Diğer
  Ana SayfaGüzellikSelülitlerle savaş zamanı

  Selülitlerle savaş zamanı

  -

  Derin bir nefes alın ve selülitlerinizle savaşa başlayın çünkü tam zamanı. Ancak onların üzerine sadece bir silahla gitmenin yetmeyeceğini unutmayın. Beslenme, özel bakımlar ve kremlerin kullanımıyla oluşturacağınız program yazın hayalini kurduğunuz bikiniyi giymenizi kolaylaştıracak.

  Elif Duran

  Selülit her on kadından dokuzunun derdi. Buna üzüleyim mi sevineyim mi bilemedim… Dokuz kadından biri olma ihtimalim çok fazla ama yalnız olmadığını bilmek de güzel. Yine de bazen insan yalnız olmak isteyebilir; yalnız ve selülitsiz! Hiç kolay olmasa da… Tek bir silah ne yazık ki burada yetmiyor. Düzenli beslenmeden egzersize, özel ürünlerden bakımlara birkaç yoldan savaş açtığınızda istediğiniz sonucu almanız mümkün ancak. Yılmak, sıkılmak, bırakmak yok! Önünüzde bikini giyeceğiniz günlere kadar yaklaşık 3 ay var. Bugün selülitlerinize savaş açın, bu haberle hangi yöntem hangi ürün ne sağlıyor bir bakın ve size özel bir program oluşturun.
  Biz de bu konu ile ilgili olarak American Academy of Dermatology aktif üyesi Cilt Hastalıkları Uzmanı Dr. Melisa Ezacıbaşı ile görüştük.

  Bu yazın inceltici kremleri

  Bu sezon, inceltici kremler pazarı gerçekten çok hareketli! Hemen hemen tüm kozmetik firmaları yepyeni ürünler tanıttı ve piyasaya sundu. Üstelik bu kremlerin hepsi gerçekten de iddialı şeyler vaat ediyor…  Önceki İçerik
  Sonraki İçerik

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz