Astrolog Hera – Funda KOÇ

Merkür İkizler Transiti ve Burçlara Olan Etkileri

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 13 Haziran 2022 Pazartesi günü Merkür burç değiştirerek İkizler burcuna geçiş yapıyor. Merkür İkizler transitine ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

13 Haziran saat 18:27 itibari ile iletişimimizi ve zihnimizi temsil eden haberci gezegen Merkür, yönettiği ve kendini son derece rahat hissettiği İkizler burcuna geçiş yapacak. Merkür 13 Haziran tarihinde başladığı İkizler yolculuğunu 5 Temmuz tarihine dek bu burçta sürdürecek. Peki Merkür İkizler seyahati bizleri nasıl etkileyecek derseniz buyurun yazının detaylarına;

Merkür İkizler burcunda güçlü olduğu konumdadır ve zihnimiz her zamankinden daha hızlı çalışacaktır. Kendimizi daha rahat ifade edeceğimiz zamanlar olacaktır. Ancak bu zaman diliminin bir negatif etkisi ise “ağzı olan konuşuyor” günleri yaşayacağımızdan, arkadaşlarımızla bolca gıybet zamanı olacaktır. Bu etki altındayken kulağınıza gelen her tür haberin doğruluğunu iyi analiz etmenizi öneririm, keza yanlış bilgi aktarımının etkisi ile fevri hareket etmenizi istemem. Her zamankinden daha esprili, araştırmaya ve bilgi almaya eğilimli olacağız. Dolayısıyla bu süreyi en hayrımıza çevireceğimiz şekil ise; işiniz ile ilgili yeni projeler üretmek, yeni eğitim almak veya var olan bir kitap, makale çalışmasına ağırlık vermek olacaktır. Diğer zamanlardan daha rahat bir şekilde kendinizi ispat edebilir ve iş ortamında kendinizi patrona kanıtlayabilirsiniz. Bu dönem hızla karar değiştirme potansiyeliniz olacağını unutmamanızda fayda var. Keza bugün aldığınız kararı yarın değiştirebilirsiniz ben uyarmış olayım.

Koç ve Yükselen Koç: Merkür İkizler transiti sizleri komşu, kardeş ve eğitim alanında etkisi altına alacak. Dolayısıyla önümüzdeki 3 hafta boyunca kardeş kuzen gibi akrabalarla bolca iletişim halinde olacağınız zamanlar sizleri bekliyor. Yeni bir eğitim programına dahil olmak isteyebilir ve bu karar da size çok iyi gelebilir benden söylemesi.

Boğa ve Yükselen Boğa: Merkür İkizler transiti sizleri finans ve gelirleriniz konusunda etkisi altına almaya hazırlanıyor. Maaş artışı için çeşitli görüşmeler yaparken bulabilirsiniz kendinizi. Öte yandan hali hazırda düzenli bir geliri olmayan Boğalar ise bu dönem iş görüşmelerine ağırlık verebilirler ve işi almaları noktasında da son derece ikna edici olacaklarını belirtebilirim.

İkizler ve Yükselen İkizler: Merkür İkizler transiti sizleri her alanda etkileyecek. Zodyak kuşağının Merkür İkizler transitinden en olumlu etkilenecek burcu sizsiniz ve her anlamda hareketli zamanlar yaşamanıza vesile olacaktır bu transit. Ancak babanızla ve eşinizle olan iletişimde haklı haksız konularına girmemenizi öneririm.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Merkür İkizler transiti sizlerin arkanızdan söylenmiş sözlerin kulağınıza gelmesi şeklinde çalışabilir ve bu durum da sizlerin biraz kabuğunuza çekilmesine sebep olabilir. Ancak dağ dağa küsmüş dağın haberi yok misali olmasın, kabuğunuza çekilmek yerine karşınızdaki ile açık açık konuşmak ve sorunun kaynağını tespit etmek için çok elverişli zamanlarda olacağız.

Aslan ve Yükselen Aslan: Merkür İkizler transiti sizleri sosyal çevre alanında etkileyecektir. Bu 3 haftalık süre boyunca arkadaşlarınızla bolca vakit geçirerek adeta arkadaş çevrenizde parladığınızı hissedebilirsiniz. Siz sevgili Aslanlar zaten göz önünde olmayı seversiniz, Merkür İkizler transiti ile adeta arkadaşlarınızın göz bebeği olacaksınız.

Başak ve Yükselen Başak: Merkür İkizler transiti sizleri kariyer alanında etkileyecek. İş bulmak, iş görüşmesi yapmak, yeni bir projeye başlamak veya iş yerindeki konumuzu değiştirmek adına çeşitli görüşmelerde bulunabileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız. Ancak bazılarınızın ise iş yükü artabileceğinden yeni projelerle uğraşırken bulabilirsiniz kendinizi.

Terazi ve Yükselen Terazi: Merkür İkizler transiti sizleri yüksek öğrenim ve yurt dışı alanında etkileyecektir. Yurt dışı seyahat programları yapabilir ve hatta yurt dışında yaşayan akrabalarınızla veya arkadaşlarınızla zaman geçirirken bulabilirsiniz kendinizi. Yine yüksek öğrenim alanında beklediğiniz haberler varsa beklenen haberler bu dönemde gelebilir.

Akrep ve Yükselen Akrep: Merkür İkizler transiti sizleri finansal açıdan biraz zorlayabilir. Borç, kredi ve vergiler konularında hareketli zamanlar ve görüşmeler yapmanıza sebebiyet verebilir bu transit sizler için. Öte yandan miras, nafaka gibi konularda süregelen her tür konu bu dönem zarfında neticelenebilir benden söylemesi.

Yay ve Yükselen Yay: Merkür İkizler transiti sizleri ortaklık ve eş alanında etkileyecektir. Bu dönem eşinizle gergin enerjiler hâkim olabileceğinden ipleri iyice germemek adına alttan almanızda fayda var. Keza karşı taraf da pek alttan alma eğiliminde olmayabilir bu süreçte. Yine ortaklı iş yapan sevgili Yaylar ortağınızla da gerginleşebilirsiniz dikkat.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Merkür İkizler transiti sizleri günlük yaşamınız ve sağlık alanında etkileyecek gibi duruyor. İş arkadaşlarınızla sıklıkla vakit geçirmek durumunda kalabileceğiniz gibi, sıklıkla telefonlaşmak durumunda da kalabilirsiniz. Evcil hayvan sahibi bir Oğlak iseniz bu dönem dostunuzun sağlık konuları gündem oluşturabilir.

Kova ve Yükselen Kova: Merkür İkizler transiti sizleri aşk konusunda etkisi altına almaya hazırlanıyor. Özellikle sevdiceğinizle sık sık buluşup, iletişim kuracağınız zamanlar olacaktır. Mevcutta aşk ilişkisi olmayan Kovaların ise her an hayatlarına yeni bir aşk giriş yapabilir. Ancak hemen ikaz etmeliyim ki bu kişinin hayatında sorumlu olduğu kişiler olabilir. Yeni tanıştığınız kişinin evli olmadığından emin olmanızı öneririm.

Balık ve Yükselen Balık: Merkür İkizler transiti sizleri ev ve aile konularında etkisi altına alacak. Ev tadilatı veya ev alım satım gibi konulara dair sık sık iletişim kurabilirsiniz. Aile bireyleriyle de etkileşiminizin artacağı zamanlar sizleri bekliyor. Ailede bir konuya dair fikir uyuşmazlığı söz konusu olabilir bu da sizin iç huzursuzluk yaşamanıza sebep olabilir. Aileye yeni bir çocuk müjdesi de gelebilir sevgili Balıklar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here