Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji12 Aralık günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  12 Aralık günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 12 Aralık pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev,  12 Aralık 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  12 Aralık günlük burç

  12 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (12 ARALIK 2021)

  Sevgili Koçlar, kendinize odaklı olabilirsiniz. Genel sağlığınız ya da dış görünüşünüz için fazla aktif, heyecanlı davranabilirsiniz. Yeni girişimler keyfinizi yerine getirebilir. Ancak uzak yerlerden gelecek haberlere hemen aldanmamaya çalışın. Yanılmalar görülebilir.

  - Advertisement -

  BOĞA BURCU (12 ARALIK 2021)

  Sevgili Boğalar, bugün daha çok inzivaya çekilmek, sakin bir Pazar geçirmek isteyebilirsiniz. Özellikle maddi konularda arkadaş çevrenizden gelecek önerilerde dikkatli olmanızda fayda var. Aldanmalara açıksınız.

  İKİZLER BURCU (12 ARALIK 2021)

  Sevgili İkizler, sosyal bir Pazar günü sizleri bekliyor. Sevdiklerinizle plan program yapabilir, davetlere katılabilirsiniz. Ancak ikili ilişkilerde yanılmalara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

  YENGEÇ BURCU (12 ARALIK 2021)

  Sevgili Yengeçler, Pazar mesaisine kalanlarınız olabilir. Kendinizi fazla yoğun tempoda hissedebilirsiniz. İş çevrenizden alacağınız haberlere dikkat etmenizde fayda var. Umduğunuz gibi olaylar gelişmeyebilir.

  ASLAN BURCU (12 ARALIK 2021)

  Sevgili Aslanlar, hayat görüşünüz için girişimde bulunabilirsiniz. Yurtdışı ve eğitim konuları gündeminize gelebilir. Araştırmalarınızı yoğunlaştırabilirsiniz. Aşk,sevgi konularında aldanmamaya çalışın.

  BAŞAK BURCU (12 ARALIK 2021)

  Sevgili Başaklar, finansal konularla alakalı yoğun bir Pazar geçirebilirsiniz. Yatırım dengenizi kuranilmek için eşinizin maddi gelirleri de gündeme gelebilir. Ancak ailevi ve ikili ilişkilerde bugün gözünüzü dört açmanız gerekebilir.

  TERAZİ BURCU (12 ARALIK 2021)

  Sevgili Teraziler, ikili ilişkilerinizde aktif bir gün. Sevdiğiniz kişiyle,eşinizle keyifli bir Pazar geçirebilirsiniz. Ancak yakın çevrenizden duyacağınız haberlerde aldanmalar görülebilir. Dikkatli olun.

  AKREP BURCU (12 ARALIK 2021)

  Sevgili Akrepler, günlük rutin işlerinizi düzenlemek isteyebilir, daha stabil bir Pazar geçirmek size iyi gelebilir. Ufak tefek sağlık konuları gündeme gelebilir. Maddi konularda harcamalar söz konusu olabilir.

  YAY BURCU (12 ARALIK 2021)

  Sevgili Yaylar, özel hayatınızda keyifle geçirebileceğiniz bir Pazar. Sevdiklerinizle keyifli tatil planları yapabilirsiniz. Ancak ailevi konular, taşınma ya da tadilat konularınızda önünüze gelebilecek sözleşmelerde dikkatli olun.

  OĞLAK BURCU (12 ARALIK 2021)

  Sevgili Oğlaklar, aile hayatınız ve mesleğinizle alakalı gündemler oluşabilir. Olaylarda daha cesur olmaya çalışabilirsiniz. Ancak ruh halini biraz iniş çıkışlı olabileceği için özellikle yakın çevreden gelecek haberlerin gerçekliğini araştırmayı deneyebilirsiniz.

  KOVA BURCU (12 ARALIK 2021)

  Sevgili Kovalar, bugün daha çok sosyal çevrenizden gelecek haberlere odaklanabilirsiniz. Olayların gerçekleğini araştırın. Finansal olarak destek isteyenlerin ihtiyaçlarının gerçek olup olmadığına dikkat edin. Yakın çevrenize danışabilirsiniz.

  BALIK BURCU (12 ARALIK 2021)

  Sevgili Balıklar, otoriter figürlerle alakalı hayal kırıklıkları gündeme gelebilir. Bazı konuşarda gerçeklikten uzaklaşarak beklentiye girmiş olabilirsiniz. Maddi konularda araştırmalar yaparak gelir gider dengenizi kurmaya çalışın.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....