Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiGüneş Tutulması gerçekleşti! Etkileri ne olacak? İşte burçları bekleyenler...

  Güneş Tutulması gerçekleşti! Etkileri ne olacak? İşte burçları bekleyenler…

  -

  Aralık ayına hızlı bir giriş yapıyoruz! 4 Aralık’ta Yay Burcundaki Güneş Tutulmasıyla Aralık ayını başlatıp 2021’in son tutulmasını yaşıyoruz. Peki, 4 Aralık 2021 Güneş Tutulması Etkileri nasıl olacak? Burçları neler bekliyor? Karma Astrolog Elif Bozkurter yorumluyor…

  GÜNEŞ TUTULMASI NEREDEN GÖRÜLÜCEK?

  4 Aralık’ta gerçekleşecek Güneş Tutulması, Güney Amerika, Yeni Zelanda’nın güney ucunda, Afrika ve Avustralya’dan görülebilecek. Güneş Tutulması, Türkiye’den izlenemeyecek.

  4 ARALIK 2021 GÜNEŞ TUTULMASI VE ETKİLERİ

  Daha öncede belirttiğim gibi karma astrolojide tutulmaların yeri çok büyüktür. Etkileri ise kişi haritalarında hangi evdeyse o ev konularıyla ilgili kadersel olaylara işaret eder.
  Tutulma; Tam Güneş Tutulması olacak ve etkileri 2 yıl kadar devam edecek. Tutulmalarda Güneş veya Ay gökyüzüne bir çentik atar daha sonraki aylarda bir gezegen gene aynı dereceye geldiğinde tutulma tetiklenir ve benzer olaylar yaşarsınız.

  Aralık 2021 tutulmasının kardeşi 2003 yılında gerçekleştiğinden o yılları aklınıza getirin eğer sizin için majör bir olay yaşandıysa benzerini tekrar yaşayabilirsiniz. Tutulma bir çoğunuzun hayatına hareket getirecek.

  4 Aralık 2021 Güneş TutulmasıGEÇMİŞTEN GETİRDİĞİNİZ İNSANLARI TEMİZLEYEBİLİRSİNİZ

  Sizi beslemeyen, karşılıklı alışveriş yapamadığınız ama sadece geçmişten getirdiğiniz veya alışkanlık olarak hayatınızda tuttuğunuz insanları temizleyebilir, yeni sosyal ortamlara girebilir ve hayatınızın gidişatını değiştirebilirsiniz. Özellikle bunu yaparken vakıf ve derneklere üye olabilir veya aktif görev alabilirsiniz.

  - Advertisement -

  SOSYAL PATLAMA OLABİLİR!

  Gene bu dönemde astroloji, teknoloji ve havacılık revaçta olacağından bunlardan biriyle ilgili eğitim almanızı tavsiye ederim. Aynı zamanda din, ibadet yerleri, hukuksal olaylar, yüksek öğrenim ile ilgili konular gene gündemde olacaktır.

  Mars ve Uranüs T-Kare Apeksin de Satürn ve Jüpiter olduğundan dolayı STK’lar, meslek odaları, ve halkın bir kısmı için yönetimi boykot etme veya sosyal patlama tarzında bazı olaylar yaşanabilir veya önümüzdeki 2 yıl içindeki olayların fitili yakılabilir.

  SEL VE DEPREMLERE DİKKAT!

  Tutulma öncesi veya sonrasındaki 15 gün doğal afetlere özellikle sel ve depreme karşı dikkatli olunmalıdır. Ülkemizde ise sağlık sektörüyle ilgili güçlü bir döneme geçeceğimiz Kovid ilaçları ile ilgili yeni tohumların atıldığı mahsülünün ise Mayıs ayında alınacağı bir süreci başlatacak!

  GÜNEŞ TUTULMASINDAN ETKİLENECEK BURÇLAR

  Tutulmadan en çok Yay, Balık, İkizler ve Başak burçları etkilenecek olup olumlu veya olumsuz etki alacağı haritanın bütününe göre değişmektedir.

  Koçlar, Aslanlar, Kovalar ve Teraziler şanslı tarafta olurken Akrepler, Oğlaklar daha stabil kalacaklar. Yengeçler ve Boğalar beklemedikleri ani bir takım olaylarla karşı karşıya kalabilir ancak olumlu veya olumsuz olması da kişinin haritasına göre değişecektir.

  Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olsun…

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz