Diğer
  Ana Sayfaİlişki18 yatak önerisiyle sekste ipleri elinize alın!

  18 yatak önerisiyle sekste ipleri elinize alın!

  -

  Yatakta maceraperest misiniz yoksa biraz çekingen mi?

  ABARTILI SÖYLEMLERE ALDIRMAYIN
  Seks terapistleri, “Bir gecede yalnızca vajinal seksle en az üç kez orgazm olduğunu söyleyen arkadaşlarınızın yanında kendinizi kötü hissetmeyin” diyor. Partnerinizle birlikte kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız öyle davranın, bu rahatlık sizi yeni şeyler denemeye de itecektir. Avustralya’da yapılan bir araştırmaya göre seks rutinini çeşitlendiren kadınların, yalnızca düz bir cinsel birleşme yaşayan kadınlara oranla daha rahat orgazma ulaştıklarını gösteriyor.

  VÜCUDUNUZU KEŞFEDİN
  Kendinizi tanımak ve sizi harekete geçirenin ne olduğunu bilmek, partnerinize nerenize ve nasıl dokunması gerektiğini söyleme güvenini verir. Bu sadece seksüel uyarılmayla ilgili değil aslında. Vücudunuzda size duygusal tatmin verecek noktaları da keşfedin. Bir dahaki sefere duştan sonra vücudunuzu kurularken, yumuşak dokunuşlardan mı yoksa sert dokunuşlardan mı hoşlandığınızı keşfetmeye çalışın.

  SİBİRYA GİNSENGİ KULLANIN
  Stresin cinsel hayatı olumsuz etkilediği bir gerçek. Bitkisel takviye almak stresle başetmenize yardımcı olabilir. Örneğin Sibirya ginsengi anksiyeteyi azaltır, enerji verir ve genital bölgeye kan akışını hızlandırır. Seksle sonlanacak bir randevunun bir hafta öncesinden ginseng kullanmayı deneyin…

  SEKS ÖNCESİ DUŞ ALIN
  Yatağa yatmadan önce alınan sıcak ve bol buharlı bir duş, temizlenmenin ötesinde bir anlam taşıyor. Sıcak su kanın cilt yüzeyine daha yakın pompalanmasını sağlayarak hassasiyeti artırıyor. Sıcak bir duşun ardından partnerinizin dokunuşlarına, öpücüklerine daha duyarlı olacak ve çekingenliğinizi bir kenara bırakacaksınız.

  - Advertisement -

  Haberin devamı 2007 Kasım sayımızda…  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz