Diğer
  Ana SayfaFitnessEmine Başarır ile karın, kalça, kol antrenmanı

  Emine Başarır ile karın, kalça, kol antrenmanı

  -

  Tatile giderken bavulunuza direnç bandınızı atın ve hemen her yerde uygulayabileceğiniz bu hareketle formunuzu koruyun.

  Hazırlayan: Aytaç Özkardaş Gozzi
  Fotoğraflar: Ozan Kutsal

  EMİNE BAŞARIR İLE KARIN KALÇA KOL ANTRENMANI

  Egzersiz videosu için QR kodu okutabilirsiniz.

  Bant ile köprü/ Banded glute bridge

  Dizler bükülü, ayak tabanları yerde, bandı kalçanızın üzerine yerleştirin, bant gergin olacak şekilde iki ucundan ellerinizle sıkıca tutup kollarınızı yere sabitleyin. Her nefes verişte kalçayı yukarı kaldırın.

  12 tekrar

  - Advertisement -

  Bant ile drop squat

  Direnç bandını dizlerin üzerine geçirin (diz kapaklarının üzerinde olmasın). Bacaklar bitişik. Şimdi sıçrayarak bacakları omuz hizasında açarken squat pozisyonuna inin ve bir elinizle yere dokunun. Sıçrayarak doğrulun ve başlangıç pozisyonuna gelin. Her defasında el değiştirin.

  12 Tekrar

  Bant ile çift bacak streç/ Double leg stretch with band

  Bandı ayak tabanlarından geçirin ve iki elinizle tutun, beli yere iyice sabitleyin. Derin bir nefesle birlikte kolları ve bacakları bel boşluğunun açılmayacağı noktaya kadar yere doğru indirin ve nefes verirken kontrollü bir şekilde başlangıç noktasına dönün.

  12 tekrar

  Under Armour Infinity Mid Pintuck spor sutyeni 880 TL

  Bisiklet, ağırlık kaldırma, boks gibi orta düzey destek isteyen aktivitelerde ihtiyaç duyulan desteği sağlayan sutyen, ayarlanabilir kayışı ve U şeklindeki açık sırt tasarımı ile vücut şekline daha kolay uyum sağlıyor.

  Under Armour Project Rock Meridian Bilekte tayt 1.370 TL

  4 yöne esneyebilen yumuşak kumaştan yapılan tayt kolayca hareket etmenizi sağlıyor, ter tutmuyor ve hızla kuruyor. Ayrıca cep telefonunuzu koyabileceğiniz bir de cebi var.

  EMİNE BAŞARIR ÜNAL KİMDİR?

  Pilates, Fitness ve Antigravity Yoga Eğitmeni Emine Başarır Ünal, 1983 İstanbul doğumlu ve iki çocuk annesi. Çocukluk çağlarında voleybol oynayarak başlayan spor aşkı, her geçen gün büyüdü hayatının bir parçası oldu. Bir çok yerli ve yabancı eğitmenle çalıştı, workshoplara katıldı. 2016 yılında açtığı kendi stüdyosunda, başka insanların hayatına spor aşkı katmaya ve iyi yaşama yönlendirmeye devam ediyor.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz