Test ettik

Bu ay radarımıza takılan üç güzellik ürününü sizler için mercek altına aldık.

Hazırlayan: Ruken Akbay Gürtaş

Aknesiz ciltler için ev maskesi
Dermaceutic Laboratuvarları’nın geliştirdiği Mask 15, yağlı ve akneli ciltler için sebum dengelemeye yardımcı oluyor. Yoğun arındırıcı kil maskesi, gözeneklerin sıkılaşmasını, sivilce ve siyah noktaların giderilmesini, cildin yağ salgısının dengelenmesini destekliyor, pürüzsüz ve sağlıklı bir cildi beraberinde getiriyor. Haftada bir ya da iki kez geceleri uygulanan Dermaceutic Mask 15 kil maskesi, 3 dakika ciltte bekletildikten sonra su ile temizleniyor. İlk kullanımdan itibaren cildin sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Dermaceutic Mask 15, doktor kliniklerinde satışa sunuluyor.

Dermaceutic Mask 15 350 TL

Siz uyurken cildiniz yenilensin
Bir gecede cildinizi yenileseydiniz ne yapardınız? L’Occitane Overnight, her gün yoğun iş temposundan, çevresel faktörlerden, stresten ve yorgunluktan yorulan cilde bir gecede yenilenme vadediyor. Bir ay düzenli kullandıktan sonra değişime şahit oluyorsunuz. Modern yaşam tarzının getirdiği stres, hava kirliliği gibi çevresel faktörler cildimizi yoğun olarak etkiliyor. Cilt; mat, kuru ya da daha kuru, yüz hatlarımız ise daha da sert bir ifadeye sahip olabiliyor. Stresle savaşmanın en iyi anlarından biri Immortelle Reset ile geçirdiğimiz gece saatleri ki cildin iyileştirme ve yenilenme anlarının en aktif olduğu anlar da bu saatler.

Immortelle Overnight Reset Serum 409 TL

Karmadan yağlıya dönük ciltlerin kurtarıcısı
Caudalie, yeni geliştirdiği Vinopure serisi ile karmadan yağlıya dönük ciltlerin yaşadığı sorunlara doğal türevli içeriklere sahip çözümler sunuyor. Ergenlik yıllarından sonra karmadan yağlıya dönük cilde sahip olan kadınlar, dengesi bozulan cilt yapısını kızarıklık, parlak görünüm ve tıkalı gözeneklerle fark ediyor. Vinopure serisi, cilt sorunları günlük hayatlarını etkileyen ve engelleyen kadınlar için geliştirildi. Seri, güzel ve dengeli bir cilt için hedefe yönelik aktif içeriklerle, kendinizi iyi hissettiren, doğal cilt bakım ritüeli çözümü sunuyor.

Skin perfecting mattfying fluid
Silika tozu cildi matlaştırırken, gül suyu ve B3 vitamini parlak görünümü düzeltiyor. Sabah ve akşam serumdan sonra tüm yüze uygulanıyor.

Skin Perfecting Matifying Fluid 185 TL

Blemish control infusion serum
İçerdiği salisilik asit ve yeni patentli kompleks ile kızarıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olan, arındırma ve peeling etkisine sahip serum, organik gül suyu ile sebum üretimini kontrol altına alıyor ve oksidasyonu sınırlarken, hyalüronik asit ile cildi nemlendiriyor. Sabah ve akşam tonikten sonra sadece yüze uygulanıyor.

Blemish Control Infusion Serum 245 TL

Clear skin purifying toner
Sabah ve akşam pamuk yardımıyla yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanıyor. Durulanmıyor. Cildi nemlendirme etkisi sunan organik üzüm suyu içeriyor.

Clear Skin Purfying TOner 120 TL

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here