Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji6-12 Kasım haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  6-12 Kasım haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  -

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 6 -12 Kasım haftalık burç yorumları ve bunun burçlara ait enerjilerini, etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

  6-12 KASIM HAFTASI ASTROLOJİDE YAŞANACAKLAR

  Yeni haftaya egolu ve bazı konularda kuşkulu ve zaman zaman takıntılı bir enerjiyle başlıyor olacağız. 4-8 Kasım boyunca tutku dolu anlar ve keyifli ilişkiler sizleri bekliyor olacak. Sevdiklerinizle aranızdaki bağlar daha derin ve tatmin edici olacak. Her zamankinden daha ihtiraslı ve çekici olacaksınız, aynı zamanda moda, kozmetik, mücevher gibi konulara da daha fazla ilgi gösterebilirsiniz. Bu da bütçe hesabınızın şaşmasına sebep olabilir dikkat. 5-8 Kasım arasında karizmatik bir cazibe ve samimi iletişim tarzı sizi çevrenizdeki insanları etkileme konusunda üstün kılacak. Ayrıca sezgisel yetenekleriniz sayesinde sanat ya da farklı konularda yaratıcılığınızın doruklarına ulaşabilirsiniz. 7-10 Kasım tarihleri, sevgi ve kişisel değerlerin dengesini bulma zamanıdır; bu dönemde derin düşünme ve sezgilerinizle karmaşık sorunları çözme yeteneğiniz yükselir. 9-11 Kasım, zihinsel çalışmalara elverişli olacak, ancak iletişimde dikkatli olmanız gerekebilir; aynı zamanda 8-14 Kasım arasında sinirsel gerilimlere karşı hazırlıklı olmalısınız, bu dönemde strateji ve sabır büyük bir öneme sahip olacak.

  16--22 Ekim haftalık burç

  6 – 12 KASIM 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

  Bu hafta, işbirlikleri ve ilişkiler önem kazanıyor. Kendi hedeflerinizle partnerlikleri dengelemeniz gerekebilir. İletişim becerilerinizi kullanarak daha etkili bir şekilde işbirliği yapabilirsiniz.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Kariyerle ilgili önemli fırsatlar bu hafta karşınıza çıkabilir. Yeni projelere veya sorumluluklara dikkat kesilmelisiniz. İş dünyasında kendinizi ifade etme şansınız artabilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Kişisel gelişim ve öğrenme haftası. Yeni beceriler edinmek, yeni konuları keşfetmek ve kendinizi geliştirmek için harika bir dönem. Eğitim veya kurslara katılabilirsiniz.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Finansal konularda dengeyi korumak önemli. Harcamalarınızı gözden geçirip tasarruf planları yapmalısınız. Birikimlerinizi daha iyi yönetmeye odaklanın.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  İletişimde açık olma ve anlayışlı olma haftası. İlişkilerde daha iyi bir denge kurmak için partnerinizle iletişimde başarılı olabilirsiniz.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  İş ve günlük yaşam dengesini korumak zorlayıcı olabilir. Sağlık ve refahınıza dikkat etmeyi unutmayın. İş yerinde verimli ve organize olmaya odaklanın.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Aşk, yaratıcılık ve eğlenceyle ilgili harika bir hafta. Kendinizi yaratıcı projelere vermek veya romantik ilişkilerinizi güçlendirmek için uygun bir dönem.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Aile ve evle ilgili konular önem kazanabilir. Evinizde değişiklikler yapma veya aile içi meseleleri ele alma zamanı olabilir.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  İletişim ve yakın çevre ile ilgili konular bu hafta öne çıkabilir. Duygularınızı açıkça ifade etmeye ve ilişkilerinizi güçlendirmeye odaklanın.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Maddi konular ve finansal planlama haftası. Harcamalarınızı gözden geçirip geleceğe yönelik mali hedeflerinizi belirlemelisiniz.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Kişisel gelişim ve öz saygı üzerine odaklanmalısınız. Kendinizi daha iyi anlama ve kişisel hedeflerinizi netleştirme fırsatınız olabilir.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  İlişkilerde dengeyi koruma haftası. Partnerinizle açık iletişim kurmaya ve duygusal ihtiyaçlarınıza dikkat etmeye odaklanın.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz