Ana Sayfa Güzellik 10 dakikada cildinizdeki gözeneklerin temizlenmesini sağlayın

10 dakikada cildinizdeki gözeneklerin temizlenmesini sağlayın

arinmis&mutlu

Evde sadece 10 dakikanızı ayırarak cildinizdeki gözeneklerin temizlenmesini ve nefes almasını sağlayabilirsiniz. Düzenli kullanımda pürüzsüz, ışıltılı ve temiz bir cilt vadeden arındırıcılar, içerikleriyle cildin yenilenmesine de katkı sağlıyor.

DERMABRAZYON ETKİSİ

Christian Breton Stop Surgery peeling 390 TL

Dermatolojistlerin kullandığı teknikle; kum taşı kristalleri ve glikolik asit kullanarak cilt yüzeyini çizmeden cildin ölü hücrelerden arınmasına, tertemiz, pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüm sağlanmasına yardımcı oluyor. Stop Surgery peeling, epidermis dokusunun üst katmanını soyarak cildi yenilemeyi hedefliyor. Cildi içeriden harekete geçirerek canlı bir görünüm kazanmasına destek oluyor. Ayrıca kırışıklık ve ince çizgilerin görünümünün azalması da vadedilen etkiler arasında yer alıyor.

KİLDEN GELEN FERAHLIK

Jowae arındırıcı kil maskesi 149 TL

Hızlı cilt dengeleyici etkisi ile temiz, arınmış ve mat bir cilt görünümü sunan bu maske, içeriğinde bulunan antioksidan etkili luminefol, arındırıcı saf kil ve Hint lotusu özü sayesinde cildinizi temizleyerek ışıltı kazanmasına yardımcı oluyor. Maskenin yumuşak ve hafif dokusu cildi arındırırken; nane, mandalina ve yasemin notaları da cildinizde ferah bir etki bırakıyor. Peeling etkisi sağlayan ve gözeneklerinizi derinlemesine temizleyen maske, keyifli akşamlarınızdan önce vazgeçilmeziniz olacak. Arındırıcı kil maskesi; hassas, karma ve yağlı ciltlerin kullanımı için uygun.

PARLAMA KARŞITI ÇİNKO

Sephora Collection kil maskesi 64,90 TL

Kil maskesinin formülündeki doğal mineral kökenli çinko; cildi arındırıp, kusurların görünümünü azaltırken, doğal mineral kökenli beyaz kil ise cildi matlaştırarak doğal bir görünüm elde edilmesine yardımcı oluyor. Berrak ve mat bir cilt için cildin temizlenmesine ve gözeneklerin açılmasına katkı sağlıyor. Doğal nemine zarar vermeden, cildi berraklaştırarak farklı cilt tiplerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya destek oluyor.

AKNELERE DERİNLEMESINE TEMİZLİK

Lierac Sebologie akneli ciltler için derinlemesine temizleyici peeling etkili maske 224 TL

içeriğindeki yeşil ve beyaz kil ile derinlemesine temizleme ve sebum üretiminde yüksek oranda azalma sağlıyor. Haftada bir veya iki kez kuru cilde uygulanan maske, 10 dakika bekletildikten sonra masaj hareketleri ile yıkanarak temizleniyor. Mikrokapsüller ile arındırıcı etki yaratıyor.

ENZİMLERLE ZENGİNNLEŞTİRİLMİŞ PEELİNG

Wishful Yo Glow Enzym arındırıcı 405 TL

Cilde ışıltıyı geri kazandırmaya yardımcı olmak için ananas ve papaya enzimleri, BHA ve AHA kombinasyonu ile zenginleştirilmiş güçlü bir peeling özelliği taşıyor. Meyve özleri, asitler ve hafif peeling özelliği sayesinde, formül sadece 10 günlük kullanımda uzun vadeli sonuçlar vadediyor. ölü hücreler ve kirleri nazikçe temizleyerek, kusursuz makyaj için pürüzsüz tuval görünümü sunuyor.

VİTAMİN DESTEKLİ ARINMA

Woll Beauty anne sütü vitamini içerikli yüz maskesi 119,90 TL

Yüz maskesi içeriğindeki C vitamini ile ciltteki lekelerin gözle görülür şekilde azalmasına yardımcı oluyor. Besleyici ve iyileştirici etkili E vitamini ve çok güçlü bir antioksidan olan A vitamini ile cildin temiz ve ferah kalmasını sağlıyor. Ayrıca cildin siyah noktalardan arınmasına yardımcı oluyor. Haftada iki-üç kullanım ile cildinizdeki yenilenmeyi ve canlılığı hissedeceksiniz… Soyulabilir özelliğe sahip olan bu maskeyi kullanmak da çok eğlenceli.

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here