Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji12 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  12 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 12 Ekim günlük burç yorumlarında bugün neler var? 12 Ekim günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 12 Ekim astroloji günlüğü:

  12 Ekim günlük burç

  12 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 12 Ekim günlük burç ve perşembe gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (12 EKİM 2023)

  - Advertisement -

  Aşk hayatınızda tahmin ettiğiniz yakın bir kişiden aşk itirafları alabilirsiniz. Karşınızdaki kişinin duygularını sahte bulabilir, geçici heves olarak algılayabilir, gelecek olan bir teklifi kabul etmeyebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (12 EKİM 2023)

  Yakın akraba eş ve dostlarınızla birlikte kalabalık organizasyonlara katılabilir, yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Alacağınız bazı haberler karşısında sevinirken, bazı hayal kırıklıklarıda yaşayabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (12 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda geçmiş zamanda kaçırdığınız bir fırsat için pişmanlık duyabilir, tekrardan hoşlandığınız kişiye karşı bir adım atabilir, duygularınızı itiraf edebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (12 EKİM 2023)

  Eğitim alanlarınızda istediğiniz başarıya kavuşamamanız, özgüven eksikliği yaşamanıza neden olabilir. Yakın bir arkadaşınızın manevi desteğini alarak, olumsuz duygulardan kurtulabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (12 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda farklı olduğunuzu düşündüğünüz, fikir ayrılıkları yaşadığınız, ilişkiye uzak baktığınız bir kişiden yeni bir iletişim alabilirsiniz. Ancak bu iletişime sıcak bakmayabilir, soğuk karşılıklar verebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (12 EKİM 2023)

  Yakın bir arkadaşınızın sürpriziyle gününüz güzelleşebilir. Alacağınız bu sürpriz karşısında duygusal anlar yaşayabilir, kendinizi pozitif duygularda hissedebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (12 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda yaşayacağınız bazı olaylar pişmanlık yaşamanıza, bazı gerçekleri görmenize neden olabilir. Yaşayacağınız farkındalıkla haksızlık ettiğinizi düşündüğünüz bir kişiyle iletişime geçmek isteyebilirsiniz.

  AKREP BURCU (12 EKİM 2023)

  Partnerinize karşı vermiş olduğunuz mücadelenin karşılığını alamamak sizi sinirlendirebilir. Kalbini tekrardan kazanmak için attığınız adımlarınız karşılıksız kalabilir, kendinizi geri çekebilirsiniz.

  YAY BURCU (12 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda yaşamış olduğunuz bazı karmaşıklıklar işinize odaklanmada sizi zorlayıcı enerjilere bırakabilir. Yeni bir çalışma planı hazırlamak isteyebilir, vereceğiniz emeklerin karşılığını almak isteyebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (12 EKİM 2023)

  Partnerinizle geçmişte yaşadığınız sorunlar yüzünden kısır bir döngüye girebilir, geçmişte yaşadığınız sorunlar tekrardan gündeme gelebilir. Geçmişteki sorunları aşabilmek için mücadele etmek isteseniz de sonucun değişmeyeceğini düşünebilirsiniz.

  KOVA BURCU (12 EKİM 2023)

  Hoşlandığınız kişiye karşı duygularınızı itiraf edebilirsiniz. Ancak mantık olarak uyuşmayabilir, aranızda bazı farklılıkların olduğunuzu düşünebilir, kendinizi biraz daha bekleme enerjisinde tutarak geri çekilebilirsiniz.

  BALIK BURCU (12 EKİM 2023)

  Kaderini etkileyecek bir ayrılık yaşayabilirsiniz. Yaşayacağınız bu ayrılıkla bazı farkındalıkları kazanabilir, hayatınıza yepyeni bir yön verebilir, mutlu günlere adım atabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....