Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji14 Temmuz 2023 Günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  14 Temmuz 2023 Günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 14 Temmuz günlük burç yorumlarında bugün neler var? 14 Temmuz günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 14 Temmuz astroloji günlüğü:

  14 Temmuz günlük burç

  14 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 14 Temmuz günlük burç ve cuma gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (14 TEMMUZ 2023)

  - Advertisement -

  Duygusal hayatınızda yaşadığınız zorluklar, kendinizi mutsuz hissetmenize neden olabilir. Partnerinizle yaşadığınız güvensizlik duygusu, size bir bitiş sonlandırma yaşatabilir. Duygularınızdan emin olarak hareket etmek isteyebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (14 TEMMUZ 2023)

  Güvendiğiniz yakın bir arkadaşınızla alakalı, bazı konularda kalbiniz kırılabilir. Söylediğiniz sözler için pişmanlık duygusu yaşayabilir, aranızdaki konulara 3. Kişileri dahil etmek istemeyebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (14 TEMMUZ 2023)

  Hoşlandığınız kişiye karşı, duygularınız bugün oldukça yükselebilir. Bu kişiye karşı tutkularınıza yenilerek adım atmak isteyebilirsiniz. Ancak içinde bulunduğunuz eminsizlik duygusunu yenebilmek için, ikilemlerde kalabilir, karar vermekte zorlanabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (14 TEMMUZ 2023)

  Sevdiğiniz kişiyle iletişim halinde olmak isteyebilirsiniz. Ancak partnerinizin kendine olan güven duygusu, size bazı konularda adım atmakta geri tutabilir. Ego problemleri yaşayabilir, karşılıklı inatlaşma duyguları içerisinde olabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (14 TEMMUZ 2023)

  Size karşı özlem duygusu yaşayan eski partnerinizden, beklemediğiniz bir anda bir haber alabilirsiniz. Aranızda bozulan dengelerinizi yerine getirebilmek için, eylemsel hareketlerde bulunabilir, tekrardan bir ilişki fırsatı yakalamak isteyebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (14 TEMMUZ 2023)

  Aşk hayatınızda özlediğiniz eski güzel günlere kavuşmak isteyebilirsiniz. Daha önce yaşamış olduğunuz hayal kırıklıklarını geride bırakmak isteyebilir, aldığınız yeni kararları, özlem duyduğunuz kişiye karşı itiraf edebilirisiniz.

  TERAZİ BURCU (14 TEMMUZ 2023)

  Duygusal hayatınızda yaşadığınız zorlukları yenebilmek için, bir çıkış yolu aramak isteyebilir, aldığınız kararlarda mantıklı davranarak, güzel sonuçlar almak isteyebilir, hak ettiğiniz sevgiyi yaşamak isteyebilirsiniz.

  AKREP BURCU (14 TEMMUZ 2023)

  Maddi konularda yaşadığınız belirsizlik, manevi olarak kendinizi yorgun hissetmenize neden olabilir. Yapacağınız yeni atılımlarla, eski maddi gücünüze kavuşabilirsiniz. Beklemediğiniz bir yerden alacağınız para, sizi rahatlatabilir.

  YAY BURCU (14 TEMMUZ 2023)

  Aile büyüklerinizden birinin sağlığı hakkında, endişe duyabilir, biraz yorgun ve uykusuz geceler yaşayabilirsiniz. Sert enerjiler altında kalabilir, kendinizi gergin ve mutsuz hissedebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (14 TEMMUZ 2023)

  Geleceğiniz hakkında alacağınız önemli kararlar, yönünüzü kadersel olarak değiştirebilir. Mutluluğunuz için alacağınız bu kararı, hoşlandığınız kişiye karşı, ifade etmek için harekete geçebilirsiniz.

  KOVA BURCU (14 TEMMUZ 2023)

  Kariyer hayatında karşınıza çıkan, engellerle zorluklara savaşmak, sizi çıkmazlara sokabilir. Maddi olanaklardan dolayı bulunduğunuz yeri terk edememeniz, sizi daha da, negatif enerjilere sokabilir. Bir kadından alacağınız destek önünüzü açabilir.

  BALIK BURCU (14 TEMMUZ 2023)

  Evliliğiniz hakkında düşüncelerinizin olumsuz olması, aile birliğinizin sarsılmasına neden olabilir. Olaylara daha pozitif yaklaşarak, olumsuz duygularınızdan kurtulabilir, eski neşenize, mutluluğunuza kavuşabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz