Ana Sayfa Güzellik Bölgesel incelmeye neştersiz çözüm!

Bölgesel incelmeye neştersiz çözüm!

Bölgesel yağlanma sorununa karşı geliştirilen Lipocel Cool Sonic, uygulama sırasında sağladıgı avantajlar ile kişinin konforunu arttırıp, kısa sürede daha
iyi sonuçlar alınmasına yardımcı oluyor.

İstenmeyen yağlara karşı cilde odaklanan Lipocel; hedefine aldığı yağ dokularını ısıyla yok etmeyi amaçlıyor. Özel soğutmalı başlığı bulunuyor. Cool Sonic, soğukla gelen ses dalgaları temalı soğutma özelliğiyle ciltte yanık izi oluşumunu engelliyor ve acı hissedilmemesine yardımcı oluyor. Dolayısıyla daha yüksek enerji ile sonuç odaklı performansın yüksek olmasını sağlıyor.Dermatolog Dr. Şerafettin Saraçoğlu, ameliyatsız bölgesel incelme yöntemiyle gerçekleştirilen ve cerrahisiz vücut şekillendirme olarak da adlandırılan bu yöntemin, bir zayıflama yöntemi olarak görülmemesi gerektiğini belirterek, “Lipocel yöntemiyle, belirli bölgelerde oluşan ve istenmeyen yağların eritilmesi amaçlanıyor. En önemli özelliği ise uygulama esnasında sonuçların gözle görülür seviyede ortaya çıkmasının hedeflenmesi” diyor.

Dermatolog Dr.
Şerafettin Saraçoğlu

Hedeflenen sonuçlara 8-12 hafta arası yapılan, düzenli seanslarla ulaşılabildiğini belirten Dermatolog Dr. Şerafettin Saraçoğlu, Lipocel hakkında şu bilgileri veriyor: “Cerrahi uygulama riskine girmek istemeyen kişiler, bölgesel incelme yöntemleri arasında en sık günlük hayatı etkilemeyen uygulamaları tercih ediyor. Bu amaçla geliştirilen yöntemlerden biri olan odaklı ultrason yöntemleri de bölgesel incelmede kişiye önemli avantajlar sağlıyor. Yeni geliştirilen başlıkları sayesinde daha derin ve daha yüzeysel uygulamalara da olanak sağlayabildiği için çok geniş alanlarda kullanılma şansı bulunuyor.”

Bu bir ilandır

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here