Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji19 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  19 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 19 Ağustos perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Karma Astrolog Elif Bozkurter 19 Ağustos 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  19 Ağustos günlük burç

  19 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (19 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Koçlar, iş hayatınızda olumlu bir hava sergileme dönemindesiniz. Konuşma tarzınızla, odaklanarak başladığınız işleri hızlıca bitirebilir, rekabet konuları da bu durumdan kaynaklı gündeminize gelebilir. Çalışma arkadaşlarınızla tartışmamaya özen gösterin. Akşam saatleri daha ılımlı zaman dilimi olacaktır.

  BOĞA BURCU (19 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Boğalar, iş hayatınızın yanında aşk hayatınız da hareketleniyor. Biraz tutkulu sevebilirsiniz. Flörtünüzle iletişiminiz artabilir, kendisini cesaretlendirebilirsiniz. Eğer çocuğu olan bir boğaysanız eğitimi için görüşmeler, konuşmalar söz konusu olabilir. Belki de yurtdışı konuları gündeminize gelebilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (19 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili İkizler, ailevi konular bugün daha çok gündeminizde olabilir. İletişim dilinize dikkat etmenizi öneririm kadın figürleriyle aranızda gerilmeler yaşanabilir. Aceleci tavırlar sergileyebilirsiniz. Sakin kalmakta fayda var, geçici durum.

  YENGEÇ BURCU (19 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yengeçler, ikili ilişkilerde iletişiminiz artabilir. Duygusal olarak atak hissetmeseniz de yakın çevreniz ile daha çok yan yana olmak isteyebilirsiniz. Kendinizden yaşça büyük ya da olgun kişilerle maddi konularda konuşmalar yaparken kendinizi bulabilir destek alabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (19 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Aslanlar, yatırımlarınızı, birikimlerinizi gözden geçirerek adımlarınızı ona göre atabilirsiniz. Sağlık konularız gündeminizde yer alırken, ikili ilişkilerinizden destek almanız biraz da olsa içinizi rahatlatacaktır. Çalışma arkadaşlarınız ile rekabet içine girebilirsiniz. Biraz uyumlu olmayı deneyimlemeniz sizin hayrınıza olacaktır.

  BAŞAK BURCU (19 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Başaklar, aşk ilişkiniz ve varsa çocuklarınız ile ilgili yeni girişimleriniz olabilir. Kendiniz bu konulara yoğunlaşırken olumlu gözükse de genel sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Maddi kazanımlarınızı tekrar gözden geçirebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (19 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Teraziler, sosyal ve aile hayatınız biraz hareketlense de bilinçaltı konuları bu ara sizlerin yakasını bırakmıyor. Olayları olduğu gibi kabullenip biraz inzivaya çekilerek küllerinizden doğabilirsiniz.

  AKREP BURCU (19 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Akrepler, bugün biraz fazla iletişim kurabilir, yakın çevreniz ve arkadaşlarınızla sürekli aktif olmak isteyebilirsiniz. Dedikodular, haberler havada uçuşabilir. Biraz iniş çıkışlar yaşanabilir. Gezmek, minik minik seyahatler, seyahat planları size iyi gelecektir.

  YAY BURCU (19 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yaylar, özellikle yatırım ve birikimlerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. Maaşlarınızda değişimlerin olacağı sinyali sizlere verilmiş olabilir. Güzel planlama yaparak elinizdekileri değerlendirin. Aşk hayatınız şu sıralar biraz sizi yorsa da anda kalın. Gelip geçici tartışmalardan uzak durun. Riske girmeyin.

  OĞLAK BURCU (19 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Oğlaklar, bugün kendinize vakit ayırmak için güzel bir gün. Kendinizde aniden değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Ayrıca uzun seyahat planları yapabilir, eğitim konularınız varsa bunlarla alakalı otoriter figürlerle görüşmeler yaparak hayat vizyonunuzu geliştirebilirsiniz.

  KOVA BURCU (19 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Kovalar, kendinizi kısıtlanmış hissederken aslında iç huzurunuzu geliştirebileceğiniz bir gün. İletişim diliniz biraz huzursuz edebileceği için biraz inzivaya çekilebilirsiniz. Maddi konularda gündeminizde hareketlilik olabilir.

  BALIK BURCU (19 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Balıklar, bugünlerde ikili ilişkileriniz ve arkadaş ortamınızda sürekli aktif haldesiniz. İkili ilişkilerde özellikle fazla tez canlı olabilirsiniz. Maddi konularda biraz iyileşme için özellikle durup düşünmeniz gerekiyor. Çünkü iç dünyanızda olayları büyütmeniz olası. Umut ve hayallerinizi çalıştırın. Çıkış yolunuzu bulabilirsiniz.

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz