Diğer
  Ana SayfaGüzellikGençlik iksiri NAR

  Gençlik iksiri NAR

  -

  Bereket sembolü nar, sadece marketlerde değil, bakım ürünlerinde de karşımıza çıkıyor. Narın mucizevi gücünden faydalanmak için ister direkt cildinize sürün ister nar içerikli bu ürünleri kullanın. İşte gençlik pınarı narın saymakla bitmeyen faydaları…

  Aknelerle savaşır
  Akneler çoğunlukla sindirim problemleri veya hormonal dengesizliklerden kaynaklanır. Nar, akne oluşumunu engellemeye yardımcıdır. Sağlıklı kan dolaşımını ve sindirimi düzenler. Yüzünüzde belirgin bir akne oluşumu varsa narın suyunu alıp akneli bölgeye direkt sürebilirsiniz.

  Yıllara meydan okur
  Yaşlanma ve güneşin zararlarından dolayı oluşan cilt hasarlarına karşı nar suyu cildinizin en büyük dostudur. Cildi koruyan kolajen ve elastin dokularının üretiminden sorumlu olan hücreler yani fibroblastların ömrünü uzatır. Böylece cildiniz yıllara meydan okurken, kırışıklıkların görünümü minimuma iner.

  Erken yaşlanmayı önler
  Nar, B5 ve C Vitaminlerinin yanı sıra potasyum, polifenol gibi zengin içerik barındıran bir meyvedir. Ellajik asit ve antioksidan deposu olan nar, serbest radikalleri yok etmede yardımcı. Nar çekirdeğinin yağının, “gençlik iksiri” olarak adlandırılması boşuna değil; içeriğindeki punisik asit (omega 5), çok güçlü bir antioksidan. Erken yaşlanmaya sebep olan serbest radikalleri ortadan kaldırır.

  - Advertisement -

  Dr. Nar!
  Nar çekirdeklerinin iyileştirici özelliği olduğunu biliyor muydunuz? Nar çekirdeği, yaranın iyileşmesini sağladığı gibi enfeksiyon kapmasını da engeller. Üstelik narla iyileşen yaralarda çoğunlukla hiç iz kalmaz.

  1- Klorane nar ekstreli bakım kremi, TL 35
  2- Burt’s Bees nar özlü dudak bakımı, TL 12
  3- Murad enerji veren nar özlü temizleme jeli, TL 130
  4- Murad Pomphenol Sunguard Dietary Supplement, TL 132
  5- Klorane nar ekstreli güçlendirici bakım şampuanı, TL 25
  6- Organix Nar & Yeşil Çaylı canlandırıcı şampuan, TL 28,50
  7- Fruit Kicks Down Under kuvvetli tutuş saç spreyi, TL 16,50
  8- Fonex Greyfurt-Nar vücut kremi, TL 5
  9- Fruit Kicks Down Under kuvvetli tutuş saç köpüğü, TL 15,90
  10- Natures Basics Pom banyo köpüğü, TL 17,90
  aralik-2012-puf-noktasi-resim-2
  ✎ Deran ÇETİNSARAÇ

  Formsanté Dergisi Aralık 2012 Sayısı  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz