Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji11 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  11 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 11 Şubat 2022 Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 11 Şubat 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (11 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Koç; bugün kandırılmalar açıksınız, iletişimde her söylenene inanmayın. Trafikte ise dikkatli olmalısınız. Kardeşler, yakın çevreyle iletişimde yanlış anlaşılmalar olabilir.

  BOĞA BURCU (11 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Boğa; maddi kaynaklarınızla ilgili sorunlar yaşanabilir, kandırılma ya da dolandırılma yaşayabilirsiniz. Bugün borç vermek için hiç uygun bir gün değil. Ticarette yanılabilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (11 ŞUBAT 2022)

  Sevgili İkizler; kariyer ya da iş hayatınızda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İletişimde kendinizi ifade ederken zorlanabilirsiniz.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (11 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yengeç; bugün seyahatlerde sorunlar yaşanabilir. Eğitim, yurt dışı, yabancılar ya da uzak akrabalarınızla iletişimde zorlanabilir, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Seyahatlerde eşya kayıplarına dikkat edin.

  ASLAN BURCU (11 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Aslan; sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, dernek ya da cemiyetlerde söylentiler hayal kırıklığına sebep olabilir. Maddi kaynaklarınızda ise dikkat etmelisiniz, para kaybı yaşayabilirsiniz. Borçlanmak ya da borç vermek için uygun bir günde değilsiniz.

  BAŞAK BURCU (11 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Başak; kariyer hayatınızda her söylenene inanmayın yanılabilirsiniz. Bugün ilişkilerden yana da hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Aslında taraflar birbirini yanlış anlayabilir.

  TERAZİ BURCU (11 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Terazi; uzak mesafe seyahat, eğitim, hukuk, yurt dışı, yabancılar, inanç ya da uzak akrabalarınızla ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İletişimde yanlış anlaşılmalar hayal kırıklığına sebep olabilir.

  AKREP BURCU (11 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Akrep; maddi kaynaklarla ilgili kayıplar yaşayabilirsiniz, hayalleriniz için para harcayabilirsiniz ama bu harcama sizi zor durumda bırakabilir. Çocuk, hobi ya da aşktan yana da hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız.

  YAY BURCU (11 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yay; aşk, ilişki ya da ortaklığınızda iletişimde yalanlara dikkat, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Hayal kırıklığı sizin aile hayatınızı olumsuz etkileyebilir.

  OĞLAK BURCU (11 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Oğlak; çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlarla ilgili iletişimde yanılgılara düşebilirsiniz. Bugün iş hayatınızda söylenenlere pek inanmayın. Sağlık olarak ise zehirlenmeye açıksınız, beslenmenize dikkat etmelisiniz.

  KOVA BURCU (11 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Kova; aşk, flört, çocuk ya da ilişkinizde fazla harcama yapabilirsiniz ve para kaybı yaşayabilirsiniz. Bugün harcamalarınıza dikkat edin.

  BALIK BURCU (11 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Balık; aile ve evinizde iletişimde karşı tarafa güven vermeyebilirsiniz ve kararsız tavrınız hayal kırıklığına sebep olabilir. Daha kararlı olmanız gereken bir gündesiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz