Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji14 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  14 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 14 Ağustos günlük burç yorumlarında bugün neler var? 14 Ağustos günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 14 Ağustos astroloji günlüğü:

  14 Ağustos günlük burç

  14 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 14 Ağustos günlük burç ve pazartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (14 AĞUSTOS 2023)

  - Advertisement -

  Kariyer hayatınızda oldukça yoğun çalışmanız beklenebilir. Beklentilere cevap verememeniz kariyer hayatınızda sizi bazı endişelere, kaygılara sokabilir. Ekip arkadaşlarınızdan olumsuz davranışlar görebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (14 AĞUSTOS 2023)

  Partnerinizin inatçı tavırları, sert tutumu yüzünden anlaşamadığınız konular olabilir. Aranızda uzlaşamadığınız konulardan dolayı fikir ayrılığı yaşayabilir, istenmeyen duygusal soğukluk hissedebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (14 AĞUSTOS 2023)

  Maddi konularda istediğiniz gelişmeleri yakalayamayabilirsiniz. Ancak bu duruma çok aldırış etmeyerek, umursamaz tavırlar sergileyebilir, yeni kariyer arayışları içine girebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (14 AĞUSTOS 2023)

  Duygusal olarak görüşmek istemediğiniz, konuşmaya kapalı olduğunuz kişi yüzünden, negatif enerjiler çalıştırabilir, kendinizi depresif hissedebilirsiniz. Karşınızdaki kişinin siiz anlamadığını düşünebilir, size karşı bencil tavırlar içinde olduğunu düşünebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (14 TEMMUZ 2023)

  Duygusal hayatınızda en güzel zamanları geçiyor olabilirsiniz. Kendi güzelliğinizin ve farkındalığınızın yükseleceği bir döneme girebilirsiniz. Geçmişinizde size acı veren kişiye sırtınızı dönebilir, konuşmaya ve iletişime geçmeyi kabul etmeyebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (14 AĞUSTOS 2023)

  İletişime geçmek istediğiniz aklınızdaki kişiyle, bazı dengelerinizi yerine getirmek isteyebilirsiniz. Çok fazla bir umudunuz olmasa da, son kez şansınızı denemek isteyebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (14 AĞUSTOS 2023)

  Aşk hayatınızda geçmişte yaşadığınız bir bitiş, size acı vermiş olabilir. Ancak tekrardan pozitif enerjilere girerek aşk dolu güzel adımlar atabilirsiniz. Karşınızdaki kişinin güzelliği oldukça dikkatinizi çekebilir.

  AKREP BURCU (14 AĞUSTOS 2023)

  Depresyonlu zamanlarınızı geride bırakabilmek için, kendinizi sosyal çevrenize katılabilir, eğlenceli hobiler edinebilirsiniz. Katılacağınız bu etkinliklerde yeni bir kişi ile tanışıp, duygusal bir başlangıç yapabilirsiniz.

  YAY BURCU (14 AĞUSTOS 2023)

  Aşk hayatınızda yoluna sokmak istediğiniz ilişkiniz istemediğiniz şekilde sonuçlanabilir. İçinize kapanabilir, bazı duygularınızın farkındalığına kavuşarak mantıklı kararlar alabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (14 AĞUSTOS 2023)

  Sevdiğiniz insana karşı tutum ve davranışlarınızı değiştirebilir, ilişkinize daha olumlu bakabilirsiniz. Aklınızdaki düşünceleri harekete geçirmek için biraz bekleyerek, doğru zamanı yakalamak isteyebilirsiniz.

  KOVA BURCU (14 AĞUSTOS 2023)

  Aşk hayatınızda yeni temeli sağlam bir ilişkiye başlamak için ve güzel bir gelecek kurabilmek için, ummadığınız bir anda ilahi bir başlangıç yapabilirsiniz.

  BALIK BURCU (14 AĞUSTOS 2023)

  Partnerinizin depresif olması, konuşmaya kapalı olması ve iletişim sağlayamamanız sizi bazı endişelere sokabilir. Duygu ve mantığınız arasında kalabilir, görmeniz gereken gerçekleri görmek istemeyebilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....