Diğer
  Ana SayfaGüzellikDudakların ayrılmaz ikilisi: Ruj ve dudak kalemi

  Dudakların ayrılmaz ikilisi: Ruj ve dudak kalemi

  -

  Dudak kalemi ve rujun muhteşem uyumuyla oluşturulan dudak komboları, makyajı bir üst seviyeye taşıyor. Bu ikonik ikilinin yarattığı çeşitlilik, dudaklara farklı bir anlam katacak!

  EN TREND DUDAK KALEMİ VE RUJ ÖNERİLERİ

  • Kırmızıya kırmızı

  Nars dudak kalemi 835 TL
  Anastasia Beverly Hills ruj 839 TL

  Kırmızı ruj işin içine girdiğinde en kusursuz görünümü yakalamayı istesek de bazen hayaller suya düşebiliyor. Bunun önüne, doğru dudak kalemiyle geçilebilir. Kırmızı rujdan maksimum
  iki ton koyu bir kalemle dudaklara farklı boyut kazandırılabilir.

  • Gotik esinti

  - Advertisement -

  Make Up Forever dudak kalemi 659 TL
  Clarins ruj 1.395 TL

  Kırmızı ruju kırmızı dudak kalemiyle kombinlemeyi artık sıradan bulanlardansanız ve gotik bir hava yakalamak istek listenizdeyse kırmızı ruj ve siyah dudak kalemine neden bir şans verilmesin? Yakınlarda siyah dudak kalemi yoksa göz kaleminden de yararlanılabilir.

  • Işıltılı çerçeve

  NYX dudak kalemi 449,90 TL
  Kiko Milano gloss 459 TL

  Glossların önlenemez yükselişi her dudak trendinde bir kez daha karşımıza çıkıyor. Glossları seviyor ama dudaklarınızı yeteri kadar iyi ifade edemediğini hissediyorsanız bir de kalemle deneyin. Glossunuzdan daha koyu bir tondaki dudak kalemiyle dudaklarınızı çerçevelediğinizde bambaşka bir tarz yakalayabilirsiniz.

  • Abartısız ikili

  Rimmel London dudak kalemi 260 TL
  Clinique ruj 600 TL

  Abartıdan uzak, doğal duruşlu kombinasyonlarda renk tercihini nude yerine, dudak renginize yakın pembe tonlardan seçmeye çalışın. Bu, dudağınıza sade ama aynı zamanda da doğal bir görünüm katacaktır. Parlak bitişli bir ruj tercih etmeye de özen gösterin.

  • Çikolata kaplı

  Flormar dudak kalemi 119,99 TL
  Bobby Brown ruj 880 TL

  Kahve ve vişneli makyaj trendlerinden sonra şimdi de zirve çikolatanın. Çikolatadan ilham alan görünümler sıkça karşımıza çıkarken dudaklarınızı dolgu çikolatalı gibi gösterecek bir dudak kombo önerimiz var. Kahverengi dudak kalemi ona yakın tonlardaki bir rujla eşleştirilebilir.

  • Balm etkisi

  LYKD dudak kalemi 94 TL
  Avon dudak balmı 44,99 TL

  Klasik uygulamanın dışına çıkıp yeni bir stili denemek isterseniz dudak kalemi ve balm’a bir şans verin. Kalemle dudağı çerçeveledikten sonra dudaklarınızın içlerini kalemle hafifçe boyayın veya parmağınızla dağıtın. Daha sonra dudak balm’ını uygulayın. Üstelik bu şekilde dudaklarınız gün boyu nemli kalacak.

  • İllüzyon gösterisi

  Maybelline New York dudak kalemi 339,90 TL
  Huda Beauty ruj 799 TL

  Dudak kalemiyle dudaklarınızın boyutunu çok kolay ve kısa sürede değiştirmek makyajın ne kadar sihirli olabileceğini bir kez daha gösteriyor. Dudaklarınızı büyük göstermek ama dudak kaleminin de belirgin olmasını istemiyorsanız yapacağınız şey çok basit. Dudak renginize en yakın, mümkünse aynı renk, bir kalemle dudaklarınızı şekillendirdiğinizde istediğiniz illüzyonu yaratmış olacaksınız.

  Hazırlayan: İrem Naz Güvel  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz