Dakikalar içinde saçlara etki eden ekspres bakım kürleri

saclara-ekspres-kur

Dakikalar hatta saniyeler içerisinde etki eden bakım ürünleriyle saçlarınıza ekspres bakım yapabilirsiniz. Özellikle yıpranan saç tellerine kısa sürede etki eden formüller can simidi oluyor.

3 DAKİKADA ONARIM

Şampuan ve saç kremi sonrası saçlarınıza son dokunuşu Pantene 3 Dakikada Mucize Krem ile yapabilirsiniz. Saçlardaki yıpranmayı sadece üç dakikada onarmaya yardımcı olan krem, saçlara kökten uca derinlemesine nüfuz ederek bakım sağlıyor.

Fiyatı: 17,90 TL

2 DAKİKADA GüÇLENDİRME

Authentic Beauty Concept’in yenileyici balsamı, saçın ekstra bakım ya da koruma ihtiyacı olan alanlarına (örneğin, saç boyları ya da uçlarındaki balyajlar) uygulanıyor. Yıpranmış saçları güçlendiriyor. Saçları yumuşak ve kontrol edilebilir hale getirirken, fön makinesi hasarından da koruyor.

Fiyatı: 190 TL

12 SANİYEDE CANLANDIRMA

Mevsim geçişlerinde karşımıza çıkan en önemli saç problemi maalesef saç dökülmeleri oluyor. Marc Anthony uzmanları tarafından dökülen ve cansız saçlara özel geliştirilmiş şampuan ile mevsimsel dökülmeler kabus olmaktan çıkıyor. Cansız ve zayıf saç tellerine kökten uca nüfuz ederek saçları güçlendirmeye, yeniden yapılandırmaya ve saç foliküllerini harekete geçirerek saç dökülmelerini azaltmaya yardımcı oluyor.

Fiyat: 79 TL

3 SANİYEDE KAPATICILIK

L’Oréal Paris Magic Retouch beyazlar için anında kapatıcı sprey, üç saniyede dip beyazlarını kapatıyor, kadınların mükemmel görünüme ulaşması için en hızlı çözümü sunuyor. Magic Retouch, zengin renk pigmentleri ve hızlı kuruyan yapısı ile dip beyazlarını doğal rengine uygun şekilde kapatırken ilk şampuanlamaya kadar kalıcı etki sağlıyor. 25 uygulamaya kadar kullanılabiliyor.

Fiyatı: 51,99 TL

20 DAKİKADA IŞILTI

Ashley Joy’un 24 bitkisel yağ ile zenginleştirilmiş içeriği sayesinde saçlar doğal görümüne kavuşuyor. Canlılığını yitirmiş ve işlem görmüş saçlar için geliştirilmiş bitkisel formülü ile saç uçlarını destekliyor ve kırılmayı önlemeye yardımcı oluyor. Saçınızda fark edilebilir yumuşaklık, parlaklık ve canlılık sağlıyor.

Fiyatı: 59,90 TL

7 DAKİKADA RENK KORUMA

Phytocolor renk koruyucu maske, içeriğindeki tara ağacı, hibiscus ekstresi ve karanja yağı ile hem saç rengini koruyor hem de saçı derinlemesine besliyor. Yoğun bakım için 5-7 dakika bekletilerek durulanan maske, konsantre formülü ile az miktarda kullanım da bile eşsiz çözüm sunuyor.

Fiyat: 189 TL

Hazırlayan: Deran Çetinsaraç

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here