Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji14 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  14 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 14 Ekim günlük burç yorumlarında bugün neler var? 14 Ekim günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 14 Ekim astroloji günlüğü:

  14 Ekim günlük burç

  14 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 14 Ekim günlük burç ve cumartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (14 EKİM 2023)

  - Advertisement -

  Hanenizde yapacağınız bazı değişimler konfor alanlarınızı güzelleştirebilir, tamirat yenileme işlemleriyle uğraşabilirsiniz. Yaptığınız değişimlerle kendinizi pozitif enerjilerde hissedebilir, çevrenizden olumlu yorumlar alabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (14 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda yeni ekip arkadaşlarınızla güzel diyaloglar kurabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Sosyal çevrenizde ve kariyer alanlarınızda yaşadığınız bu değişimler size farklı yeni bir bakış açısı kazandırabilir.

  İKİZLER BURCU (14 EKİM 2023)

  Sevdiğiniz kişiye karşı söylemiş olduğunuz bazı sözlerden dolayı pişmanlıklar duyabilir, hatalarınızı telafi etmek için sevdiğiniz kişiye duygusal bir sürpriz gerçekleştirebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (14 EKİM 2023)

  Dargın olduğunuz yakın bir arkadaşınızla tekrardan iletişime geçmek isteyebilir, eski güzel günlerinize dönmek isteyebilirsiniz. Kuracağınız iletişim ile aranızdaki soğukluğu sonlandırabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (14 EKİM 2023)

  Hoşlandığınız kişi ile birbirinize karşı hissettiğiniz duyguları itiraf edebilir, aşk hayatınızda yeni güzel bir döneme girebilirsiniz. Yaşadığınız bu güzel gelişmeleri yakın çevrenizle paylaşabilir, mutluluğunuzu ilan etmek isteyebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (14 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda yapacağınız bazı çalışmlardan olumlu sonuçlar alamayabilirsiniz. Ancak bu durumu başarıya taşımak için yeni planlamalar yapabilir, ekip arkadaşlarınızdan destek almak isteyebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (14 EKİM 2023)

  Maddi konularda yaptığınız bazı yatırımlar olumsuz sonuçlar verse de, pes etmeden yapacağınız çalışmaların karşılığını görebilir, hedeflediğiniz maddi rahatlığa kavuşabilirsiniz.

  AKREP BURCU (14 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda yapacağınız bazı seyahatler yorgun düşmenize neden olabilir. Uyku düzeninize dikkat ederek, kendinizi inzivaya çekmek isteyebilirsiniz.

  YAY BURCU (14 EKİM 2023)

  Sevdiğiniz kişiye karşı duygularınızı açıkça ifade edememeniz aranızdaki iletişimi bitirebilir. Yaşayacağınız bu sonlanma ile bazı farkındalıklara ulaşabilir, sevdiğiniz kişiyi tutkuyla özlediğinizi fark edebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (14 EKİM 2023)

  Hoşlandığınız kişiyle aranızda olan farklılıklar sizi olumsuz düşüncelere bıraksa da, yapacağınız yeni bir başlangıçla mutluluğa kavuşabilirsiniz. Esprili ve duygusal tavırlarınızla hoşlandığınız kişinin kalbini tekrardan kazanabilirsiniz.

  KOVA BURCU (14 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızla ilgili yapacağınız bir seyahat sonrasında, sevdiğiniz kişi ile duygusal zamanlar yaşayabilir, ona karşı duyduğunuz sevgiyi ve özlemi ifade edebilir, duygusal zamanlar yaşayabilirsiniz.

  BALIK BURCU (14 EKİM 2023)

  Partnerinizle çocuklarınız hakkında güzel planlamalar yapabilir, ortak bir sevinci paylaşabilirsiniz. Aile birliğinizi daha da güçlendirerek mutluluğunuzu doyasıya paylaşabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....