Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiGüneş Tutulması gerçekleşti! Burçlara etkisi ne olacak?

  Güneş Tutulması gerçekleşti! Burçlara etkisi ne olacak?

  -

  10 Haziran günü İkizler burcunda gerçekleşen olan Güneş Tutulması, Merkür’ün geri gittiği İkizler Burcuyla kavuşumda ve Neptün’e kare açı yapıyor. Bu da sert etkileri olan bir tutulma olduğunun göstergesi. Peki, 10 Haziran 2021 Güneş Tutulması ile bizleri neler bekliyor? Türkiye’den görüldü mü? 10 Haziran 2021 Güneş Tutulması etkileri ne olacak? Burçları neler bekliyor? Karma Astrolog Elif Bozkurter anlatıyor…

  HALKALI GÜNEŞ TUTULMASI SAAT KAÇTA?

  10 Haziran Perşembe günü saat 13:52’de İkizler burcunda Halkalı Güneş Tutulması gerçekleşti.. Halkalı Güneş Tutulması’nın etkisi yaklaşık 1 saat 40 dakika sürdü. Bu da astrolojide ortalama 1 yıl 4 aylık bir dönemde yaşayacaklarınızı gösteriyor.

  GÜNEŞ TUTULMASI TÜRKİYE’DEN GÖRÜLECEK Mİ?

  Kuzey Yarımküre’de etkili olacak tutulma Kanada’da başlayarak ve Sibirya’da sona erdi. Türkiye’den gözlemlenemeyecek!

  10 HAZİRAN 2021 GÜNEŞ TUTULMASI ETKİLERİ

  Önceki yıllara bakıldığında Kuzey Ay Düğümü İkizler hattındayken birçok buluş yapılmış. Bu tutulmayla beraber yeni buluşlar yapılabilir. Pilotsuz uçaklar, ev işi yapan robotlar, son sistem elektronik aletler ve daha fazlasının yapılacağı 200 yıllık bir döngü başlıyor!

  Neptün karesi bana sahte haber, sahtecilik, dolandırılma, sularda sorun, sel baskınını ihtimallerinin olabileceğini düşündürüyor. Bu konularda dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Ayrıca Uranüs ve Satürn karesi ise deprem olasılığı ve havacılık kazalarının işaretçisi gibi.

  - Advertisement -

  Özellikle Marmara denizindeki salya problemi fazlalaşabilir ayrıca dünyanın bazı noktalarında şiddetli yağış sebebiyle sel felaketi olabilir.

  Kişisel olarak ise yanlış anlaşılmalar sebebiyle özellikle iş yerinizde üstlerinizle sorun yaşayabilir, ailenizde sorunlar yaşanabilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bu dönemde ne kadar sakin, dingin ve konservatif kalırsanız o kadar az zarar görürsünüz. Türkiye’nin 12.evinde gerçekleşecek olan tutulma yazımın başında belirttiğim gibi hastalığın bitmeye yakın azalması, hastaneler ve sağlık sistemiyle ile ilgili sevindirici haber olacağını ancak dış ilişkilerde sorunlar oluşabileceğini, aynı şekilde Merkür İkizler Retro kavuşumlu olan bu tutulmanın medya, yazarlar, gazeteciler açısından zorlayıcı bir süreç olduğunu gösteriyor.

  GÜNEŞ TUTULMASINDAN EN ÇOK ETKİLENECEK BURÇLAR

  Tutulmadan en çok İkizler, Yay, Balık ve Başak burçları etki alacaktır.

  10 haziran 2021 güneş tutulması

  10 HAZİRAN GÜNEŞ TUTULMASI BURÇLARA ETKİLERİ

  KOÇ BURCU

  Bu tutulma ile birlikte kısa seyahatler, yabancılar ile ilgili gündemler eğer var ise eğitim öğretim konularıyla alakalı konularınız gözler önüne serilecek sevgili yükselen koçlar. Dikkat etmeniz gereken nokta ise bu tutulma esnasında Merkür ikizler burcunda Retro hareketinde olacak. Yani kısa seyahat programlarınız iptal olabilir, imzalı yazılı işleriniz de aksaklık yaşayabilirsiniz. Mayıs ayının sizler için en güzel olayı Jüpiter’in Balık burcuna ve 12. Evinize güçlü olduğu konuma gelmesi. Bilinç altında sorunlu olan konular, psikolojinizi etkileyen konularda iyileşme yaşayabilir ve kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz.

  BOĞA BURCU

  Bu tutulma ile birlikte kendi kazançlarınız ve başkalarından gelebilecek kaynaklarınız gündeminiz olacak. Yeni fırsat kapıları, ek gelirler ve kazancınızdaki artışlar söz konusu. Bunun yanı sıra tutulma ile birlikte Merkür de İkizler burcunda Retro hareketinde, bu konum sizi maddi konularda dikkatli olmanız hususunda uyarıyor. İmza gerektiren konularınızı Merkür Retrosu sonrasına ertelemeniz sizin için daha doğru olacaktır. Her zaman olduğu gibi iyice düşünüp ve doğru kararlar vereceksiniz. Bu dönem banka, kredi miras konuları ile ilgili gündeminiz var ise gecikme yaşamanız olası. Aynı zamanda gökyüzünde güzel bir yerleşimde var. Jupiter’in Balık burcuna geçiş yapması ile birlikte sosyalleşme isteğiniz artabilir. Çeşitli grup aktivitelerine katılabilirsiniz. Arkadaş çevrenizin genişlemesi ve planlar yaparak eğlenceli zamanlar yaşanabilir.

  İKİZLER BURCU

  Sevgili Yükselen ikizler hayatınızda önemli bir dönüm noktası diyebiliriz. Kendiniz ile ilgili bırakmak istediğiniz ne varsa bunları bırakmakla ilgili düşünceleriniz olacaktır. Yenilikler yapmak isteyeceksiniz. İlişkiniz, kariyeriniz, evliliğiniz ile ilgili değişimleri tetikleyecektir. Fakat Güneş tutulması ile birlikte hareket eden Retro Merkür sizi biraz gel git durumuna sokabilir. Kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Yapacağınız bir yenilik için karar verip, sonrasında bu kararda vazgeçebilirsiniz. Jupiter Balık burcundaki seyahatine size kariyer konularıyla ilgili güzel gelişmeler sunacaktır. Kariyerinizde başarı, terfi, yükseliş olabilir. Beklediğiniz terfi haberleriniz varsa bu dönem şanslısınız sevgili İkizler. Otorite figürleri ile ilgili olumlu gelişmelerde olacaktır.

  YENGEÇ BURCU

  Sevgili Yükselen Yengeç burçları bu tutulma ile birlikte özellikle ruhsal şifalanma ile ilgili güçlü bir yeniliğiniz söz konusu. Aynı zamanda iş ve sağlıkla ilgili bir gündemde oluşturacaktır. Bilinçaltına yönelik bir takım gündeminiz, uğraşlarınız varsa bu konularda olumlu yönde yenilikler olacaktır. Ayrıca Merkür Retrosu’nun etkisiyle birlikte günlük rutinlerinizde aksamalar, gecikmeler olabilir. İletişim kurmakta biraz daha izole hissedebilir, kendiniz daha içe kapanık bir hale sokabilirsiniz. Bunun yanısıra Jupiter’in Balık burcundaki seyri sizi çok olumlu etkileyecektir. Gündeminizde hukuksal konular var ise ve bunun neticelenmesini planlıyorsanız olumlu sonuçlar alacaksınız. Öte yandan yurt dışı ile bağlantılı konularınız, yabancı ülkeler ile bağlantılı bir gündeminiz var ise Jupiter’in Balık seyahati bu konularda da sizi fazlasıyla destekleyecektir.

  ASLAN BURCU

  Sevgili Yükselen Aslan burçları tutulma ile birlikte arkadaş ortamlarınız, sosyal çevreniz, hayattan beklentileriniz umut ettikleriniz ve bekledikleriniz, ayrıca kariyerinizden elde ettiğiniz gelirler gündeminizde olacaktır. Bu konuların tamamı ile ilgili yenilikler söz konusu. Aynı zamanda tutulma ile birlikte hareket eden Retro Merkür bu yenilenmeler ile ilgili aksaklık, gecikmeler yaşatabilir. Kararlarınızda aceleci davranmamalısınız. Arkadaşlarınızla iletişiminiz de ufak çaplı sorunlar, yanlış anlaşılmalar olabilir. Bunun yanı sıra Jupüter’in Balık burcu seyahati ile zorlandığınız konularda çözümler yaşayacaksınız. Borçlar, krediler, nafaka, ortak gelirler ile ilgili de olumlu gelişmeler söz konusu olacaktır. Ayrıca gündeminizde miras konuları varsa burada Jupiter sizi destekleyecektir.

  BAŞAK BURCU

  Sevgili Yükselen Başak burçları bu tutulma ile birlikte kariyerinizde kadersel bir yenilik söz konusu olabilir. Özellikle otorite figürleri ile iletişiminiz ağırlıklı olacak. Kariyeriniz ile ilgili teklifler olabilir. İşte burada tutulma ile birlikte hareket eden Retro Merkür sizi biraz iletişim ve karar verme konusunda zorlayabilir. İşverenleriniz veya otorite figürleri ile ilgili iletişiminizde bazı problemler yaşayabilirsiniz. Acele kararlar vermemeli ve iletişim dilinize dikkat etmelisiniz. İş hayatı olamayan, çalışmayan bir yükselen başaksanız bu dönemde babanız ile ilgili iletişiminizde bazı yanlış anlaşılmalar olabilir. Bunun yanı sıra Jupiter Balık burcunda seyahati ile birlikte ikili ilişkiler konusunda destek alacaksınız iyi değerlendirin.

  TERAZİ BURCU

  Sevgili Yükselen Terazi burçları bu tutulma ile birlikte yurt dışı bağlantılı işler, yabancı sektörler, yurt dışı seyahatleri, yabancılar ile bağlantılı işler, uzun soluklu eğitim programları, lisans ve üzeri eğitim dönemi ve bu konular ile ilgili bir gündeminiz olacaktır. Akademik bir başlangıç yapabilirsiniz. Aynı zamanda hukuksal bir süreç ile ilgili olarak da yenilik olacaktır. Ama burada unutmamanız gereken Merkür’ün retroda olması ile birlikte uzun seyahat planlarınızda ertelemeler olabilir. Jupiter’in balık burcuna geçişi ile birlikte günlük rutinlerinizin daha fazla olduğu ve işlerinizin oldukça yoğunlaştığı bir dönemdesiniz. İş hayatınızdaki yoğunluk ile birlikte kazançlarınızda da artış söz konusu olacaktır. Hem bedensel hem ruhsal sağlığınızı dengeli bir şekilde etkileyecek olan Jupiter sağlığımızı ihmal etmeyin diyor.

  AKREP BURCU

  Sevgili Yükselen Akrep burçları tutulma ile birlikte krediler, borçlar, nafaka, vergi, alacak verecek konuları ile ilgili gündemleriniz, ayrıca mahkeme sürecinde devam eden konularınız var ise bu konularda bir yenilenmeler söz konusu. Ortak kazanımlarınız, eşinizin geliri ve kendi kazançlarınız olacaktır. Tutulma ile birlikte hareket eden Merkür Retrosu bahsettiğim gündemleriniz ile ilgili gecikmeler, aksaklıklar yaşatabilir. Bu süreçte akıçta kalmanızda fayda var. Aynı zamanda Jupiteri’in Balık burcunda seyahati ile birlikte şanslı bir döneme giriyorsunuz. Özellikle aşk hayatınızda canlanmalar artacaktır. Hayal ettiğiniz bir aşk kapınızı çalabilir. Belki çocuklarınızın hayatı ile ilgili gündemler ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni hobileriniz olabilir ve zamanınızı güzel değerlendirebilirsiniz.

  YAY BURCU

  Sevgili Yükselen Yay burçları tutulma ile birlikte evlilik, ikili ilişkiler ve var ise ortaklıklarınız ile ilgili yeni bir gündem olabilir. Ortaklık düşünüyorsanız bu konular ile ilgili yenilikler söz konusu.. Merkür Retrosu nedeni ile başlangıçlar anlaşma imza gibi konularınız var ise bunlarla ilgili Merkür Retro bitince karar vermelisiniz. Jupiter’in Balık burcu seyahati Ev alma, taşınma, şehir değişikliği, ev aile konularında çok güzel etkiler var. Ailenizle yuvanızda kendinizi daha mutlu hissedeceğiniz bir süreç.

  OĞLAK BURCU

  Sevgili Yükselen Oğlak burçları tutulma ile günlük rutinleriniz, iş hayatınız, iş arkadaşlarınız ve bununla birlikte sağlık ile ilgili konularda da yenilikler gündeminizde olacaktır.Yeni bir iş gündeminiz oluşabilir ya da var olan işinizde yenilikler oluşabilir. İş ortamınıza yeni insanlar dahil olabilir. İş gündeminizde var olacak yenilikler ile ilgili de Merkür retrosu nedeni ile kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle iş ortamınızda iletişimde aksaklıklar yaşamanız olası. Merkür gerilemesinin bitmesi ile daha net kararlar verebilirsiniz. Jupiter’in Balık burcu seyahati sizin iletişim, yakın akrabalar, kardeşler, kuzenler ile ilgili konularda gündem oluşturacaktır. Kısa vadeli eğitim programları planlıyorsanız bu dönem sizin için uygun olabilir değerlendirin.

  KOVA BURCU

  Sevgili Yükselen Kova burçları tutulma ile birlikte aşk ve çocuklar ile ilgili yeni gündemleriniz olacaktır. Eğer bekar bir yükselen Kova burcuysanız bu yıl bu tutulma size yeni aşk vaad ediyor diyebilirim. Yalnız Merkür gerilemesi bu etkiyi biraz yavaşlatacak, ya da var olan ilişkinizde iletişim problemi yaratabilir. Eğer evli ve çocukları olan bir yükselen Kova burcuysanız çocuklarınız ile ilgili gündemler yaşanabilir. Jupıter’in Balık burcuna geçiş ile birlikte kazancınızın, gelirinizin artacağı bir dönem veya yeni projeler gündeminiz olabilir. Aynı zamanda kendiniz ile ilgili değerlerinizde daha fazla önem kazanacağı zamanlar.

  BALIK BURCU

  Sevgili Yükselen Balık burçları tutulma ile birlikte ev ve aile konularınız aynı zamanda kariyeriniz ile ilgili yeni gündemleriniz olabilir. Aile içinde güzel haberler alabilirsiniz. Ev alma-satma, ev içinde değişim- değiştirme ya da taşınma gibi konular olabilir. Bu konular ile ilgili bir başlangıç durumu söz konusu. Jupiter’in Balık burcundaki seyahati sizin için güzel zamanların gelmesi ve değerlendirilmesi demektir. Şanslı bir dönem iyi değerlendirin ve fırsatları kaçırmayın.

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz