Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji12 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  12 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 12 Şubat 2022 Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 12 Şubat 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (12 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Koç; ailenizle, evinizle ilgilenebilirsiniz. Sevdiklerinizle güzel bir cumartesi sizi bekliyor. Akşam saatlerinde ise baş ağrısı, kanama gibi rahatsızlar yaşayabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (12 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Boğa;  yakın çevrenizle, ailenizle, kardeşlerinizle beraber zaman geçirebilirsiniz. Duygusal olarak huzurlu olduğunuz bir gündesiniz. Akşam saatlerinde ise psikolojik olarak kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz , bunu arkadaşlarınızla zaman geçirerek şifalandırabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (12 ŞUBAT 2022)

  Sevgili İkizler; maddi kaynaklar, para konularında bugün bereketli bir gündesiniz. Ama fazla harcama yapmak canınızı yakabilir. Akşam saatlerinde ise maddi kaynaklarla ilgili şans ve fırsatlarınız olabilir mutlaka değerlendirin.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (12 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yengeç; bugün ailenizle, evinizle ilgileniyorsunuz ayrıca duygusal olarak kendinizi doğru ifade ettiğiniz, anaç yönünüzün belirgin olarak ortaya çıktığı bir gündesiniz. Hayatınızla ilgili kendinizi ortaya koyamamakla ilgili canınız sıkılabilir. Akşam saatlerinde ise; eğitim, seyahat, uzak akrabalarla zaman geçirmek size iyi gelecektir.

  ASLAN BURCU (12 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Aslan;  duygusal olarak içe çekildiğiniz ve yalnız kalmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Seyahat, eğitim, uzak akrabalardan yana bazı durumlar canınızı yakabilir ama akşam saatlerinde maddi kaynaklarla ilgili olumlu gelişmeler var, fırsatlarınızı kaçırmayın.

  BAŞAK BURCU (12 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Başak; sosyal çevre, arkadaşlarınızla zaman geçirmek için güzel bir gündesiniz. Maddi kaynaklarla ilgili bazı durumlar ise canınızı yakabilir ama akşam saatlerinde ilişki ve partnerden yana şanslısınız. Şanslarınızı kaçırmayın.

  TERAZİ BURCU (12 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Terazi;  ailenizle ve işinizle ilgilendiğiniz bir gündesiniz. İlişki ya da ortaklığınızla ilgili bazı sorunlar yaşanabilir ama akşam saatlerinde şans ve fırsatlarınızı kaçırmayın. Sağlık açısından korunuyorsunuz.

  AKREP BURCU (12 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Akrep;  uzak mesafe seyahatler, eğitim, hukuk, inanç ya da uzak akrabalarınızla ilgilenebilirsiniz ama sağlıkla ilgili problemler yaşanabilir. Akşam saatlerinde ise aşk, flört, çocuklardan yana şanslı bir zamanda olacaksınız.

  YAY BURCU (12 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yay; maddi kaynaklar, borç ya da ödemelerle ilgileniyorsunuz ama eğlence, hobi, çocuk ya da flörtlerle ilgili sorunlar canınızı yakabilir. Akşam saatlerinde ise aile ve evinizde huzuru bulabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (12 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Oğlak; ilişki, evlilik ya da partnerle ilgilendiğiniz bir gündesiniz ama aile içindeki bazı sorunlar canınızı yakabilir. Akşam saatlerinde kardeşler, kısa seyahatlerden yana şanslısınız.

  KOVA BURCU (12 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Kova; çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar, ailenizle, evcil hayvanlarınızla ilgilendiğiniz bir gündesiniz. İletişim ya da kardeşlerle ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde maddi kaynaklarınızla ilgili şans ve fırsatlarınızı sakın kaçırmayın.

  BALIK BURCU (12 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Balık; aşk, flört, çocuk ya da hobinize ilgilenebilirsiniz. Maddi kaynaklarla ilgili sorunlar yaşanabilir. Akşam saatlerinde ise aşk, flört, çocuklardan yana şanslarınız olacak. Maddi sorunlar biraz sizin için kör nokta, şanslarınızı kaçırmayın.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz