara pozitif bakış açınız, kendinizi mutlu hissetmenize neden olabilir.

  ASLAN BURCU (5 TEMMUZ 2023)

  Aile yaşantınızla ilgili alacağınız kararları eyleme geçirmek isteyeceğiniz, kendi sınırlarınızı belirleyerek, kendinize ait bir dünya kurmak isteyebilirsiniz. Ailenizden alacağınız destek, kendinizi huzurlu hissetmenize neden olabilir.

  BAŞAK BURCU (5 AĞUSTOS 2023)

  Maddi gelirlerinizdeki artış, hedeflediğiniz bazı konuları eyleme geçirmeye neden olabilir. Çalışmalarınızın, emeklerinizin karşılığını alacağınız, mutlu bir gün geçirebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (5 AĞUSTOS 2023)

  Geçmiş zamanda ayrılık yaşadığınız partnerinizle tekrardan bir araya gelebilirsiniz. Ortak arkadaşlarınızın vasıtasıyla bir organizasyonda karşılaşabilir, nostaljik zamanlar yaşayabilir, geçmişte özlemini duyduğunuz mutluluğunuza kavuşabilirsiniz.

  AKREP BURCU (5 AĞUSTOS 2023)

  Uzak yoldan gelen bir yakınınız, kendinizi mutsuz hissettiğiniz bir anda bir sürprizle ziyaretinize gelebilir. Ani gelişen bu olay karşısında biraz şaşırabilir, duygusal zamanlar geçirebilirsiniz.

  YAY BURCU (5 AĞUSTOS 2023)

  Sevdiğiniz kişi ile yapacağınız seyahat programı sizi oldukça heyecanlandırabilir. Sevdiğiniz kişiye güzel bir sürpriz hazırlayabilir, mutluluğunuzu yoğun duygularla yaşayabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (5 AĞUSTOS 2023)

  Eğitim ve öğretim hayatınızla ilgili alacağınız kararlarda biraz zorlanabilirsiniz. Geleceğiniz hakkında farklı fikirler arasında kalabilir, ikilemler yaşayabilirsiniz. Alacağınız kararlarda mantıklı hareket ederek, güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

  KOVA BURCU (5 AĞUSTOS 2023)

  Yakın arkadaşlarınızla çıkmak istediğiniz seyahat programın ertelenmesi, hayal kırıklığı yaşamanıza neden olabilir. Kendinizi motive etmeye çalışmak isteseniz de, yaşadığınız hayal kırıklığını gizleyemeyebilirsiniz.

  BALIK BURCU (5 AĞUSTOS 2023)

  Sağlığınızla ilgili konularda, ihmal ettiğiniz bir rahatsızlığınız olabilir. Kendinizi biraz dinlenmeye almak isteyerek, eski enerjinize ve sağlığınıza kavuşabilir, kendinizi daha zinde hissedeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....