Büyülü, çekici ve cazibeli…

Kış mevsimi ile soğuyan havaya, soğudukça koyulaşan makyaj tonlarına uyum sağlamaya başladık bile! Baharın ve yazın uçuk tonları, yerini şimdilerde kırmızı, bordo gibi iddialı ve çarpıcı renklere bırakıyor. Yeni yılda oklar kırmızı ve tonlarını gösterecek… Peki sizin bu yılki tercihiniz aşağıdakilerden hangisi olacak?

Yazı: Elif Gürsoy

1Bordo aşkına *

Minimal, lüks, etkileyici ve cesur kelimelerinin altını çizen Shiseido, Lacquer Ink Lip Shine ile iddiasını arttırıyor. Yüksek renk pigmentli ruj, dudakta kuru ve yapışkan bir his bırakmıyor.

Shiseido Lacquer Ink Lip Shine ruj 195 TL

2Mat tutkusu *

Advanced True Vision teknolojisi ile geliştirilen özel formül, yüksek pigmentli renkleri, pudra içeren dokusuyla birleştirerek saatlerce dudağınızda sürdüğünüz ilk andaki gibi durmasını sağlıyor.

Estée Lauder Pure Color Love kırmızı ruj 98,10 TL

3Pürüzsüz his *

Hem zenginleştirilmiş nemlendiriciler hem de içeriğindeki C ve E vitaminleriyle dudaklarda kremsi, pürüzsüz his bırakıyor. Dudaklarınıza rengi eşit olarak dağıtıyor ve gün boyu kalıcılığını koruyor.

Revlon Super Lustrous Lipstick Pure Red Matte 34,90 TL

4Satenimsi doku *

Kremsi formülüyle dudaklarınıza ayna parlaklığında yoğun ve canlı bir renk kazandırıyor. Yapışkanlık hissi vermeyen dokusuyla dudaklarınızda yumuşakça kayarak, çizgilenme oluşturmayan bir görünüm sağlıyor.

Nars Full Vinyl Lip Lacquer likit ruj 175 TL

5İkonik dudaklar *

Tüm cilt tonlarında uyum sağlayabilen Fenty Beauty Stunna Lip Paint, göz alıcı mat bir ton elde etmenizi sağlayan aplikatörüyle, tek bir dokunuşta güçlü etki yaratıyor.

Fenty Beauty Stunna Lip Paint likit ruj 159 TL

6Vişne ilhamı *

İçeriğindeki yumuşak mat pigmentlerin yanı sıra besleyici C ve E vitaminleri ile daha yoğun bir etki yaratabilirsiniz. Kat kat sürerek ağırlaşma hissi olmadan kullanılabilir.

Bobbi Brown Crushed Lip Color 120 TL

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here