Diğer
  Ana SayfaKoronavirüsKraliçe Elizabeth'in Koronavirüs testi pozitif mi çıktı?

  Kraliçe Elizabeth’in Koronavirüs testi pozitif mi çıktı?

  -

  Britanya tahtının veliahtı 71 yaşındaki prens Charles’in Koronavirüs testinin pozitif çıkmasından sonra dün çok konuşulan bir iddia ortaya atıldı. İngiltere 2. Kraliçesi Elizabeth’in Koronavirüs’e yakalandığı konuşuluyor.

  İngiltere’de üst düzey isimlerde Koronavirüs testlerinin pozitif çıkması büyük sansasyona neden oldu. 

  9 Mart’ta oğlu Prens Charles ile Westminister Abbey’deki Commonwealth etkinliğinde yan yana oturan 93 yaşındaki Kraliçe 2. Elizabeth, insanlar arasında ‘Koronavirüs testi pozitif çıktı’ tartışmalarına neden oldu. Kraliçe Elizabeth ise sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

  KRALİÇE ELIZABETH LONDRA’YI TERK ETTİ

  93 yaşındaki Kraliçe 2. Elizabeth, 19 Mart’ta Londra’yı terk ederek 98 yaşındaki eşi Prens Philip ile 35 kilometre uzaklıktaki İngiliz kraliyet ailesinin daimi konutlarından biri olan Windsor Kalesi’ne giderek sosyal izolasyona çekildi.

  İNGİLTERE BAŞBAKANI BORİS VE SAĞLIK BAKANI DA KORONAVİRÜS’E YAKALANDI

  - Advertisement -

  İngiltere Başbakanı Boris Johnson sosyal medya hesabından Koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamasının ardından kısa bir süre sonra İngiltere Sağlık Bakanı Matt Hancock’un Koronavirüs’e yakalandığı açıklandı. Üst düzey isimlerden arka arkaya gelen Koronavirüs açıklamaları İngiliz halkı arasında büyük paniğe yol açtı. 

  CORONA VİRÜS’E YAKALANAN ÜNLÜLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz