Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji5 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  5 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 5 Ekim salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 5 Ekim 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  5 Ekim günlük burç

  5 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (5 EKİM 2021)

  Sevgili Koçlar, çalışma hayatınızda uyumlu bir gün. Ortaklı maddi konularda bazı çözümler üretebilirsiniz. İkili ilişkilerde yeni dönem kapıda. Fevri davranmadan anlamaya çalışmanız gerekiyor. Yatırımlara dikkat.

  BOĞA BURCU (5 EKİM 2021)

  Sevgili Boğalar, aşk hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde daha ılımlı, tatlı bir diliniz olacak. Desteğe ihtiyacı olanları geri çeviremeyeceğiniz bir gün. Hobilerinizle ilgilenebilir, çocuklarınızla vakit geçirebilirsiniz. Kendinizle alakalı gelişmeler çıkabilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (5 EKİM 2021)

  Sevgili İkizler, iş hayatınızda aktif olacağınız bir gün. Gündelik işlerinizi düzenleyebilir, evinize dekor alışverişi yapabilirsiniz. Ailenizin desteğini alabilir, ılımlı bir gün geçirebilirsiniz. Ruh haliniz biraz çalkantılı geçebilir.

  YENGEÇ BURCU (5 EKİM 2021)

  Sevgili Yengeçler, yakın çevreniz ve aşk hayatınızda, çocuklarla olan ilişkilerinizle daha ilgili olacaksınız. Onlara destekler verebilir, karşılığında sizler de mutlu olabilirsiniz. Sosyal çevrenizden haberler gelebilir.

  ASLAN BURCU (5 EKİM 2021)

  Sevgili Aslanlar, maddi yatırımlarınız ile ilgili ailenizden desteklenebilirsiniz. Aklınızdakileri aktarırken doğru iletişim kurmanız gerekiyor. Evinizle alakalı gelişmeler yaşayabilir belki de taşınma kararlarınızı gündeme getirebilirsiniz. Mesleğinizle alakalı ani haberler alabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (5 EKİM 2021)

  Sevgili Başaklar, yakın çevrenizle alakalı gündemlerinizde kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Destek alabilir, destekler verebilirsiniz. Ilımlı olmanızda fayda var. Yurtdışı, eğitim konularında ani durumlar yaşanabilir.

  TERAZİ BURCU (5 EKİM 2021)

  Sevgili Teraziler, bilinçaltınızla alakalı yapacağınız çalışmalarda kendi öz değerinizi yükseltebilir ve yarınki yeni aya çok daha iyi adım atabilirsiniz. Kendinizle alakalı ruhsal çalışmalar sizleri güçlendirebilir. Ortaklı paralarda aniden gelişmeler yaşanabilir.

  AKREP BURCU (5 EKİM 2021)

  Sevgili Akrepler, sosyal çevrenizle birlikte ılımlı bir gün geçirebilir, organizasyonlara katılabilirsiniz. Dış görünüşünüzle alakalı değişimler aklınızdan geçebilir. Ortaklı ilişkilere dikkat.

  YAY BURCU (5 EKİM 2021)

  Sevgili Yaylar, mesleğinizde aktif bir gün. Kendinizi daha iyi hissedebilir, kendinizi işinize verebilirsiniz. Bu durum kendinizi dinginleştirmeye yardımcı olabilir. Aniden haberler alabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (5 EKİM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, sosyal çevrenizle alakalı bazı yolculuklar gündeme gelebilir, organizasyonlara katılabilirsiniz. Aşk hayatınızda ya da çocuklarınızla alakalı ani haberler gelebilir.

  KOVA BURCU (5 EKİM 2021)

  Sevgili Kovalar, mali tablonuzla alaka, ortaklı maddi gelirlerde gelişmeler yaşanabilir, meslek hayatınızda üstlerden de destekler alabilirsiniz.  Ailenizle alakalı haberler olabilir.

  BALIK BURCU (5 EKİM 2021)

  Sevgili Balıklar, ikili ilişkinizde, evliliğinizde belki de uzun yolculuk planları yapabilirsiniz. Yurtdışı konularında bazı gelişmelerde daha ılımlı olabilirsiniz. Yakın çevrenizden alacağınız haberler olabilir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz