16 Haziran 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 16 Haziran 2022 Perşembe gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

16 Haziran günü gökyüzü bizi yine disipline etmeye ve hatta biraz da zorlamaya hazırlanıyor. Özellikle hayatlarınızda yer alan eril figürlerden yaşayacağınız duygusal yaralanmalara açık bir gündeyiz. Bu eril figür; erkek kardeş, erkek arkadaş, patron, iş arkadaşı ya da baba olabilir. Beklediğimiz davranışları göremeyecek olmamız kırılmamıza sebebiyet verebilir. Yine iş odaklı olacağımız ve hatta iş arkadaşlarınız ile bir proje geliştirmek amaçlı bir araya gelebilirsiniz. Fevri çıkışlarda bulunmaktan imtina etmenizde fayda olan bir gündeyiz. Kazalara ve sakarlıklara karşı da dikkatli olmakta fayda var.

KOÇ BURCU (16 HAZİRAN 2022) *

Bugün bir yanınız harekete geçerek adım atmanız gerektiğini hissettirse de diğer yanınız mantıkla bunu sabote etme eğiliminde olacaktır. Genel hatları ile mantık duygu çatışması yaşayacağınızı söyleyebilirim. Yine de siz kalbinizin sesini dinleyin.

BOĞA BURCU (16 HAZİRAN 2022) *

Bugün özellikle finans, para ve aşk konularına dair sağlam adımlar atmak isteyeceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Atacağınız adımların kalıcı faydalar sağlayacağı bir gündesiniz. Ancak özellikle ikili ilişkiler noktasında duygularınızı karşı tarafa yansıtmaktan çekinebilirsiniz.

İKİZLER BURCU (16 HAZİRAN 2022) *

Bugün kendinizi ifade etmek noktasında kendinizi kısıtlama ihtiyacı duyabilirsiniz. Yaşayacağınız duygusal çalkantıya bağlı olarak ani hayal kırıklığı yaşamamak adına geliştirdiğiniz bir savunma mekanizması olduğunu unutmamanızı öneririm.

YENGEÇ BURCU (16 HAZİRAN 2022) *

Bugün kendinize dair bazı şeyleri bitirme hatta değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu bazı davranışlar veya konuşma tarzınız olabilir. Buradaki asıl konu aslında bir nevi farkındalık yaşayacağınız bir günde olmanız olacaktır.

ASLAN BURCU (16 HAZİRAN 2022) *

Bugün özellikle kariyerinize dair bazı atılımlarda bulunmak isteyebilir hatta kendinizi ortaya koymak isteyeceğiniz bir günde olacaksınız. Duygusal hayatınızda yaşadığınız zorlukları kariyer hayatınıza odaklanarak bertaraf etmek isteyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU (16 HAZİRAN 2022) *

Bugün aslında şanslı bir gündesiniz ancak karşınızdaki insanların sizin hayalleriniz noktasında maniplüatif tutumları sizlerin geri çekilmenize sebep olabilir. Bir süredir zorlandığınız her türlü konunun üzerine giderek, çözüm üretmek yolunda güçlü dürtü hissedebilirsiniz.

TERAZİ BURCU (16 HAZİRAN 2022) *

Bugün partnerinizin kafasını karıştırmış kişilerden dolayı ani öfke patlamaları yaşama potansiyelinizin aktif olduğu bir gündesiniz. Özellikle partnerden beklediğiniz hareketleri göremiyor oluşunuz sizleri bu noktada tetikleyen asıl konu, bunu unutmamanızı öneririm.

AKREP BURCU (16 HAZİRAN 2022) *

Bugün aniliklere açık bir gündesiniz ve sistem her alanda sizi destekliyor. Ani para girişi ya da çıkışı olabileceği gibi, aşk konusunda da mantıklı kararlar almak istiyor ve manevi yatırım yapmak istiyorsunuz. Burada mantıklı kararlar alırken, karşınızdaki insanlara mesafeli yaklaşmadığınızdan emin olun.

YAY BURCU (16 HAZİRAN 2022) *

Bugün finansal konulara odaklanabilir ve ummadığınız harcamalar bütçe hesabınızın şaşmasına sebep olabilir. İkili ilişkiler noktasında sözlerinizi seçerek kullanmanız gereken bir gündesiniz keza her an partnerle kolayca gerilebilme potansiyeliniz aktif.

OĞLAK BURCU (16 HAZİRAN 2022) *

Bugün kendinize dair son derece net kararlar alarak, mantığınıza en uygun gelen seçenekle harekete geçmek isteyebilirsiniz. İş hayatı ile özellikle akşam saatlerinde bir değişiklik ya da dönüşme enerjisi aktif olabilir. İş ile ilgili bir süredir beklediğiniz haber akşam saatlerinde kapınızı çalabilir.

KOVA BURCU (16 HAZİRAN 2022) *

Bugün baba ya da eşinizin üzerinizde uygulayacağı baskı, size kendinizi değersiz hissettirebilir ve kendinizi baskılanmış hissedebilirsiniz. Arkanızdan dönen konuşmalar kulağınıza gelebilir, bu durum sizlerin bilinçaltı korkularınızla yüzleşmenize sebebiyet verebilir.

BALIK BURCU (16 HAZİRAN 2022) *

Bugün bir süredir hayalini kurduğunuz konuya dair atılım yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Yapacağınız her türlü atılım ve girişim noktasında sistemin desteğini aldığınızı unutmamanızı öneririm. Keza yapacağınız her türlü girişimde kalıcılık potansiyeli çok yüksek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here