Diğer
  Ana SayfaKoronavirüsKayseri koronavirüs haritası ve ilçe ilçe son durum

  Kayseri koronavirüs haritası ve ilçe ilçe son durum

  -

  Türkiye’de artan koronavirüs rakamlarıyla birlikte etkilenen illerden biri de Kayseri oldu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın yüksek riskli iller arasında açıkladığı Kayseri’de ilçelerin durumu oldukça merak ediliyor. Peki, Kayseri koronavirüs haritası ne durumda? İşte, Hayat Eve Sığar uygulamasından alınan verilere göre, Kayseri koronavirüs haritası ve ilçe ilçe son durum…

  KAYSERİ KORONAVİRÜS HARİTASI

  kayseri koronavirüs haritası

  MELİKGAZİ KAYSERİ KORONAVİRÜS HARİTASI

  melikgazi koronavirüs haritası

  TALAS KAYSERİ KORONAVİRÜS HARİTASI

  Talas kayseri koronavirüs haritası

  KOCASİNAN KAYSERİ KORONAVİRÜS HARİTASI

  Kocasinan Kayseri koronavirüs haritası

  - Advertisement -

  KOCASİNAN KAYSERİ KORONAVİRÜS HARİTASI

  kocasinan kayseri koronavirüs haritası

  MELİKGAZİ KAYSERİ KORONAVİRÜS HARİTASI

  Melikgazi kayseri koronavirüs haritası

  KAYSERİ YÜKSEK RİSKLİ İLLER ARASINDA

  Fahrettin Koca bir diğer açıklamasında ”Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Erzurum, Sivas, Kayseri halen yüksek riskli illerimiz arasında. Hasta sayısını Gaziantep’te yüzde 52, Şanlıurfa’da yüzde 59, Diyarbakır’da yüzde 49, Mardin’de yüzde 61 aşağı çekmeyi başardık” dedi.

  HANGİ BÖLGELERDE ARTIŞ VAR?

  Bilim Kurulu sonrası açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, ”Ülke genelinde durum kontrol altında. İstanbul, Trakya ve Ege Bölgesi’nde ciddi bir artış yok. Orta Anadolu ve Güneydoğu’da maalesef artış var. Son dönemde artışın en fazla olduğu illerin başında Ankara geliyor. Yer yer Mardin, Gaziantep, Şanlıurfa ve Batman gibi bazı illerimizde hızlı hasta artışına bağlı hastane sıkıntısı yaşandı. Hızlı müdahaleyle sorunlar aşılmaktadır. (Filyasyon) Konya’da 460, Şanlıurfa’da 200, Mardin’de 111, Diyarbakır’da 370, Erzurum’da 207, İzmir’de 350, Kayseri’de 120 ekip sahada. Gençlerimiz ve orta yaş grubu vatandaşlarımızın iyileşme düzeyi yaşlılarımıza göre daha yüksek” dedi.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz