Diğer
  Ana SayfaGüzellikYüz boyun ve koltukaltı için en yeni yöntemle, yarım saatlik operasyonlar

  Yüz boyun ve koltukaltı için en yeni yöntemle, yarım saatlik operasyonlar

  -

  Teknoloji gelişiyor, hayatımız kolaylaşıyor. Artık işyerinden “öğle yemeğine çıkıyorum” diyerek yüzünü gerdirmeye gitmek veya kırışıklıklardan kurtulmak, kaşları kaldırtmak mümkün. Bu sayede kadınlar da zorunlu olmadıkça bıçak altına yatmak zorunda kalmıyor, kendilerini yenilemekten ise hiç çekinmiyorlar. Bu alandaki yenilikleri araştırdık

  Gençliğin güzelliğin geçer akçe olduğu günümüzde, kadınlar bunları korumak için ellerinden geleni ardına koymuyor. Ama yoğun iş temposu ve sosyal yaşam bu konuda önemli bir engel. Çünkü saatlerce süren cerrahi operasyonlar, sonrasında komplikasyonları da beraberinde getirebiliyor. Mümkünse bu operasyonlar kolay, risksiz yöntemlerle olsun, ama farkedilir olsun!
  Tıp dünyası da kadınların bu isteklerini karşılamak için var gücüyle çalışıyor ve her geçen gün yeni bir teknik geliştiriliyor. Bu sayede artık saatler süren ve uzun bir iyileşme sürecine ihtiyaç duyulan cerrahi operasyonlara çok gerekmedikçe başvurulmuyor. Bunun yerine, uygulaması kolay ve iyileşme süresi de o oranda kısa olan işlemler tercih ediliyor. Durum öyle bir boyut aldı ki artık işyerinizden öğle yemeği arasında ayrıldıktan sonra yüzünüzü gerdirebilir, kırışıklarınızdan veya aşırı terleme sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Çünkü bu işlemlerin çoğunda sadece yarım saatlik süreye ihtiyaç duyuluyor. Uygulamanın ardından genellikle şişlik veya morluk gibi sorunlar oluşmaması da bir avantaj. Yani masabaşına döndüğünüzde patronunuz veya ekip arkadaşlarınız bu operasyonu fark etmiyor bile!

  Öncelikle şunu belirtmekte yarar var, bu teknikler elbette ki hem alınan sonuçlar hem de etki süresi açısından estetik operasyonlara birer alternatif olamazlar. Ancak, iş ve sosyal yaşamları nedeniyle büyük bir cerrahi müdahaleye zaman ayıramayan veya bıçak altına yatmaktan çekinenler için birer can simidi görevini üstleniyorlar. Görüşlerine başvurduğumuz uzmanlara göre, bu tekniklerle gençleşmek ve güzelleşmek isteyen kadınların en çok dikkat etmeleri gereken nokta, işlem sonrasında çeşitli sorunlarla karşılaşmamak için doğru bir merkeze ve doğru bir uzmana başvurmaları!

  Devamı 2006 Mayıs sayımızda…  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz