17 Haziran 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 17 Haziran 2022 Cuma gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

17 Haziran günü ilahinin desteğinin üzerimizde olacağı bir günde olacağız. Duygusal olarak özgürlük ihtiyacımızın baskın olduğu, marjinal ve yenilikçi fikirlere açık olduğumuz bir gün yaşayacağız. Özellikle sabah saatlerinde yeni fikirler üreterek en zorlu sorunlarınızın üstesinden gelme fırsatı yakalayabilirsiniz. Gün boyu kısıtlanmak istemeyeceğimiz özgürlük temalarımızın ön planda olduğu bir gün yaşayacağız. Atacağımız her türlü adımda ilahinin desteğinin üzerimizde olduğunu ve desteklendiğimizi unutmayarak adım atabiliriz.

KOÇ BURCU (17 HAZİRAN 2022) *

Bugün arkadaş çevremizle bolca vakit geçirmek isteyeceğiniz, sosyal çevrenize biraz zaman ayıracağınız bir gün sizleri bekliyor. Zorlandığınız her tür konunun kolaylıkla üstesinden gelebileceğiniz şanslı bir gün yaşayacaksınız.

BOĞA BURCU (17 HAZİRAN 2022) *

Bugün kariyer alanında kendinizi baskılanmış, iş yükünüzün arttığını ve en önemlisi ise patronunuzla yaşayacağınız olası bir gerginlik sebebi ile fevri davranışlara açık bir gün geçirebilirsiniz dikkat.

İKİZLER BURCU (17 HAZİRAN 2022) *

Bugün özellikle sabah saatlerinde beklediğiniz haberlerin tek tek kapınızı çaldığına şahitlik edebilirsiniz. Öte yandan varsa çocuğunuz veya eğitim konuları ile ilgili bazı gelişmelerin yaşanacağı bir gündesiniz.

YENGEÇ BURCU (17 HAZİRAN 2022) *

Bugün duygusal açıdan iniş çıkışlarla dolu bir gün olacağından kendinizi krizlerle boğuşuyor gibi hissedebilirsiniz. Borç konuları gündeminizi meşgul edebilir ancak sistemin şans noktasında desteği yanınızda.

ASLAN BURCU (17 HAZİRAN 2022) *

Bugün duygusal açıdan zorlanacağınız bir zaman diliminde olacaksınız. Özellikle eşiniz ya da karşınızdaki kişilerle genel anlamda çatışma ve zorlanma enerjisinde olabileceğinizi unutmayın dolayısıyla alttan almakta fayda var.

BAŞAK BURCU (17 HAZİRAN 2022) *

Bugün duygusal açıdan ani gelişmeler söz konusu olacaktır. İş ortamında ve ev ortamında kendinizi biraz sıkışmış hissedebilirsiniz. Ancak özellikle sabah saatlerinde destekleneceğiniz bir gün yaşayacaksınız.

TERAZİ BURCU (17 HAZİRAN 2022) *

Bugün özellikle sevdiceğinizle zaman geçirmek isteyeceğiniz, hatta beraber dışarıda vakit geçirmek isteyebileceğiniz şanslı bir gün içerisinde olacaksınız. Bugün en şanslı burçlardan biri sizsiniz bunu unutmayın. Güzel haberlere açık olun.

AKREP BURCU (17 HAZİRAN 2022) *

Bugün duygusal açıdan zorlanacağınız özellikle de aile ve ev konularında kaygı enerjisi çalıştırdığınız bir zaman dilimindesiniz. Aile büyükleri özellikle de annenizin üzerinizdeki baskısı sizi bir nebze bunaltabilir.

YAY BURCU (17 HAZİRAN 2022) *

Bugün iletişim açısından hızlı bir zaman diliminde olabilirsiniz. Bazı okurlarım yakın mesafe seyahatler noktasında planlar yapma potansiyelinizin aktif olacağı bir gündesiniz. Kardeşleriniz ve kuzenlerinizle vakit geçirebilirsiniz bugün.

OĞLAK BURCU (17 HAZİRAN 2022) *

Bugün finansal ve parasal anlamda önünüzü göremediğinizi hissedeceğiniz bir gün yaşıyorsunuz. Maddi gelirinizle ilgili bütçe hesaplarınızda göremediğiniz masraflar sebebi ile canınız sıkıldığından kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz.

KOVA BURCU (17 HAZİRAN 2022) *

Bugün kendinizi ön plana alarak önce ben diyeceğiniz bir gün sizleri bekliyor. İletişim noktasında hareketli bir gün geçirecek hatta telefonunuzun susmayacağı bir gün yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz telefonda bugün gelebilir.

BALIK BURCU (17 HAZİRAN 2022) *

Bugün sizler için bilinçaltı korkularınızın tetikleneceği bir gün içerisinde olabileceğinizden kendinizi biraz izole etmek isteyebilirsiniz. Arkanızdan yapılan konuşmaların bir şekilde kulağınıza geleceği ve dostunuz, düşmanınızı net görebileceğiniz bir gündesiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here