• ✓ Doğruluğu kontrol edilmiş makale
Uzman Estetisyen Gamze Akman

Vitamin detox nedir? Yüze vitamin detoksu nasıl uygulanır?

Cildimiz gençliğimizin ve genç görünmemizin en önemli aynasıdır. Çağımızda artık güzellik ve genç görünüm çok değerli. Sağlıklı, güzel ve ışıltılı bir cilde sahip olmak da birçok kişinin hayalidir. Bu hayali gerçekleştirmek için kullanılan yöntemlerden biri de vitamin detokstur. Peki, vitamin detox nedir? Yüze vitamin detoksu nasıl uygulanır? Uzman Estetisyen Gamze Akman konu hakkında bilgiler verdi.

Günlük yaşantının temposu ile bazen kendimizle ilgilenmeyi unuturuz. Yıllar gelir geçer fakat cildimiz ne yazık ki aynı kalmaz. Günlük bakımlarımızı ne kadar yapmaya çalışsak da mimiklerimizin izleri yüzümüzde belirginleşmeye hatta yerleşmeye başlar. Cilt kalitemizde ciddi oranda azalma meydana gelir.

VİTAMİN DETOX NEDİR? *

Vitamin detox uygulaması kişinin cilt tipine özel olarak hazırlanmış 20’den fazla vitamin ve enzim içerikleriyle hazırlanan vitamin kokteylleriyle birlikte cilt kalitesini arttırmak, cildi gençleştirmek, yaşlanma sürecini yavaşlatmak, ölü deri atılımı gerçekleştirmek, cilde parlaklık ışıltı ve bunların yanı sıra en önemlisi kırışıklıklarınızı en doğal görünümle sizi mimik kaybına uğratmadan ciddi oranda azaltmak gibi bir çok önemli işlevi gerçekleştirir.

vitamin detox

VİTAMİN DETOKSU NASIL UYGULANIR? *

Vitamin detox tek seans ve iki kür şeklinde uygulanır. Uzmanlarımızın tavsiyeleri ve cildinizin ihtiyacı doğrultusunda cildinize uygun olan vitaminler belirlenip kişiye özel bir kür haline getirdikten sonrasında mikro dermabrazyon tekniği ve enjeksiyon yöntemi ile cilt altına yoğun vitamin emilimi sağlanır. Bu teknik sayesinde cilt altına verilen vitaminlerin cildinize daha iyi nüfus etmesi sağlanır. Ölü deri atılımı gerçekleşir, cildiniz onarılır ve yenilenir. Bunun sonucunda cilt yenileme ve kırışıklık tedavisinde uygulanan bir çok yöntemin bir araya getirilmiş kürleri sayesinde hem cildinizin kalitesi artırmış olup hem de en doğal görünüm ile kırışıklıklarınız ciddi oranda azaltmış oluruz.

İLGİLİ İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here