Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji19 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  19 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 19 Eylül pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 19 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  19 Eylül günlük burç

  19 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (19 EYLÜL 2021)

  Sevgili Koçlar, bugün ruh haliniz biraz değişkenlik gösterebilir. Bilinçaltınızda maddi konularla ve geçmişe dair yakın çevrenizle alakalı toparlamak istediğiniz durumlar olabilir. Ortaklaşa gelirleri masaya yatırabilirsiniz. Evinizle uğraşmak keyif verecektir.

  BOĞA BURCU (19 EYLÜL 2021)

  Sevgili Boğalar, sosyal çevreden arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle güzel bir gün geçirebilirsiniz. Birlikte organize olarak belki de evde yemekler vererek günün keyfini çıkartabilirsiniz. İş birliği konulara öne çıkabilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (19 EYLÜL 2021)

  Sevgili İkizler, düne istinaden meslek hayatınızda nasıl ilerleyebileceğinizi düşündüğünüz bir gün olacak. İş çevrenizde birlikte alıştığınız arkadaşlarınızla fikir alışverişi yaparak gününüzü bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (19 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yengeçler, bugün daha çok eğitim konularınıza, yurtdışı olaylarına vaktinizi ayıracaksınız. Belki çocuklarınızın eğitim hayatı için belki de sevgilinizle uzun seyahat planları yapabilirsiniz. Güzel geçirin.

  ASLAN BURCU (19 EYLÜL 2021)

  Sevgili Aslanlar, ailenizden desteklenme zamanı. Maddi manevi doyuma ulaşabilirsiniz. Bazılarınızın taşınma durumları söz konusu olabilir. Ortaklaşa paralarda gelişmeler sizi bekliyor.

  BAŞAK BURCU (19 EYLÜL 2021)

  Sevgili Başaklar, dolunaya yaklaşırken ikili ilişkilerinizdeki durumları masaya yatırma zamanı. Kimle neler oldu bitti? İlişkiniz ileriye seviyeye mi taşınıyor yoksa bitiyor mu? Düşünün taşının karar zamanı geliyor. Yakın çevrenizden destekler alabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (19 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, bugün yoğunluğu iş hayatınıza, günlük rutinlerinize çevirebilirsiniz. Sezgisel durumlar olabilir. Özellikle maddi konularınıza yönelebilirsiniz. İş çevrenizde sizde huzursuzluk yaratan durumları bir toparlamaya çalışın derim.

  AKREP BURCU (19 EYLÜL 2021)

  Sevgili Akrepler, biraz artık dinginliğin de verdiği keyfe istinaden sevdiklerinizle güzel bir gün geçirebilirsiniz. Çocuklarınızla, sevgilinizle, flörtünüzle çıkıp keyifli alışverişler yapabilir, pazarın tadını çıkarabilirsiniz.

  YAY BURCU (19 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yaylar, hane haklıyla alakalı gelişmelerin olacağı bir gün. Bazılarınız taşınma durumlarını gündemine alabilir ve içindekileri ailesiyle paylaşabilir. Anlık çıkışlarınıza dikkat edin. Eviniz için güzel dekorlar alabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (19 EYLÜL 2021)

  Sevgili Oğlaklar, yakın çevrenizle ilişkinizin aktif olduğu bir gün. Kuzen ya da kardeşlerinizle iletişiminiz artıyor. Bazı hayallerinizi onlarla paylaşabilir desteklendiğinizi hissetmek sizleri mutlu edebilir.

  KOVA BURCU (19 EYLÜL 2021)

  Sevgili Kovalar, kendinizi maddi manevi güvende hissetmek istiyor olabilirsiniz. Yatırımlarınızı düzenleyin, gelen maaşınızı nasıl harcadığınızı eğer ayarlayabilirseniz bu mümkün olabilir.

  BALIK BURCU (19 EYLÜL 2021)

  Sevgili Balıklar, kendinizde değiştirmek istediğiniz bir şeyler varsa onlarla alakalı kararlar alabileceğiniz bir gün.  Enerjinizi düzgün kullanın derim. Kendinizi ortaya koymak isteyeceğiniz durumlar yaşanabilir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz