Diğer
  Ana SayfaHaberDolunay gününde Venüs Retrosu ve etkileri! Ne zaman bitiyor?

  Dolunay gününde Venüs Retrosu ve etkileri! Ne zaman bitiyor?

  -

  Venüs 19 Aralık itibariyle Retroya başlıyor. Dolunay günü olan 19 Aralık’ta başlayan Venüs Retrosu ve etkileri ne olacak? Neler yaşanması bekleniyor? Venüs Retrosu ne zaman bitiyor? Karma Astrolog Elif Bozkurter, Venüs Retrosu ve etkileri ile yaşanacakları anlatıyor…

  VENÜS RETROSU NE ZAMAN BİTİYOR?

  Venüs 28 Ocak 2022’ye kadar Retro hareketini sürdürüyor. 29 Oak 2022’de Venüs Retrosu son buluyor.

  VENÜS RETROSU ETKİLERİ

  Venüs Retro tarihleri arasında yapılmayacak şeylerin başında 2 altın kural;

  1- ilişkiye başlamıyorsunuz ve düğün, nişan yapmıyorsunuz

  2- estetik ameliyat veya fiziksel herhangi majör bir değişikliğe kalmıyorsunuz.

  - Advertisement -

  Venüs Retrosu ve etkileriAyrıca bu dönemde eski aşklar hortlayabilir ama bu sabun köpüğü misali söner bu sebepten eskiye rağbet etmiyorsunuz. Yoksa sonu hüsranla bitebilir benden uyarması.

  Ama Venüs Retro tarihlerinde altın çıkacaktır. Ayrıca 2021 gümüş yılı olduğundan gümüşte de artış gözlenecektir. Yatırımlarınızı ona göre yapmanızı tavsiye ederim!

  24&28 Aralık günleri arasında piyasalarda hareketlilik ve ani çıkışlar gözlemlenebilir ancak siz siz olun bütçenize dikkat edin. Çünkü 2022 yılı bizleri ekonomik olarak zorlayacak!

  VENÜS RETROSU VE BURÇLARA ETKİLERİ

  KOÇ BURCU

  Sevgili Koçlar, kariyer ve toplumsal statünüzle alakalı durumlar yaşanabilir. İşler istediğiniz gibi ilerleyemeyebilir, otoriter figürlerle sorunlar yaşayabilirsiniz. İş değiştirmek için uygun dönem değildir. Ebeveyn, aile, eş ilişkilerine de dikkat etmekte fayda var.

  BOĞA BURCU

  Sevgili Boğalar, hayat felsefeniz, yurtdışı konuları, eğitim hayatınızla ilgili gelişmeler gündeminize gelebilir. Eğitimlerde istediğiniz verimi alamayabilir, yurtdışı konularında engellerle karşılaşabilirsiniz. Hukuksal davalarda pürüzler çıkabilir.

  İKİZLER BURCU

  Sevgili İkizler, finansal konularda dikkatli olmanız gereken bir süreç. Unuttuğunuz ödemeler karşınıza çıkabilir. Banka, kredi kartlarını tekrar gözden geçirebilirsiniz. Aile, iş ortaklarıyla bütçelere dikkat edebilirsiniz. Kredi çekmemeye özen gösterin. Harcamalara dikkat.

  YENGEÇ BURCU

  Sevgili Yengeçler,  ikili ilişkiler, ortaklıklar, evliliğinizle ilgili gelişmelere hazır olun. Her türlü ikili ilişkinizde problemler oluşabilir. Güven duygusu zedelenebilir. Dikkatli olmakta fayda var. Eski aşklardan haberler gelebilir. Kaçamaklardan uzak durun.

  ASLAN BURCU

  Sevgili Aslanlar, iş hayatınız, günlük rutinleriniz ve sağlığınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Sağlıksal olarak kronik olanlar tetiklenebilir. İştahınız açılabilir. Günlük rutinlerde aksaklıklar olabilir. İş ilişkilerinizde geçmiş konular gündeme gelebilir.

  BAŞAK BURCU

  Sevgili Başaklar, özel hayatınızla ilgili gelişmelerin yaşanacağı bu retroda aşk hayatınız, çocuklar gündeme gelebilir. Ayrılıklar yaşanabilir, geçmişinizde kalan aşklardan haberler alabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU

  Sevgili Teraziler, aile, yuva konularında gündemler olabilir. Tadilat, dekorasyonlarda sorunlar yaşanabilir. Ev alım satımından istediğiniz memnuniyeti duymayabilirsiniz. Geçmiş ailevi sıkıntılar gündeme gelebilir. İş hayatında dikkat.

  AKREP BURCU

  Sevgili Akrepler, iletişim, kardeşler, yakın çevre, eğitim ve yazılı sözlü amlaşmalara dikkat çekiyor. Geçmişte kalan problemler ortaya çıkabilir, kişilerden uzaklaşmak istrebilirsiniz. İmzalar atmadan önce tekrar düşünmeniz gerekebilir. Kısa seyahatlerde aksaklıklara dikkat.

  YAY BURCU

  Sevgili Yaylar, maddi manevi konularda gelişmeler yaşanabilir. Yatıımlar ve birikimlere odaklanırken önemli durumları gözden kaçırmamaya çalışın. Maaşlarınızdan beklentileriniz karşılanmayabilir, fazlaca harcamalar yapabilirsiniz. Ödemelerden haberler gelebilir.

  OĞLAK BURCU

  Sevgili Oğlaklar, kendinizle ilgili önrmli bir süreç. Dış görüntünüze, fiziksel sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. İkili ilişkilerde adım atarken sakin kalmanız gerekebilir. İştahınız artabilir.

  KOVA BURCU

  Sevgili Kovalar, bilinçaltı konularınız tetiklenebilir. Geçmişinizde kalan konular önünüze gelebilir. İlhamlar da alabilirsiniz. Aşk hayatınızda platoniklik olabilir. Gizli düşmanlar, ilişkiler ortaya çıkabilir.

  BALIK BURCU

  Sevgili Balıklar, sosyal çevreniz, umutlarınız, hayalleriniz gündeme gelebilir. Sosyal çevre ilişkilerinde geçmiş konular gündeöe gelirken, güven duygusunu sorgulayabilirsiniz. Eski arkadaşlar da ortaya çıkabilir. Planlar sekteye uğrayabilir.

  Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olsun!

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz