Diğer
  Ana SayfaGüzellikFrozen Face İğnesiz Mezoterapi ve Frozen Eyes nedir, nasıl yapılır?

  Frozen Face İğnesiz Mezoterapi ve Frozen Eyes nedir, nasıl yapılır?

  -

  Estetik işlemler genellikle sonbahar ayından itibaren tercih edilir. Fakat yaz aylarında da yapılabilen bazı işlemler vardır. Peki, güneşlenmeye devam edip yaptırabileceğim estetik işlemler neler mi diyorsunuz? İşte yanıtı…

  YAZIN YAPILABİLEN ESTETİK İŞLEMLER NELER?

  Frozen Face İğnesiz Mezoterapi ve Frozen Eyes, yazın endişe duymadan yaptırabileceğiniz iki işlem.

  FROZEN FACE NEDİR? FAYDALARI NELERDİR?

  Frozen face, cildinizin ihtiyacı olan serumları iğne kullanmadan, soğuk başlık ile açılan mikro kanalcıklardan cilt altına ulaştırıyor. Cilt altındaki kolajeni arttırmaya, mevcut lekelerin azalmasına ve oluşumunu engellemeye, ince çizgilerin açılmasına yardımcı oluyor. Cildin daha sıkı, dolgun ve canlı olması hedefleniyor.

  FROZEN EYES NEDİR, NASIL YAPILIR?

  Frozen Eyes ise 15 dakikada yapılan göz çevresi gençleştirme işlemi. Göz çevresindeki ince kırışıklıkları, kazayağı kırışıklıklarını, gözaltı torbaları ve morluklarını, göz kapağı düşüklüğü gibi göz çevresi sorunlarını gözle görülür şekilde azaltması hedefleniyor. Genellikle ikisi birlikte tercih edilen uygulamalar. Haftada bir kez dört seans uygulanıyor. İlk seanstan itibaren sıkılaşma hissediliyor. Hamile kişilere uygulanmaz. Fakat hamilelik döneminde kollajen azaldığı için doğum sonrası tercih edilebiliyor. Her mevsimde çok rahatlıkla uygulanmakta olup yazın uygulanabilen tek işlemlerdir.

  TUĞBA AYHAN
  Medikal Estetik Koçu  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz