Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji1 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  1 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 1 Ekim perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 1 Ekim 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  1 Ekim günlük burç

  1 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (1 EKİM 2021)

  Sevgili Koçlar, bugün sakinliği deneyimlemek biraz zor olabilir. Engellenmiş hissedebilir, insanlarla konuşurken kırıcı olabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Yapacağınız organizasyonlarda umduğunuzdan fazla giderler olabilir. Sakin kalın, hobilerinize zaman ayırın kafanızı dağıtmayı deneyin.

  BOĞA BURCU (1 EKİM 2021)

  Sevgili Boğalar, bugün iş çevrenizde yanlış anlaşılmalar, bazı konularda yüzleşmeler yaşanabilir. Duyduklarınızdan kaynaklı kırıcı olabilir, gizli kalmış durumları keşfedebilirsiniz.  Ailenize vakit ayırarak bence günü sakinleştirebilirsiniz. Eviniz için dekor bakabilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (1 EKİM 2021)

  Sevgili İkizler, sevgilinizle, varsa çocuklarınızla bugün gerilimler yaşayabilirsiniz. Tavırları değiştirmek isteyebilirsiniz ve bu yüzden de yanlış anlaşılabilirsiniz. Biraz harcamalara yönelerek belki de eğitiminiz için olayları büyütebilir, doğruları uygulamada zorluk çekebilirsiniz. Yakın çevrenizle güzel bir akşam geçirmeyi planlayın. İyi gelecektir.

  YENGEÇ BURCU (1 EKİM 2021)

  Sevgili Yengeçler, ikili ilişkiler ve ailenizle bugün yapacağınız konuşmalara ekstra dikkat etmeniz gerekiyor. Huysuz davranışlarınız tepki alabilir. Unutmayın kimseyi değiştiremezsiniz belki de sizin olaylara bakışınız değişmeli.  Kırmayın, kırılmayın. Öz değerinize yönelerek kendinizi geliştirme adına yenilikle tasarlayın.

  ASLAN BURCU (1 EKİM 2021)

  Sevgili Aslanlar, yakın çevreniz, eğitim hayatınız ya da iletişiminizle alakalı kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Kardeş ve kuzenlerle konuşurken ekstra dikkat. Ailevi konularda olayları büyütebilir, bu yüzden de ilişkinizde sıkıntılar doğurabilirsiniz. Sakin kalın kendinizle alakalı değişimlere odaklanın.

  BAŞAK BURCU (1 EKİM 2021)

  Sevgili Başaklar, maddi konularda bugün gereksiz gerginlikler yaşamanız olası. Sevdiğinizle alakalı bazı kararlar almaya çalışmanız ilişkinizi zedeleyebilir, birlikte kararlar almanız daha iyi olacaktır. Değişmesini istediğiniz huyları varsa ona iletmeniz daha iyi olacaktır. İletişimde abartılı olmamaya çalışın.

  TERAZİ BURCU (1 EKİM 2021)

  Sevgili Teraziler, kendinizle alakalı alacağınız kararlarda aileniz tarafından desteklenmediğinizi hissedebilir, kırıcı olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde yüzleşmeler söz konusu olabilir. Belki de kim düşman kim değil ortaya çıkabilir. Sevdikleriniz için yapacağınız harcamalarda aşırıya kaçmamaya çalışın.

  AKREP BURCU (1 EKİM 2021)

  Sevgili Akrepler, iletişim problemleri yaşayabileceğiniz bir gün. Sosyal medya kullanırken dikkatli olun. Canınızı sıkan haberler alabilir, dedikodulara maruz kalabilirsiniz. Ev, aile konularında doğruları uygulamakta güçlük çekebilirsiniz. İşlerinize odaklanarak yarım kalanları bitirin derim.

  YAY BURCU (1 EKİM 2021)

  Sevgili Yaylar, gezip, eğlenirken yatığınız harcamaların ucunun kaçtığını görebilirsiniz. Biraz yatırımlarınızı, birikimlerinizi düzenlemeye çalışın. Sonrasında istenmeyen durumlarla karşılaşmanız olası. Biraz tembellik yapmak isteyebilirsiniz, bu süreçte yurtdışı, eğitim konularını araştırabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (1 EKİM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, iş hayatınızla alakalı kendinizi gergin, engellenmiş hissetmeniz olası. Üstlerinizle yapacağınız konuşmalara özellikle dikkat etmeli, ani fevri kararlar almamalısınız. Ortaklı paralarda gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  KOVA BURCU (1 EKİM 2021)

  Sevgili Kovalar, bugün bir şeyler yapmak isterken bir tarafınız da istemeyebilir. Aklınıza takılan bir eğitim, yurtdışı konusu varsa kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Biraz kendinizle alakalı olan durumlarda lükse kaçma eğiliminiz olabilir. Sonradan sıkıntı yaratmasın dikkatli olun. İkili ilişkilere yönelerek keyiflenebilirsiniz.

  BALIK BURCU (1 EKİM 2021)

  Sevgili Balıklar, ortaklı konularda sosyal çevrenizden beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Anlık tepkilerle insanlarla tartışmamaya özen gösterin. Ödenmemiş kredi, borç gibi durumlarınız varsa çıkar yolunu bulmaya çalışabilirsiniz. Mali tablonuzu gözden geçirmeniz gerekiyor. Günlük rutinlerinizle kafanızı dağıtabilirsiniz.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz