Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji1 Kasım günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  1 Kasım günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 1 Kasım pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 1 Kasım 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  1 Kasım günlük burç

  1 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (1 KASIM 2021)

  Sevgili Koçlar, iş çevrenizde bana da bazı hedefler koyabilir ancak bunu gerçekleştirirken zorlanabilirsiniz. Hayat görüşünüze istinaden biraz inatçı davrana bilirsiniz ve kendinizi ispatlama çabasına girebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (1 KASIM 2021)

  Sevgili Boğalar bugün aşk hayatınızda biraz duygusal davranabilirsiniz. Şans oyunlarına eğiliminiz artabilir ancak sonrasında canınızı sıkabilir. İş çevrenizden destekler görebilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (1 KASIM 2021)

  Sevgili İkizler, bugün bazı konularda aniden aldanmalar görülebilir. Özellikle otoriter figürlerle yapabileceğiniz konuşmalara dikkat etmeniz gerekebilir. İkili ilişkilerde çıkışlarınızı dizginlemeniz gerekebilir.

  YENGEÇ BURCU (1 KASIM 2021)

  Sevgili Yengeçler, maddi konularla alakalı ailenizden destek alabileceğiniz bir gün. Konuşmalar sizi lehinizde gelişebilir. Değerlendirmeniz sizin için faydalı olabilir. Ancak bazı olayları büyütmeden doğru bakmanız gerekebilir.

  ASLAN BURCU (1 KASIM 2021)

  Sevgili Aslanlar, bugün daha çok iletişiminiz ön plana çıkabilir ve ikili ilişkilerinizde daha ılımlı bir hava esebilir. Yakın çevrenizde küslük durumları varsa barışmalar gündeme gelebilir.

  BAŞAK BURCU (1 KASIM 2021)

  Sevgili Başaklar, bugün daha güçlü hissedebilir, sevdiğiniz kişiyle birlikte planlar yapabilirsiniz. Ancak bazı aldanmalara açık olacağınız için insanlardan duyduklarınızı araştırmalısınız. Olayları kafanızda büyütebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (1 KASIM 2021)

  Sevgili Teraziler, bugün biraz daha ailenizle ilgili gündemler gelebilir. Düşüncelerinizi rahatlıkla ifade edebilir, olayları çözmek için girişimlerde bulunabilirsiniz.

  AKREP BURCU (1 KASIM 2021)

  Sevgili Akrepler, bugün üye olduğunuz dernekler, organizasyonlar ve gruplar için bazı maddi yatırımlar canınızı sıkabilir. Ancak ailenizle iletişiminiz bugün diğer günlere göre daha güzel. Destek alabilirsiniz.

  YAY BURCU (1 KASIM 2021)

  Sevgili Yaylar, kariyerinizde beklentilerinize dair güzel görüşmeler yapabilir, bunu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Kendinizde yapacağınız değişimler size iyi gelebilir.

  OĞLAK BURCU (1 KASIM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, kariyerinizde gelirlerinizle alakalı güzel gelişmeler yaşayabilir, otoriter figürlerle güzel görüşmeler yapabilirsiniz. Ancak hayal kırıklıkları yaşamama adına iyice düşünüp, talepte bulunmanız daha iyi olabilir. Özellikle yakın çevreye bu konuda dikkat.

  KOVA BURCU 1 KASIM 2021)

  Sevgili Kovalar, bugün krediler, unuttuğunuz borçlar için uğraşabilirsiniz. Yapacağınız girişimlerde hayal kırıklıkları yaşanabilir. Atacağınız adımı ii düşünmeniz gerekiyor.

  BALIK BURCU (1 KASIM 2021)

  Sevgili Balıklar, bazı davalarınız varsa, bir iş ortaklığı kuracaksanız bugün gündeme gelebilir. Ancak olayları iyice araştırın, sözleşme maddelerini iyi okuyun. Hayal kırıklıkları yaşanabilir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz