Karma Astrolog Elif Bozkurter


Ana Sayfa Burçlar ve Astroloji 16 Ekim Terazi Burcu’nda Yeni Ay! Burçlara etkileri ve Yeni Ay ritüeli

16 Ekim Terazi Burcu’nda Yeni Ay! Burçlara etkileri ve Yeni Ay ritüeli

16 Ekim saat 22:30 da Terazi Burcunun 23 derecesinde bir Yeni Ay gerçekleşecek. Peki, Terazi Burcu’nda Yeni Ay etkileri nasıl olacak? Yeni Ay’dan etkilenecek burçlar hangileri? Yeni Ay ritüeli nasıl yapılır? Karma Astrolog Elif Bozkurter Terazi Burcu’nda yeni ay ile ilgili olabilecekleri anlatıyor…

YENİ AY ETKİLERİ NASIL OLACAK? *

Bu Yeni Ay’da, T-Kare ile gerçekleşeceği için ve Türkiye’nin 5. evinde olduğundan dolayı Yeni Ay döngüsünde çocuklar ile ilgili bir gündem oluşabilir. Hatta okulların açılması Merkür Retrosu’nda olduğundan dolayı eğitime ara verilmesinin yanı sıra, çocukların sokağa çıkma saatleriyle de ilgili kararlar alanabileceğini gösteriyor. Aynı şekilde kısıtlayan Satürn olduğu için yaşlılara da yasaklar gelebilir diye düşünmeden edemiyorum. Ayrıca hukuksal konularla ilgili güzel bazı adımlar atılacaktır.

Terazi Burcu yöneticisi olan Venüs estetik, güzellik, moda ve sanatla ilgilidir. Ancak Merkür Retro olduğu için estetik olarak herhangi bir şey yapmayın fakat sanatsal aktivitelerle ruhunuzu şifalandırın.

terazi burcu'nda yeni ay

ÜNLÜ İSİMLER KORONAVİRÜS’E YAKALANABİLİR

Bu Yeni Ay 23 derece Terazi Spica yıldızıyla kavuşum yaptığından ünlü isimlerin bir takım sorunlu üzücü olaylar yaşayacağını ve hatta bazılarının Koronavirüs hastalığına yakalandığına tanıklık edeceğiz!

Yeni Ay akabinde 17&18&19 Ekim tarihlerinde Mars&Jüpiter karesi hem bireysel hem kolektifi zorlayacak olaylara gebe…

Politik ve ekonomik sorunlar baş gösterirken Jüpiter olayları daha da büyütecektir. Özellikle din ve adalet konuları gündeme gelecektir.

YENİ AY’DAN ETKİLENECEK BURÇLAR *

Yeni Ay’dan en çok etkilenen gene tüm öncü burçlar olan Terazi, Oğlak, Koç ve Yengeçler olacaktır!

YENİ AY RİTÜELİ NASIL YAPILIR? *

Terazi Yeni Ay’ında (16 Ekim akşamı) kendinizi ve eril&dişil enerjinizi dengelemek için bir çalışma yapacağız. Ritüel öncesi ılık bir duş alın ve her zaman ki gibi önceden enerjinizi defne yaprağı veya adaçayı yakarak temizlediğiniz sessiz bir alana geçin.

Terazi Burcu’nun yönetici gezegeni olan Venüs’ü çalıştırmak için YouTube’dan Venüs Mantrasını, istemeyenler ise rahatlatıcı başka bir müzikte açabilirler.

2 adet biri mavi diğeri kırmızı olmak üzere mum yakın. Kırmızı olan dişil (yin), mavi olan eril (yang) tarafınız olacak.

Ayrıca bir bardak temiz suyu önünüze alın ve yapacağınız olumlamaları ve niyetleri suya söyleyin çünkü suyun hafızası vardır.

Gözlerinizi kapatın ve sakinleşin daha sonra gözleriniz kapalıyken kök çakradan tepe çakraya kadar tüm vücudunuzu tarayın ve niyet edin;

Ben tam ve bütünüm içimdeki eril&dişil enerjisi dengede ve doğru çalışıyor! Bir dişi gibi besleyici, anaç ve sevecen, bir eril gibi sağlam ve güçlüyüm! Hayatımda her şey olması gereken yerde ve dengede! Seviyor, seviliyor, anlaşılıyor, anlıyor, verdikçe alıyorum, aldıkça veriyorum! Tüm enerjiler dengeli ve akışta! Evrenin bolluk&bereket ve sağlık enerjisi benimle!

Evren beni her daim şifalandırıyor ve Yüce Allah her zaman benimle verdiği, vermediği tüm nimetlere şükürler olsun.

Daha sonra kendinize özel dileklerinizi de suya doğru söyleyin! Mumları söndürün ve suyu birkaç saatliğine Yeni Ay ışında bekletip için.

Bütünün en yüksek hayrına şifa olsun…

https://www.instagram.com/elifliastroloji/

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here