Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji2 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  2 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 2 Ağustos günlük burç yorumlarında bugün neler var? 2 Ağustos günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 2 Ağustos astroloji günlüğü:

  2 Ağustos günlük burç

  2 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 2 Ağustos günlük burç ve çarşamba gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (2 AĞUSTOS 2023)

  - Advertisement -

  Kariyer hayatınızın yoğun ve tempolu zamanlarını geride bırakmak isteyerek, kendinize bir tatil programı hazırlamak isteyebilirsiniz. Yapacağınız bu tatilde arkadaşlarınızla birlikte macera dolu zamanlar yaşayabilir, oldukça keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (2 AĞUSTOS 2023)

  Sağlık konularında dikkat etmeniz konularla karşı karşıya kalabilirsiniz. Alacağınız bazı önlemlerle sağlığınıza kavuşabilir, kaygı ve endişelerinizden kurtulabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (2 AĞUSTOS 2023)

  Sosyal çevrenizden bir arkadaşınızın, size karşı bilinçli olarak yaptığı bir davranıştan dolayı acı ve üzüntü duyabilirsiniz. Konuyu arkadaşınızla yüz yüze gelerek çözüme kavuşturmak isteyebilir, aranızdaki arkadaşlığın devam etmesini isteyebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (2 AĞUSTOS 2023)

  Ailenizle birlikte bir araya gelerek, maddi konular hakkında güzel konuşmalar yapabilir, geleceğiniz için aldığınız kararları açıklamak isteyebilirsiniz. Ailenizden alacağınız destek ile kendinizi güçlü hissedebilir, maddi ve manevi olarak rahata kavuşabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (2 TEMMUZ 2023)

  Hoşlandığınız insanın size karşı duyduğu gerçek duyguları öğrenmek isteyebilirsiniz. Yapacağınız cesur bir adımla duygularını ifade etmek isteyebilir, karşınızdaki kişinin de size karşı olan hislerini öğrenebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (2 AĞUSTOS 2023)

  Maddi konularda yaşadığınız güzel gelişmeler, endişe ve kaygı duyduğunuz bazı borçlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olabilir. Ödemekte zorlandığınız borçlarınızı ödeyebilir, içinde bulunduğunuz depresif duygulardan kurtulabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (2 AĞUSTOS 2023)

  Ailenizde yaşadığınız sıkıntılardan kurtulabilirsiniz. Manevi olarak yaşadığınız bunalım ve depresyondan, yakın çevrenizden göreceğiniz destek ile kurtulabilir, eski neşeli ve pozitif enerjinize kavuşabilirsiniz.

  AKREP BURCU (2 AĞUSTOS 2023)

  Taşınma işlemlerinizle ilgili konularınız gündeminizde olabilir. Yer değiştirme, yeni bir mal edinme işlemlerinizle ilgili resmi süreçleriniz, biraz uzasa da, sonunda olumlu haberler alabilir, ailenizle birlikte huzurlu yeni bir başlangıç yapabilirsiniz

  YAY BURCU (2 AĞUSTOS 2023)

  Aşk hayatınızda yaşadığınız kırgınlıklar, sizi biraz depresif ruh haline sokabilir. Ancak alacağınız mantıklı kararlarla yeni hedefler belirleyebilir, duygusal hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz. Alacağınız yeni kararlarla mutluluğa kavuşabilir, dilekleriniz gerçekleşebilir.

  OĞLAK BURCU (2 AĞUSTOS 2023)

  Kariyer hayatınızda yapacağınız iş seyahatleri yoğunlaşabilir. Yoğun bir çalışma programına dahil olabilir, kendinize zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz. Geçireceğiniz yoğun iş hayatı, kariyer hayatınızda iş alanlarınızı çoğaltabilir, yeni maddi gelir imkanları sağlayabilirsiniz.

  KOVA BURCU (2 AĞUSTOS 2023)

  Yakın bir arkadaşınızın kutlamasına katılabilirsiniz. Oldukça neşeli ve eğlenceli zamanlar geçirebilir, uzun zamandır kendinizi geri çektiğiniz sosyal ortamlarınıza dahil olabilirsiniz.

  BALIK BURCU (2 AĞUSTOS 2023)

  Ebeveynlerinizin okul hayatıyla ilgili alacağınız kararlarda, kararsız kalabilirsiniz. Yakın çevrenizden alacağınız destekle, yapacağınız yeni araştırmalar sonucunda net bir karar alabilir, mantıklı bir seçim yapabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....