Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji17 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  17 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 17 Ocak 2022 Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 17 Ocak 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  17 OCAK 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler

  KOÇ BURCU (17 OCAK 2022)

  Sevgili Koç; Haftaya evinizle, ailenizle ilgilenerek başlıyorsunuz. Kendinizi duygusal hissettiğiniz bir gün geçirebilirsiniz. 10-19 Nisan doğumlu koçlar; duygularınızı gösterirken gergin olabilirsiniz. Gününüz şahane geçsin.

  BOĞA BURCU (17 OCAK 2022)

  Sevgili Boğa; Haftaya yakın çevre, kardeşler, kısa seyahatler yaparak girebilirsiniz. Özellikle 11-20 Mayıs doğumlu boğa burçları sosyal çevrenizde güzel gelişmeler yaşayabilirler. Gününüz şahane geçsin.

  İKİZLER BURCU (17 OCAK 2022)

  Sevgili İkizler; Haftaya maddi kaynaklar ve harcamalarınızla ilgili neler yapabileceğinize odaklanarak başlıyorsunuz. Kariyer hayatınızdan ise hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilecek olaylar yaşayabilirsiniz. Ama 11-16 Haziran doğumlu ikizler burçları aldanma ve kandırılmalara karşı dikkatli olmaları gerekiyor. Ayrıca zehirlenmelere de açıksınız, sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Gününüz şahane geçsin.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (17 OCAK 2022)

  Sevgili Yengeç; Haftaya kendinizle ilgilenerek ve duygusal olarak kendinizi doğru ifade ederek başlıyorsunuz. Uzak mesafe seyahat planları, yurtdışı hayalleri kuran özellikle 12-17 Temmuz Doğumlu yengeçler; olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gününüz şahane geçsin.

  ASLAN BURCU (17 OCAK 2022)

  Sevgili Aslan; Haftaya içe çekilerek, kendinizle baş başa kalarak başlıyorsunuz. Duygusal olarak kendinizi kapatabilirsiniz. Maddi kaynaklarla ilgili ise olumlu gelişmeler yaşanabilir, açıkçası bilinçaltınız ne kadar olumlu ve temizse maddi kaynaklarda da o yönde olumlu gelişmeler yaşanabilir. 13-16 Ağustos doğumlu Aslan burçları ise; ani para kayıplarına, dolandırılmalara karşı dikkatli olmalısınız ve sağlık olarak halsiz, yorgun, uykulu hissedebilirsiniz, sağlığınıza dikkat edin. Gününüz şahane geçsin.

  BAŞAK BURCU (17 OCAK 2022)

  Sevgili Başak; Haftaya sosyalleşerek, arkadaş gruplarınızla ya da topluluk ve dernek işleriyle ilgilenerek başlıyorsunuz. Özellikle 13-22 Eylül tarihli Başak burçları eş ya da ortaktan yana hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz ama sosyal çevrenizden ise olumlu etkileşim aldığınız bir gündesiniz. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz. Gününüz şahane geçsin.

  TERAZİ BURCU (17 OCAK 2022)

  Sevgili Terazi; Haftaya kariyer, iş hayatınıza odaklanarak başlıyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızdan ise destek görebilirsiniz. 13-22 Ekim doğumlu terazi burçları ise duygularını kariyer hayatında yanlış ifade edebilirler, dikkatli olmalısınız. Gününüz şahane geçsin.

  AKREP BURCU (17 OCAK 2022)

  Sevgili Akrep; Haftaya eğitim, yurtdışı, hukuk-dava, uzak mesafe seyahatlerle başlıyorsunuz. Özellikle 12-17 Kasım doğumlu akrep burçları Büyük Su Üçgenine sahip olacaksınız ve bunun anlamı büyük korunma demektir. Sezgilerinize güvenin. Aşk, ilişki, flört, çocuk ya da hobi konularında şanslı bir gündesiniz. Gününüz şahane geçsin.

  YAY BURCU (17 OCAK 2022)

  Sevgili Yay; Haftaya maddi kaynaklar, finans , borç ve ödemelerle ilgilenerek başlıyorsunuz. Eğer bir hastalık ya da ameliyat gündeminizde ise bugün korunacağınızı hatta şifalanabileceğinizi söyleyebilirim. Bu konularda ailenizden gelebilecek yardımlar olabilir. Gününüz şahane geçsin.

  OĞLAK BURCU (17 OCAK 2022)

  Sevgili Oğlak; Haftaya aşk, ilişki, evlilik ya da ortaklık konularıyla başlıyorsunuz. Eş ya da ortakla iletişim sayesinde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. 10-18 Ocak doğumlu Oğlak burçları ise eş ya da ortakla duygusal sorunlar yaşayabilirler. Gününüz şahane geçsin.

  KOVA BURCU (17 OCAK 2022)

  Sevgili Kova; Haftaya çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar ya da sağlığınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. Maddi kaynaklarınızı etkileyen olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. 9-18 Şubat doğumlu kova burçları ise sağlıklarına dikkat etsinler. Gününüz şahane geçsin.

  BALIK BURCU (17 OCAK 2022)

  Sevgili Balık; Haftaya aşk, flört ya da çocuklarınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. 11-20 Mart Doğumlu Balıklar ise aşk hayatlarında şanslı bir gündesiniz.  Hayatınıza pek çok yerden gelebilecek şansları kaçırmayın. Gününüz şahane geçsin.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz