Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji2 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  2 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 2 Eylül perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 2 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  1 Eylül günlük burç

  2 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (2 EYLÜL 2021)

  Sevgili Koçlar, bugünlerde sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gerekiyor. Bağışıklığınızı güçlendirici vitaminler alabilirsiniz. Hem zihnen hem de bedenen kendinizi yorgun hissetmeniz olası. İş hayatınızda fazla aktifsiniz.

  BOĞA BURCU (2 EYLÜL 2021)

  Sevgili Boğalar, bugün sezgilerinizi yerinde kullanırsanız karlı çıkabilirsiniz. Yeniye olan merakınız sizlere güzellik getirebilir. Kuzenleriniz ya da yakın arkadaşlarınızla iletişim halinde olabilir dedikodular yapabilirsiniz. Bilinçaltınızı zorlamamaya özen gösterin. Korkularınız gün yüzüne çıkabilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (2 EYLÜL 2021)

  Sevgili İkizler, bugün özellikle ailevi ve mesleki konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Bazı durumlarda kandırılma, çabuk aldanma durumları var. Sağlık konuları da gündeme gelebilir.

  YENGEÇ BURCU (2 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yengeçler, yakın çevrenizle iletişimde aldanmalara açık olduğunuz bir gün. Eğitim hayatınızla alakalı durumlar varsa hayal kırıklığı yaşamanız olası. Duyduğunuz her habere, dedikoduya hemen inanıp kendinizi üzmeyin. Araştırın.

  ASLAN BURCU (2 EYLÜL 2021)

  Sevgili Aslanlar, mevcut yatırımlarınız ve ortaklaşa paralarda sakinliği koruma zamanı. Hemen bir şeyler alayım derseniz yanılabilir ve sonrasında üzülebilirsiniz. Mevcut hesabınıza sahip çıkın.

  BAŞAK BURCU (2 EYLÜL 2021)

  Sevgili Başaklar, ikili ilişkilerde aldanmalara açık olduğunuz bir gün. Evliliğiniz, aşk hayatınız, ortağınız gibi. Yani aklınıza gelebilecek her türlü ikili ilişki. Bu yüzden durumlardan fazla etkilenebilir ve sağlığınızdaki olumsuzluklar tetiklenebilir. Yapmanız gereken üzülmeme adına durumları sakin karşılamanız. Önemli iş ortaklığı kuracaksınız dikkat edin.

  TERAZİ BURCU (2 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gün. Kalabalık ortamlardan uzak durmaya çalışın. Bağışıklığınızı kuvvetlendirici takviyeler alın. Çalışma ortamınızda duyacaklarınız sizleri üzebilir.

  AKREP BURCU (2 EYLÜL 2021)

  Sevgili Akrepler, aşk hayatınız ve sosyal çevrenizde sizi aldatıcı üzücü gelişmeler yaşanabilir. Beklentileriniz karşılanmayabilir. Biraz sabır. En iyisi kendi ruhsal deneyiminize yönelmek.

  YAY BURCU (2 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yaylar, iş ve aile hayatınızda duyacaklarınız, yaşayacaklarınız sizleri üzebilir. Kendinizi aldatılmış hissedebilirsiniz. Ailenizdeki büyüklerin sağlık konuları gündeminize gelebilir. Olayları sakin karşılamaya bakın.

  OĞLAK BURCU (2 EYLÜL 2021)

  Sevgili Oğlaklar, eğitim hayatınız, iletişiminizin ön planda olduğu bir gün. Yurt dışı konularınız varsa onlarla da alakalı gelişmeler olabilir. Eşinizin akrabaları da gündem olabilir. Bu konular yüzünden hayal kırıklığı yaşamanız olası. Lütfen enerjinizi düşürmeyin.

  KOVA BURCU (2 EYLÜL 2021)

  Sevgili Kovalar, maddi yatırımlarınıza, ortaklaşa gelirlere dikkat etmeniz gereken bir gün. Bazı yatırımlar sonrasında başınızı ağrıtabilir ve hayal kırıklığına dönüşebilir. Almanız ya da ödemeniz gereken maddi konularınız varsa dikkatli olun.

  BALIK BURCU (2 EYLÜL 2021)

  Sevgili Balıklar, hem sağlığınıza hem de ikili ilişkilere dikkat etmeniz gereken bir gün. Olaylara bakışınızı genişletmeniz gerekiyor. Bir adım atmadan önce düşünün sonrasında üzülebilirsiniz.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz