Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji15 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  15 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 15 Ekim günlük burç yorumlarında bugün neler var? 15 Ekim günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 15 Ekim astroloji günlüğü:

  15 Ekim günlük burç

  15 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 15 Ekim günlük burç ve pazar gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (15 EKİM 2023)

  - Advertisement -

  Hanenizde 3. Kişi enerjilerden dolayı yaşayacağınız bazı tartışmalar sizi negatif enerjilere bırakabilir. Ancak aile fertlerinizden alacağınız destekle sıkıntılı anlarınızı geride bırakabilir, kendinizi mantıklı şekilde ifade edebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (15 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda bulunduğunuz konfor alanını kaybetmek istemeyebilirsiniz. Yeni kariyer alanlarıyla ilgili gelen tekliflere cevap vermek için şartlarınızı sunabilir, kendi çıkarlarını ön planda tutabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (15 EKİM 2023)

  Duygusal hayatınızda beklediğiniz bazı iletişimlerin, duygusal adımların gelmemesi, üzerinden umduğunuzdan daha fazla zamanın geçmesi, bazı farkındalıkları yaşamanıza neden olabilir.

  YENGEÇ BURCU (15 EKİM 2023)

  Maddi konularda iyileşme yaşamak için bazı birikimler yapmak isteyebilirsiniz. Kariyer alanınızda beklediğiniz maddi gelişmelerin istediğiniz gibi olumlu sonuçlanması kendinizi pozitif hissetmenize neden olabilir.

  ASLAN BURCU (15 EKİM 2023)

  Sevdiğiniz kişiden duyacağınız duygusal itiraflar kendinizi mutlu hissetmenize neden olabilir. Ortaklaşa alacağınız yeni kararlarla ilişkinizi ciddi bir boyuta taşıyabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (15 EKİM 2023)

  Hanenize beklemediğiniz ani misafirleri konuk edebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz akrabalarınızla güzel sohbetlerde bulunabilir, geçmiş güzel günlerinizden bahsedebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (15 EKİM 2023)

  Duygusal hayatınızda partnerinizden alacağınız ani bir teklifle gününüz güzelleşebilir. Duygusal ve heyecan verici bir gün geçirebilir, kendinizi olumsuz düşüncelerden kurtarabilirsiniz.

  AKREP BURCU (15 EKİM 2023)

  Duygusal hayatınızda eğlenceli zamanlar yaşayabilir, sevdiğiniz kişi ile aranızdaki bağları güçlendirebilirsiniz. Yaşayacağınız olumlu duygular ilişkinizin temelini sağlamlaştırabilir, geleceğiniz hakkında yeni kararlar alabilirsiniz.

  YAY BURCU (15 EKİM 2023)

  Yakın bir dostunuz sizden maddi bir yardımda bulunmanızı isteyebilir. Ancak yaşadığınız maddi zorluklardan dolayı yardımcı olamayabilir, bunun üzüntüsünü yaşayabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (15 EKİM 2023)

  Yapmak istediğiniz bir seyahat üst üste gelen aksiliklerden dolayı iptal edilebilir. Seyahatinizin iptal edilmesiyle bazı planlarınız değişebilir, kendinizi negatif enerjiler

  KOVA BURCU (15 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda yaşadığınız yoğunluktan dolayı, sosyal çevrenizden uzak kalabilirsiniz. Geçici bir süreç olarak değerlendirdiğiniz bu yoğunluğu geride bırakarak sevdiklerinizle güzel zamanlar geçirebilir, yaşadığınız yorgunluğu unutabilirsiniz.

  BALIK BURCU (15 EKİM 2023)

  Aile fertlerinizden bir büyüğünüz sağlık sıkıntıları gündeme gelebilir. Yaşadığınız bu sıkıntıları partnerinize yansıtmak istemeyebilir, duygularınızı içinizde yaşamak isteyebilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz