Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji2 Kasım günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  2 Kasım günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 2 Kasım salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 2 Kasım 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  2 Kasım günlük burç

  2 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (2 KASIM 2021)

  Sevgili Koçlar, ikili ilişkilerinizde ve evliliğinizde aktif olacağınız bir gün. Bazı ortaklıklar için girişimlerde bulunabilirsiniz. Ancak meslek hayatınızda otoriter figürlerle konuşmalarınıza dikkat etmenizde fayda var.

  BOĞA BURCU (2 KASIM 2021)

  Sevgili Boğalar, iş hayatınızda, gündelik yaşantınızda aktif olacağınız bir gün. Sağlık konularına yönelebilirsiniz. Ancak bazı araştırmalar sonucu engellemelerle karşılaşabilir, buna istinaden iş arkadaşlarınızla keyifsizlikler yaşayabilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (2 KASIM 2021)

  Sevgili İkizler, aşk hayatınızda, çocuklarınızla eğlenceli zamanlar geçirmek isteyebilirsiniz. Dengeli ilerleyebilirsiniz. Bazı konularla alakalı görüşmeleriniz olursa ki bu ortaklı harcamalar olabilir sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (2 KASIM 2021)

  Sevgili Yengeçler, ev, aile, yuva, taşınma konuları bugün gündeminizde olabilir. Ebeveynlerinizle ve ikili ilişkilerinizde konuşma tarzınıza dikkat etmenizde fayda var.

  ASLAN BURCU (2 KASIM 2021)

  Sevgili Aslanlar, iletişiminiz aktif başlıyorsunuz. Yakın çevrenizden haberler alabilir, haberler verebilirsiniz. Güzel araştırmalar yapabilir, bunlar için bilgiler toplayabilirsiniz. Ancak bazı tepkileriniz iş çevrenizden hoş karşılanmayabilir.

  BAŞAK BURCU (2 KASIM 2021)

  Sevgili Başaklar, maddi yatırımlarınız, birikimleriniz için girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda ya da çocuklarınızın harcamalarıyla alakalı biraz pürüzler çıkabilir. Konuşmanızı ona göre ayarlamanızda fayda var. Düzenlerken fazla harcamadan kaçınmanız gerekiyor.

  TERAZİ BURCU (2 KASIM 2021)

  Sevgili Teraziler, kendinizle alakalı yeni girişimler yapacağınız bir gün. Spora başlayabilir, sağlığınız için genel kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Ailevi konularda ebeveynlerle inatlaşmalar görülebilir. Sakin kalmayı deneyimleyin.

  AKREP BURCU (2 KASIM 2021)

  Sevgili Akrepler, bugün daha çok inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz. Bir yanınız eğlenmek isterken, bir yanınız da kendi içsel dünyanızı keşfetmek isteyebilir. Kendinizle alakalı danışmanlıklar alabilir, bazı korkularınızla yüzleşmek isteyebilirsiniz. Yakın çevreyle iletişime dikkat.

  YAY BURCU (2 KASIM 2021)

  Sevgili Yaylar, sosyal çevrenizde aktif olacağınız zaman dilimleri başlıyor. Organizasyonlara katılabilir, yeni insanlarla görüşmeler yapabilirsiniz. Ancak iletişim dilinize ekstra dikkat etmenizde fayda var.

  OĞLAK BURCU (2 KASIM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, yoğun bir kariyer gündeminiz olabilir. Otoriter figürlerle fikir alışverişi yapabilir, kendinizi ortaya koymak için elinizden geleni yapabilirsiniz. Ancak ağzınızdan çıkana dikkat etmeniz gereken bir gün.

  KOVA BURCU (2 KASIM 2021)

  Sevgili Kovalar, hayat felsefeniz, uzun yolculuklar gündeminize gelebilir. Araştırmalar yapabilir, günü keyifli geçirmek isteyebilirsiniz. Hukuksal süreçleriniz varsa bilgiler alabilirsiniz. Ruhunuza dikkat edin. İyileştirmek için araştırmalar yapın.

  BALIK BURCU (2 KASIM 2021)

  Sevgili Balıklar, ortaklı maddi gelirlerinizle alakalı gündemleriniz olabilir. Unuttuğunuz bir borç karşınıza çıkabilir. Çözüm üretmek isterken sinirlerinize, anlatım şeklinize dikkat etmenizde fayda var. Sosyal çevreden istediğiniz destekler gelmeyebilir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz