Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji11 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  11 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 11 Ekim günlük burç yorumlarında bugün neler var? 11 Ekim günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 11 Ekim astroloji günlüğü:

  10 Ekim günlük burç

  11 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 11 Ekim günlük burç ve çarşamba gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (11 EKİM 2023)

  - Advertisement -

  Duygusal hayatınızda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Ancak kendinizi manevi olarak yorgun hissetmeniz alacağınız bazı kararlarda bekleme enerjisinde kalmanıza neden olabilir.

  BOĞA BURCU (11 EKİM 2023)

  Hanenizde maddi problemlerden dolayı sıkıntılı bir gün geçirebilirsiniz. Ani çıkan bir borç ödemesi için biraz zorlanabilir, yakın dost ve arkadaşlarınızdan maddi destek almak isteyebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (11 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda yurt dışı konular üzerinde iletişime geçebilir, vermeniz gereken bazı kararlar için harekete geçebilir, bu konular hakkında ikilemler yaşayabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (11 EKİM 2023)

  Sosyal çevrenizde yaşadığınız bazı olumsuz olaylar, arkadaşlarınız arasında gruplaşmalara neden olabilir. Arkadaşlarınızla bazı konular hakkında mücadele etmek zorunda kalabilir, bu mücadele sonunda kendinizi manevi olarak güçlü hissedebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (11 EKİM 2023)

  Hoşlandığınız kişiden alacağınız bir haber ile umudunuzu kestiğiniz iletişime geçebilirsiniz. Hoşlandığınız kişi ile bir araya gelerek keyifli sohbetler yapabilir, mutlu güzel bir gün geçirebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (11 EKİM 2023)

  Hane değişikliği taşınma işlemleriniz gündeminizde olabilir, ancak bulunduğunuz konfor alanını değiştirmek istemeyebilir, partnerinizle konu hakkında ani tartışmalar ve gerginlikler yaşayabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (11 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda geçmiş konularda uzlaşamadığınız, fikir ayrılığı yaşadığınız partnerinizle tekrardan bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Ancak verdiğiniz mücadelenin karşılığını alıp alamayacağınız hakkında bazı olumsuz düşüncelere kapılabilirsiniz.

  AKREP BURCU (11 EKİM 2023)

  Ebeveynleriniz eğitim konuları üzerinde çalışmalar yapabilirsiniz. Yeni bir çalışma planı hazırlamak isteyebilir, ebeveynlerinizi eğitim hayatlarında disipline etmek isteyebilirsiniz.

  YAY BURCU (11 EKİM 2023)

  Hoşlandığınız kişiye karşı sempatik tavırlarla yaklaşabilir, aldığınız kararlar hakkında konuşmak isteyebilirsiniz. İlişkinize farklı bir boyut katabilir, kendinizi yoğun romantik duygular içinde hissedebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (11 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda yaşadığınız olumsuzluklardan dolayı, ortak noktada birleşmek isteseniz de, yeni başlangıçlar yapmak isteyebilir, farklı kariyer alanlarında şansınızı denemek isteyebilirsiniz.

  KOVA BURCU (11 EKİM 2023)

  Hoşlandığınız kişi ile yaşadığınız tartışmalardan dolayı sert bir tutum sergileyebilir, istemediğiniz bir ayrılığa sebep olabilirsiniz. Ancak yaşamış olduğunuz saf ve temiz duygular, partnerinize karşı olan hayranlığınız fikrinizi değiştirebilir.

  BALIK BURCU (11 EKİM 2023)

  Partnerinizle yaşadığınız maddi sıkıntılardan dolayı bazı sezgisel davranışlarda bulunabilirsiniz. Manevi olarak kendinizi yorgun hissedebilir, aranızdaki farklılıkları görmeye başlayabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....